Tipy a inspirace

A+ A A-

Greg Rose: Neonacisté kontrolují na Ukrajině ozbrojené síly, národní bezpečnost, ekonomiku, spravedlnost a vzdělání

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Ultrapravicová strana Svoboda si ve vládě Arsenije Jacenjuka schválené ve čtvrtek ukrajinským parlamentem urvala šest hlavních kabinetních ministerstev. Svoboda je neonacistická, ultrapravicová, antisemitská, ruso-fobní strana se základnou podpory na západě Ukrajiny. Nejdůležitější post si přisvojil spoluzakladatel strany Svoboda Andrij Parubij. Ten byl jmenován sekretářem pro bezpečnost a Národně bezpečnostní komisi, která dohlíží nad ministerstvem obrany a ozbrojenými silami. Jmenování Parubije na takový důležitý post by už samo o sobě mělo být důvodem k mezinárodnímu pobouření. Ten vedl maskované hulváty Pravého sektoru, kteří sváděli bitvy s pohotovostní policií na náměstích Nezávislosti a Majdan v Kyjevě.

Pravý sektor je otevřeně fašistickou, antisemitskou a proti-ruskou organizací. Většina z těch sniperů, a vrhačů bomb v davu byla s touto skupinou ve spojení.

 

Členové Pravého sektoru se poslední dva roky či více účastní vojenských výcvikových táborů, kde se připravují na pouliční aktivity takového druhu, jaké jsme v posledních několika měsících zažili na Ukrajině.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3581

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar