Tipy a inspirace

A+ A A-

Proč oficiální Západ nemá rád Putina

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Oficiální Západ skutečně nemá rád Putina, on tam je uváděn doslova s velikou dávkou téměř nenávisti, jako diktátor v Rusku, který brzdí jeho „demokratizaci“ podle představ toho Západu, je podle něho téměř strůjce celosvětového zla, které se dnes tak ukazuje v ukrajinských událostech. Příčina té nenávisti však je zcela jasná. Nebýt Putina, Ruská Federace, kdyby nebyl přišel po slabém a příliš často opilém a Západu poslušném Jelcinovi, by už dnes možná ani neexistovala, byl by to možná konglomerát malých poddajných států a státečků, mezi sebou soupeřících, poslušných Západu, ať už by to byla Evropská unie (EU), USA nebo NATO, které by lacino rozprodávaly téměř nevyčerpatelné zdroje surovin a energie (plyn a ropa), kterými je dnes obdařena Ruská Federace a kupovaly vše, co by jim ten „hodný“ Západ nabídl až vnutil.

A ty malé státy a státečky by na slovo poslouchaly, co nařizuje „veliký bratr“. A ten „zlý“ Putin jim to překazil, udělal ve své zemi pořádek, takže tam lidé mají podstatně víc „práv a svobod“ než měli dříve a mají se také lépe, než dříve. I když to občas neodpovídá zcela té západní představě demokracie. A je tam dost korupce – ale kde dnes není.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/3796-proc-oficialni-zapad-nema-rad-putina.aspx

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar