Tipy a inspirace

A+ A A-

Rumunská armáda se připravuje k Invazi na Ukrajině

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Ministerstvo obrany Rumunska zdůvodnilo manévry, k řízení společného vojenského cvičení pod názvem Dacian Viper, zahrnující americkou armádu. Cvičení již začalo 11.4.2014, kde se zúčastnilo 450 amerických vojáků a rumunská armáda. Cvičení se také zúčastnili čtyři americké F-16 a jeden rumunský MiG-21. Podle zdrojů, vedení Rumunska představili stav maximální připravenosti k provádění operačního plánu Romagna Mare ( v překladu Velké Rumunsko). V souladu s plány by se měly objevit při zásahu rumunských ozbrojených sil a zvláštních jednotek na území Ukrajiny. Tento plán bude použit rumunskými orgány v průběhu růstu chaosu, bez jakékoliv konzultace s NATO na Ukrajině.

Podle informací EsPy Security, přes černomořské město Constanta, projel vlak naložený zbraněmi protivzdušné obrany, nákladní automobily, jakož to i raketové systémy ,, Země-vzduch".

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://www.czechfreepress.cz/evropa/rumunska-armada-se-pripravuje-k-invazi-na-ukrajine.html

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar