Tipy a inspirace

A+ A A-

Cena vodného a stočného v roce 2014 a žebříček vodáren v ČR dle výše ceny vody

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zajímá vás, jaké vodné a stočné mají v roce 2014 vodárny působící v České republice? Dosahují nižší ceny vody společnosti zahraniční nebo vodárny, které spravují města a obce přímo přes vlastní odborníky? Zajímá vás, kolik platíte za vodu ve srovnání s okolními vodárnami? Chcete vědět, kdo má nejdražší a kdo má nejlevnější cenu vody ve vašem regionu? Chcete mít možnost ověřit, jak se cena vody vyvíjela ve vašem regionu? Chcete vědět, kde nadnárodní koncerny dávaly sliby pouze inflačního růstu ceny vody a jaká je realita? Pak jste tady správně. 

 

Jako každý rok jsme pro vás připravili srovnání cena vodného a stočného v aktuálním roce u jednotlivých vodáren. Toto srovnání dokládá, které vodárny dosahují vyšší a které nižší ceny vodného a stočného. Díky tomu, že srovnání cen vodáren zveřejňujeme již od roku 2007, můžete posoudit vývoj cen a udělat si přesnou představu o tom, které vodárny dlouhodobě okupují žebříček nejdražších cen vody v ČR. Přehled bude dále aktualizován a doplňován, jak budou další vodárny ceny zveřejňovat. Ceny jsou včetně DPH. Ceny vychází z kalkulací, tudíž nedochází ke jejich zkreslení např. u vodáren, které používají dvousložkových kalkulaci.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://www.vodarenstvi.com/detail-novinky/cena-vodneho-a-stocneho-v-roce-2014-a-zebricek-vodaren-v-cr-dle-vyse-ceny-vody-320.php

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar