Tipy a inspirace

A+ A A-

Po zveřejnění nahrávek o válce v Sýrii zablokovalo Turecko YouTube

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Turecká vláda se rozhodla ve čtvrtek zablokovat YouTube. Pár hodin předtím se na internetu objevila další nahrávka vrchních představitelů vládnoucí strany AKP, na které diskutovali plán poslat do Sýrie vojáky pod záminkou ochrany svatyně Suleiman Shah před Islámským státem Iráku a Levantu. Po zveřejnění nahrávky se turecký aparát ponořil do pohotovosti, ministr zahraničí Ahmet Davutoglu prohlásil, že odposlouchávání přísně tajných schůzek je „vyhlášením války.“ Pokud jsou nahrávky opravdu pravdivé, což je ze slov zúčastněných stran patrné, opět se potvrdí turecká dole v syrské válce.

 

Na nahrávkách mluví ministr zahraničí Ahmet Davutoglu, šéf rozvědky Hakan Fidan, náměstek ministra zahraničí Feridun Siniroglu a stínový ministr obrany Yasar Güler. Güler navrhoval vyzbrojení milice o síle  1 tisíce mužů, zatímco Fidan mluvil o možné válce mezi Tureckem a Sýrií.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://wertyzreport.com/2014/03/27/po-zverejneni-nahravek-o-valce-v-syrii-zablokovalo-turecko-youtube/

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar