Tipy a inspirace

A+ A A-

Stížnosti na Českou televizi kvůli cenzuře a manipulacím informacemi

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Od 7. března 2014 odeslali zástupci iniciativy NeZákladnám na emailové adresy České televize řadu stížností na konkrétní překrucování faktů a manipulaci s názorem diváka během zpravodajství o Ukrajině. Jedná se o popis pouze několika případů. Jak jsme všichni mohli sledovat, tak lež či manipulace se objevovaly v prakticky každém zpravodajském vstupu týkající se Ukrajiny. Čím více lidí se do takovéto aktivity zapojí, tím dříve odejdou veřejnoprávní presstitutky od svých koryt. Jen houšť, nejlépe dle tohoto návodu.

 

Fabulace nepatří do zpravodajství ČT

Pane Václavku,

pozvanému ,, nestrannému" hostu paní Kopřivové jste tvrdil - Česká republika se postavila protirusky. Ve svém osobním tvrzení jste neuvedl zdroj, o které takovéto prohlášení opíráte?  

V něděli na Václavském náměstí bude probíhat demonstrace proti mediální manipulaci České televize, proti šíření nenávisti mezi národy.
To vyvrací, že by se z občanů stalo poslušné státo, které odkývá a opakuje vše, co redaktor do vysílání České televize vyfabuluje.

Kromě jiného není standardní rozhovor, kdy pozvaný host na otázku odpovídá -ano, a to v nejednom případě. Jsou Vaše komentáře nahrazující otázky stanoviskem České televize, MZV nebo některé politické strany?

Podle našeho názoru je z Vaší strany hrubě porušen Etický kodex České televize.

za iniciativu Ne základnám 

Novotný Václav

Na vědomí: generální ředitel ČT

ředitel zpravodajství ČT

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://sk.ynterview.com/rozhovor/paul-craig-roberts-z-tretej-svetovej-vojny-bude-opat-vinene-nemecko

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar