Tipy a inspirace

A+ A A-

Banderovec Purubij, Estonec Paet a diplomatka Ashtonová z EU lžou

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Je tu opět ráno a přede mnou tradiční úkol; dnes opět nazvednout své věrné "malinové hošíky", co mě neustále vyčítají opakování stejných pasáží, fotografií a videových záběrů. Je to nezbytné; budu tak činit a recyklovat své texty do té doby, než zabedněnci pochopí, kdo je kyjevský padouch. Je to jen pravda, která nejde nickům pod vousy, stejně jako tragické pasáže z majdanských videí, na nichž "revolucionáři" na obyčejné lidi střílejí puškami s dalekohledy, házejí zápalné láhve a dlažební kostky.

 

Zkrátka neoddiskutovatelně páchají trestnou činnost; pokusy o vraždy, někdy i dokonané. Co se stalo těm, co střílelí na sídlo ukrajinského prezidenta? Nic. Na rozdíl od Washingtonu, kde mladík jen párkrát vystřelil na  Bílý dům a vyfasoval výstražných pětadvacet roků v chládku. Tak dlouho budu svým hochům pravdu otloukat o jejich dubové palice, až zjistí, že na záběrech jsou jen stovky násilníků z Majdanu, bijí policisty vším, co jim přijde pod ruku, přičemž policejní šiky jen nastavují štíty, aby se ochránili před kamením, železnými tyčemi, hořícími náložemi a nákladními vozy. Policisty přitom nikdo netluče, jen se brání zdivočelému davu. To vše je možné na záběrech vidět, nelze to zrušit planými kecy. A ČT to komentuje jako "zrod nové Ukrajiny v krvi".

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/banderovec-purubij-estonec-paet-a-diplomatka-ashtonova-z-eu-lzou.html

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar