Tipy a inspirace

A+ A A-

Teroristi všude, kam se podíváš

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Američanům se vymyšlená teorie o terorismu po 11. září docela krutě vymstila. Okamžitě totiž tuto teorii přijali za svou i Rusové, dokonce i Číňané a postupně snad všechny země. Americkou doktrínu si ovšem přizpůsobili na své poměry a podmínky. A už to jede na plné obrátky, kam se podíváte, všude řádí teroristé. Z východní Ukrajiny se ozývá, že teroristé jsou v západní Ukrajině, ze západní Ukrajiny se ozývá, že teroristé jsou na východě Ukrajiny - člověče vyber si! Kaddáfí tvrdil, že bojovní válečníci za svobodu a demokracii jsou teroristé, kdežto oni to tvrdili o něm. Podobně Asad, dříve i Saddám, prohlašovali, že válečníci za lidská práva jsou teroristi a oni totéž prohlašovali o nich.

Usáma prý zorganizoval terorútok na Dvojčata z nějaké afghánské jeskyně, a proto musel být, terorista jeden škaredý, zavražděn. Tomu může ovšem uvěřit pouze idiot. A v Africe je to jedno - my jsme teroristé, vy jste teroristé, my jsme jedna rodina, hlavně že se válčí.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://www.outsidermedia.cz/Teroristi-vsude-kam-se-podivas-1.aspx

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar