Tipy a inspirace

A+ A A-

Úpadek Britských listů

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

V souvislosti s tím, co v poslední době předvádí Čulík a Dolejší na Britských listech, měli by si změnit název na Fašistické listy, minimálně co se informování o dění na Ukrajině týká. Čtenář z nich získává obrázek, nemající téměř nic společného s realitou. Tak Čulík a Dolejší nevidí, že radikálové z Pravého sektoru zastřelili 10 neozbrojených lidí, kteří vytvořením živého řetězu chtěli zabránit jejich vstupu do Slavjansku. Nevidí brutální útok Pravého sektoru v Oděse, kde zapálili dům odborů a zemřelo 39 lidí - v jejich vnímání se ten dům zřejmě zapálil z nějakých záhadných důvodů sám od sebe. Radikály postávající kolem a křičící "Hořte, Moskali!" a snažící se dobít ty, kteří unikli ohni, také nevidí, trpí selektivní slepotou.

O události, kdy domobrana Slavjansku zachránila život pilotovi sestřeleného vrtulníku poté, co ho vlastní lidé nechali zraněného naspospas osudu, jen mu sebrali zbraň, Čulík informuje jako o "zajetí" pilota proruskými separatisty.

 

Lehkost, s jakou Čulík a Dolejší přejímají kyjevskou propagandu a prezentují ji jako vyvážené nezávislé informace, při naprostém ignorování informací z druhé strany, je výsměchem a naprostým pošlapáním všech zásad, o kterých Čulík tak rád pompézně na stránkách BL mluví, a za co kritizuje mainstreamová média. Ale manipulace v jeho podání je jen zákeřnější, protože si hraje na alternativu. Deklarací jedněch zásad a konáním naprostého opaku se spolehlivě zařazuje do řad obětí psychického trockizmu.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://leva-net.webnode.cz/products/britske-fasisticke-listy/

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar