Tipy a inspirace

A+ A A-

Situace na Ukrajině a na divokém západě

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zdá se mi, že celá Amerika spolu s EU chtějí pro Ukrainu řešení, které se ovšem samotným ukraincům moc nezamlouvá. Ukrainci vědí mnohem přesněji, že nechtějí být součástí uskupení, ve kterém vždycky zastávali pozici levné pracovní síly a kriminálníků. Jak je všeobecně známo, kriminalitu vytváří samotný systém, ve kterém žijeme a je to tedy projev systémové chyby. Ono je ale takových chyb mnohem více, které dohromady produkují napětí ve společnosti a zdánlivě bezvýchodnou situaci.

 

 

Ukrainská krize která je stále zřetelněji spíše fraškou je velice nebezpečná hra a je chyba, že takovou hru hrajeme. Světová unifikace ze strany USA doposud probíhala a probíhá velice brutálně což dokládá vysoké procento civilních obětí i samotný způsob, jakým je prováděna. Evropa se díky NATO veze s americkou vlnou protože hlavní jádro EU je složeno ze západních mocností které po většinu minulého století stály proti Východu v podobě Sovětského svazu. Proč se ale vracíme zpět k minulosti je závažná otázka.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/situace-na-ukraine-a-na-divokem-zapade.html

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar