Tipy a inspirace

A+ A A-

Radek John: Lež, sprostá lež, statistika, zpravodajství o Ukrajině

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Proruští radikálové již přes měsíc s železnou pravidelnosti obsazují radnice východoukrajinských průmyslových center a prohlašují Kyjevskou vládu za nelegitimní.  Nepřipomíná vám to něco?  Stačí si vzpomenout na letošní lednové zprávy. Zněly takto: Proevropští radikálové již přes měsíc s železnou pravidelnosti obsazují radnice západoukrajinských (neprůmyslových) center!

 

 

 

To se nám česká média tehdy snažila namluvit, že Ukrajina a Ukrajinci jsou jednotní a všichni chtějí do naší krásné a prosperující evropské rodiny. Trochu se také vynechávalo, že do této rodiny je popravdě vlastně nikdo ani seriózně nezve, protože suma na záchranu ukrajinské ekonomiky mnohonásobně převyšuje sumu, kterou by si Evropská unie mohla dovolit Ukrajině poskytnout.  Na Ukrajině podle médií tehdy v lednu bylo jen pár zlých zkorumpovaných, Ruskem podplacených lidí, kteří se opět podle médií snažili uměle vytvářet konflikty. Byla to neuvěřitelná mystifikace z obou stran.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://radekjohn.blog.idnes.cz/c/404996/Lez-sprosta-lez-statistika-zpravodajstvi-o-Ukrajine.html

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar