Tipy a inspirace

A+ A A-

Otevřený dopis Zaorálkovi

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Pane Zaorálku, do včerejšího dne jsem vás měla za slušného člověka a dokonce i politika. Ale to, co jste vy jako ministr zahraničí naši země včera (19.2.2014) předvedl v událostech a komentářích na ČT mě doslova pobouřilo. Přece jako ministr musíte znát objektivní informace o událostech na Ukrajině. Je možné, aby jste nedostával videozáznamy z Kyjeva?  Nebo nemáte čas je prohlédnout a snad neumíte ani rozlišit uniformy policie a „berkutu“ od maskáčů teroristů a jejich výzbroj? Vy jste nezaznamenal a nepochopil, kdo je pachatelem toho nelidského počínaní ? Už máte potíže s rozlišovací schopností zrakovou a mentální, sotva jste dosedl na ministerské křeslo?

Bože, co to bylo za blekotání, kam se poděl vás smysl pro situaci a břitké formulování. Chcete se udržet v ministerském křesle i za cenu podrazu na svém svědomí? Vy si neuvědomujete, jak jste byl trapný? I na obrazovce byl vidět váš obličej flekatý.

ČSSD a vy, jste zradili národ tím, že jste dopustili schválení církevních restitucí a i přes volební sliby jste upustili od jejich zrušení, a zrazujete i teď svoji servilností k podlé politice EU a USA vůči Ukrajině. V příštích volbách dopadnete stejně jako ODS. Nemějte národ za spící hlupáky.

Vaše motto na vašich stránkách je „Politika musí mít tvář“. Zapomněl jste napsat jakou, nebo snad záměrně, jak to stává pravidlem u politiků, aby je soustavně měnili. U vás stala zrádcovskou vůči lidskosti.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/otevreny-dopis-zaoralkovi.html

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar