Tipy a inspirace

A+ A A-

Na Majdanu stříleli zločinci a zabíjeli demonstranty zezadu

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Legitimita současné ukrajinské vlády stojí a padá s tím, zda je spolek pučistů nebo politiků. Pokud platí první varianta, tak do vlastních lidí v dalších Majdanech na východní a jižní Ukrajině střílí zločinci. Pokud platí druhá varianta, je tzv. "obrana" územní celistvosti sporný, ale do jisté míry legální krok. V článku Kdo střílel na Majdanu? jsme k již tehdy velkému otazníku přidali další. Článek připomenul, že na Majdanu celkem zahynulo kolem sta lidí, včetně policistů. První výstřely vyšly z budovy Filharmonie, která byla pod kontrolou demonstrantů. Odtud prý také byli zabiti první policisté. Následně proběhla ze stejného místa palba na demonstranty, kteří ostřelované policisty napadli dole na náměstí.

Po tomto prvním kole palby vyšlo z budovy asi 20 ozbrojených lidí, kteří se údajně rozdělili do dvou skupin. Tu jednu prý tajná policie ztratila z očí. Druhá skupina teroristů je ovšem eminentně zajímavá, protože ji sledovali také západní novináři. Usadila se v hotelu proti náměstí a zahájila palbu do demonstrantů. A tuto situaci sledoval v přímém přenosu zpravodaj BBC.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://news.e-republika.cz/article2571-Na-Majdanu-st-ileli-zlo-inci-a-zabijeli-demonstranty-zezadu

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar