Tipy a inspirace

A+ A A-

To kdyby ČT byla spravedlivá

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Probíralo se dnes na ČT24 100 dní Sobotkovy vlády. Redaktorka Kroužková si na tuto probírku pozvala profesorku Dvořákovou a jistého redaktora, který k oněm novovládním stu dnům řekl zhruba toto: "Mile překvapil ministr Zaorálek. Oproti svým výpadům proti zahraniční politice předchozích vlád, zaujal nyní - coby úřadující ministr - v otázce Ukrajiny postoj, který je plně v souladu s postojem EU." Bylo to proneseno jako výraz nejvyššího ocenění a uznání, jakého se Zaorálkovi mohlo dostat. Kroužková to pochopitelně přijala s povděkem a neměla k tomu ještě pochopitelněji co dodat.

 

Uvedu nyní, jak by debata navazující na poslední redaktorova slova mohla pokračovat, kdyby na místě redaktorky Kroužkové byl člověk, kterému by víc než o křeslo šlo o dobrou pověst a úroveň zpravodajské redakce ČT, nemluvě už o ze zákona vyplývající nadstranickosti a nestrannosti veřejné televizní služby:

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://www.outsidermedia.cz/To-kdyby-CT-byla-spravedliva-1.aspx

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar