Tipy a inspirace

A+ A A-

Analytik Chelemendik o americkém převratu na Ukrajině i záhadě Fica

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Ruský spisovatel a analytik Sergej Chelemendik, který žije dlouhodobě v Bratislavě, s ParlamentnímiListy.cz rozebírá, kdo a proč se snaží rozvrátit Ukrajinu, nastiňuje několik možných scénářů vývoje a říká, co česká média ignorují. Chelemendik mluví také o blížících se prezidentských volbách na Slovensku a několika záhadách kandidatury současného levicového premiéra Roberta Fica. Situace na Ukrajině je vážná, prezident Janukovyč udělal několik ústupků opozici a demonstrantům, těm to však nestačí. Jak hodnotíte poslední kroky ukrajinského prezidenta?

 

Zatím se Janukovyčovi daří nepřipustit sklouznutí Ukrajiny do občanské války - a to je jeho hlavní úspěch. Momentálně Janukovyč politicky zvítězil nad svými oponenty, přičemž proti němu hrály USA, Evropská unie a konkrétně Německo. Dnes se dá říci, že státní převrat na Ukrajině podle arabského scénáře se neodehrál a přivedl ke zcela jiným, novým výsledkům, které autoři převratu zjevně nečekali. Právě proto Kličko a Jaceňuk už otevřeně prosí Západ v Mnichově o nové peníze na pokračování svého pokusu získat moc, chtějí hodně peněz, ale nedostanou je.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Co-se-nedoctete-Analytik-Chelemendik-o-americkem-prevratu-na-Ukrajine-i-zahade-Fica-302673

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar