Tipy a inspirace

A+ A A-

Taková zapomenutá krvavá pohádka z království Ukrajina, kterou naši trubači zapomněli

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Budu vyprávět pohádku, která se stala a tak nějak, čistě náhodou, nezapadla do srdcervoucího troubení našich objektivních médií. Je ze dne 18. 2. 2014. Ten den vstoupila v platnost dohoda o amnestii a konečně vysvitlo slunce. Dle vzájemné dohody šlechticů, ochránci "práva" zůstaly v pozadí a pracovníci komunálních služeb začali rozebírat opuštěné barikády (50°27'02.7"N 30°31'23.9"E ). Voňavý dým z hořících pneumatik pomalu zhasínal a vše konečně vypadalo normálně. V tento den zasedal dobromyslný parlament a dělný lid, který během dlouhých dnů zčernal, se rozhodl ho podpořit. Pobral svoje ručně vyrobené nářadí a spořádaných zástupech se vydal na pochod k parlamentu.

Šlechtici sice dělnému lidu řekli, že nemá nikam chodit, ale asi jim to řekli jinou řečí a oni tomu neporozuměli. Aby nedošlo k zácpám, v tak krásném královském městě, rozhodli se rozejít různými směry. Pochod to byl opravdu krásný, klidný, mírumilovný, demokratický. A protože se taková procházka po velkém městě nemusí opakovat, pořídili si šest hodin video záznamu:

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://www.outsidermedia.cz/Takova-zapomenuta-krvava-pohadka-z-kralovstvi-Ukrajina-kterou-nasi-trubaci-zapomneli-1.aspx

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar