Tipy a inspirace

A+ A A-

Válka proti svobodě se vede hned na několika frontách

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Jste-li otevření otázkám, možná jste si někdy sami položili tu, zda síly působící v pozadí nevedou proti národům tajnou válku. Válku, jejímiž frontami jsou: takzvaná politická korektnost, vláda peněz, dohled státu, manipulace veřejným míněním, destrukce klasické rodiny a stále grotesknější společnost zábavy. Pokud ano, pak asi též připustíte, že tyto nové "válečné" fronty jsou dobře maskované, i když probíhají nepozorovaně v našich domovech, městech, školách, soudních síních. Autor knihy Neviditelné fronty Viktor Farkaš však dává naději nejen svým čtenářům, ale i všem, které tíží to, co kolem sebe vnímají a odhalují. "Není nic ztraceno: Jak tato válka dopadne, není ještě rozhodnuto. Výsledek může ovlivnit ještě stále každý z nás.

Existuje totiž opačná fronta, a ta bojuje proti sledování, zabraňuje volebním podvodům, brání majetek lidu a staví se proti manipulaci veřejným míněním. Je to fronta proti mocnostem v pozadí," uvádí mimo jiné. A jak název jeho knížky napovídá, detailně se pak na jednotlivé fronty zaměřuje, popisuje je, dává do souvislostí tak, aby nevyznívaly jen jako bohapusté, laické hypotézy, ale minimálně jako jedna z teorií. I když samozřejmě konspiračních (spikleneckých).

 

Mimo jiné nabízí zajímavé souvislosti kolem údajných snah o řízení a snížení lidské populace na Zemi.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/3714-valka-proti-svobode-se-vede-hned-na-nekolika-frontach-je-vsak-pry-dobre-skryta.aspx

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar