Tipy a inspirace

A+ A A-

Vpád scientologické brigády

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Téměř simultánní vzestup Arsenije Jatsenjuka do křesla premiéra Ukrajiny a Andreje Kisky na místo prezidenta Slovenska vyvolalo obavy, že tajnůstkářská Scientologická církev přebírá moc ve střední a východní Evropě. Zakladatel scientologie L. Ron Hubbard, autor science fiction, svou sektu založil v roce 1954. Spousta nespokojených členů tzv. církve později tvrdila, že Hubbardův zájem byl těžko éterický. Tvrdili, že se snažil obohatit zneužívám daňových úlev, který byly církvi podle daňového zákony uděleny. Další kritici církve tvrdili, že Hubbard spolupracoval se CIA na programu MK-ULTRA a svou církev využil jako krytí pro operace agentury.

Jedna věc ale o scientologii nemůže být probírána, a tou je náchylnost sekty pro tajemství obklopující její operace a ultimátní cíle. Kdykoliv je sekta, nebo „kult,“ ve zprávách, vedení scientologie se snaží umlčet kritiky skrz obtěžování, manipulaci sociálních médií jako je Wikipedia a své členy upozorňuje, aby dodržovali tajemství.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://wertyzreport.com/2014/04/01/vpad-scientologicke-brigady/

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar