Tipy a inspirace

A+ A A-

Co nám CNN na nejzazší hranici zbytečnosti ukazuje o propagandě

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Je tu množství komentářů na Variety jen ze včerejška k článku „CNN zažívá otřes v hlavním čase.“ Tento článek poukazuje, že změna je nezbytná, ač k ní bude docházet postupně. Tak k ní stejně dojde. Ve skutečnosti memorandum presidenta CNN Jeffa Zuckera z konce roku opět zdůraznilo, co se to se CNN stalo: „K cíli příštích šesti měsíců patří to, že potřebujeme více show a méně zpráv.“ Tohle je vskutku historická kapitulace pozice držících médií. Od CNN se čekalo, že bude světu dominovat s globalistickým pohledem na to, co je důležité vědět, ale v éře Internetové reformace tuto vizi diváci rozhodně zavrhli.

A tudíž management CNN, aby přežil, tak se rozhodl posunout se od zpráv k prázdné zábavě. To ale určitě podvrací původní důvod existence CNN.

 

A v jistém smyslu se CNN stalo metaforou pro zprávy Západu obecně. Nemohou být tím, čím by měly být, protože jim lidé nevěří. CNN je bez schopnosti utvářet pojetí „zpráv“ odpadlík.

 

Takže předkládám otázku: Proč vlastně CNN zachraňují? Nepředstavuje konkurenceschopný model.

 

Moje odpověď na to je níže. Nejdříve ještě trochu o tom, co se vlastně děje.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde:  http://www.nwoo.org/view.php?cisloclanku=2014010072

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar