Tipy a inspirace

A+ A A-

Dokonalá ekonomickopolitická analýza (Bravo, Vladimíre Vladimíroviči!)

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Uplynulo pár týdnů od publikace mého jediného příspěvku k situaci na Ukrajině. Nemám jediný důvod měnit cokoli na tehdejší analýze ani prognóze dalšího vývoje. Pro ty, co nemají rádi odkazy, stručně uvedu, že jsem čekal rychlou anexi Krymu Ruskem a jeho následnou pasivitu – ponechání dalšího vývoje na ruskojazyčné části Ukrajinců a očekávatelných akcích Západu, vyplývajících z toho, že je zcela v moci banksterského kartelu. Tento příspěvek rozvíjí argumentaci předchozího a soustřeďuje se na to, co bude v událostech příštích hrát zásadní roli. Peníze a ekonomika.

 

Navrhuji proto odsunout na pár minut novou studenou válku, přestat se zabývat mediálními kýči v podobě odsunu ruských tanků od ukrajinských hranic, či blábolů neoconů z Bruselu i washingtonské centrály, uklízením Muzyčků i plány neoconů na transformaci Višegrádu na vojenský pakt, hráz ruské expanzi. Zabývejme se na chvíli prozaičtějšími věcmi, než bojem všehoschopné demogracie s ďábelským, všemi opuštěným Vladimírem Vladimírovičem. Přestaňme se na chvíli zabývat informační válkou, totalitním oblbováním a zastíráním reality. Bavme se o Penězích, bavme se o další Putinově armádě, silnější než je jeho Gasprom. Bavme se o monetárních pilířích demogracie.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://www.outsidermedia.cz/Bravo-Vladimire-Vladimirovici-1.aspx

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar