Tipy a inspirace

A+ A A-

Tak kdy konečně už začne to bombardování Krymu?

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

To jsou pořád jen sankce sankce a nic. Prostě vyhladit ruské obyvatelstvo na Krymu a je to v pořádku, né? Vždyť takhle to dělají státy NATO - Libyje - deset procent rebelů  - no tak co, tak se jim pomohlo, začalo se bombardovat a jak to pane šlo, za chvíli bylo hotovo. Armáda zlikvidovaná a rebelové na koni. No a ti, kterým zachutnalo zabíjení si odskočili k sousedům do Syrie - tam je lidí k zabití ještě dost, schová se to tam za občanskou válku tak o co GO, že? No a on tam co nevidět strýček Sam zase podnikne svá opatření.

 

Jasně - to je ta správná politika - rakety s plochou dráhou letu, střely s ochuzeným uranem - vždyť za to stejně můžou ti zatracení rusové na Krymu, tí kteří se chtějí vrátit do lůna matičky Rusi. Vždyť už se přeci spousta zemí postavila za rebely z Majdanu, za vládu vznikou z plamenů molotovů výhrůžek atd.  Jak by na to reagovaly právě tyto země, kdyby jim  začli výtržnící likvidovat policejní kordony, rozbíjet výlohy, zapalovat auta, házet po - německých, nebo amerických policistech zápalné lahve? Hledáte nebezpečný precedens v tom, že rusové chtěli k Rusku?  Vždyť jste ho sami vyrobili tím, že jste uznali že násilí je legální prostředek k dosažení moci. Kde máte demokratické volby. To plácání Sobotky nebo Zaorálka o legitiitě parlamentu v Kyjevě .. no to si z nás tihle pánové střílí. Legitimní parlament pod hrozbou samopalů rebelů, nácků a jiných individuí. Legitimita opřená o co? O to, že hlasovali pod nátlakem všechny kroky od odvolání prezidenta, přes výměnu generálního prokurátora, po výměnu vlády jsou nelegitimní - byly učiněny za použití násilí. Takhle se bude napříště jednat - tohle jste posvětili pánové a dámy z EU, pánové a dámy z USA i vy naše vládo a další, kteří se za tohle staví. Až příště někdo vyklepe z kalhot, Schwarzenberka, nebo Kalouska, případně Sobotku nebo Zaorálka - zatleskám.  Vždyť to je přeci demokratický prostředek k projevení nespokojenosti. Nějaké povídání na Václaváku - proč - máme vzor - precedens - MAJDAN!

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://miroslavnigrin.blog.idnes.cz/c/401975/Tak-kdy-konecne-uz-zacne-to-bombardovani-Krymu.html

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar