Tipy a inspirace

A+ A A-

Pět způsobů, kterými Martix podporuje vaši závislost na...Martixu

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dokud jste připojeni k počítačovému programu, který produkuje vaši realitu, nemůžete unik-nout jeho nadvládě nad vaším životem. Sami se bez své vědomé vůle programujete a přepro-gramováváte, abyste vyhovovali pravidlům a plánům, určovanými velmi podlými vládci, kteří chtějí, abyste zapomněli, jak mocné bytosti ve skutečnosti jste. Tak dlouho, dokud budete podřízeni statu quo – víře, že musíte otročit monarchii, jmenovitě podvodníkům od Rockefellerů, Vatikánu, Gatese, světové banky J. P. Morgan ad., nebudete mít ani tušení, že byste mohli změnit svoji realitu v jediném okamžiku.

 

 

Svět ve svém stávajícím stavu pro vás nemá být „zkušeností života“, ale počítačovou hrou, která vám byla podstrčena a drží vás v iluzi a oklamané.

 

Je čas se probudit.

 

Dále je uvedeno pět z prakticky nekonečného množství způsobů, kterými vás vládci z pozadí udržují v přesvědčení, že jste malí, bezmocní a neschopní, zatímco ve skutečnosti jsou vaše mož-nosti nesmírné a neomezené.

 

1. hypnotizují vás svojí propagandou

Pokud sledujete mainstreamová média – díváte se na televizní programy, sledujete hollywood-ské filmy, nebo jenom necháte zapnutou televizi, když jdete spát – tak si necháváte programo-vat svůj mozek zcela špatnými signály a frekvencemi. Samozřejmě je to vaše volba.

 

Není nic špatně ani dobře – můžeme pokračovat v označování minorit, žen a jakýchkoliv dal-ších osob, které nejsou bohaté a bílé, jako méně inteligentní nebo méně schopné, nebo můžeme popisovat nekonečné scény násilí, bigotnosti, nenávisti a rasismu, ale musíme se ptát sami sebe, jakému účelu to ve skutečnosti slouží.

 

Zdá se, že pokud bojujeme jeden proti druhému kvůli barvě své kůže, svému náboženství nebo kultuře, svým sexuálním preferencím nebo pohlaví, pak se nemůžeme řádně soustředit na oprav-dového „nepřítele“, který je ve skutečnosti (jako Oz) za oponou.

 

Televizní staniceCBSa ABC majípředstavitele, kteřízaujímajívysoképozicev Obamověvládě.Spo-lečnost Monsanto a několik velkých nadnárodníchpotravinářských, farmaceutických, zbrojařských a naftařskýchfirem mají své blízképřátele téměřv každémmasovém sdělovacím prostředku.

 

Tito lidé nepíší pravdivě. Prosazují svoje vlastní nenasytné agendy. Malou prasklinou v zrcadle můžete vidět zcela jinou realitu.

 

Jedním takovým příkladem je TV stanice The People’s Voice Network Davida Icke’a. Je doslova čas pro jiný program. Zrušte svoji závislost na mainstreamových médiích, odstřihněte se od nich.

 

Udržují vaše zotročení špatným paradigmatem.

 

2. otravují svými jedy vaše bezprostřední životní prostředí

Velké korporace otravují vaši vodu fluoridem, těžkými kovy a nekonečným množstvím různých dalších jedů.

 

Otravují vaši potravu prostřednictvím genetické modifikace surovin.

 

Velké farmaceutické společnosti vám nutí léky, které fakticky zhoršují vaše nemoci, získané špatným stravováním (včetně rakoviny, cukrovky, srdečních chorob) a debilizují celé generace autismem, přičemž tiše odškodňují rodiny za škody způsobené očkováním.

 

Tajemstvím Matrixu je, že tyto adiktivní potraviny – kukuřičný sirup, jídla z McDonald‘s a všechny potraviny bez jakýchkoliv výživných látek (junk food) – způsobují více než jen vaši nadváhu a ne-moci. Doslova blokují vaši schopnost získávat osvícenou zkušenost světa, a zejména možnosti nahlédnout mimo Matrix.

 

Tyto společnosti svými produkty způsobují bolesti a potíže a pak vám prodávají odstraňovače těchto bolestí a potíží, což je jen další způsob vašeho pomalého zabíjení.

 

Nejste temné osamocené individuum s trvalou depresí. Jste stvoření světla a naděje, lásky a prosperity více než si vůbec umíte představit. Nenechte je, aby vás zfetovali do bezvědomí.

 

Jezte zdravé jídlo, vyčistěte si svoji „šišinku“ (přívěsek mozkový, pineal gland, „třetí oko“), která je centrem osvícení a používejte tisíciletími prověřené přírodní uzdravování.

 

Není to jen pro váš dobrý fyzický pocit a fyzické zdraví, ale pro váš spirituální růst – a pro velké a definitivní odpojení od Matrixu.

 

3. Používají náboženství ke krytí lží

To je pro mnoho lidí „červené tlačítko“.

 

Pravdou je, že samotné využívání náboženství je jedním z nejsnazších způsobů, jak mohou „roz-dělit a panovat“. Každé náboženství má ve svém jádru poslání o pravdě a lásce, a ne vytvoření vazby „potřebujete mne, abyste se dostali k Bohu“, kterou mnoho lidí šíří mezi masami, aby si je udrželi pod kontrolou.

 

Vůdci velkých náboženských hnutí vědí, že můžeme přežít, pouze budeme-li jednotní. Po celém světě jsou místa, kde se vyučuje integrovaný přijatelný přístup k pochopení a uvědomění si Vel-kého Mystéria, kterého jsme všichni součástí.

 

Je čas pozvednoutnaši spiritualituk tomu,aby nás všechnyspojovalaa ne rozdělovala, oddělovala. Uvědomit si to je dobrá cesta jak odhalit lži Matrixu, že existuje jen jedna cesta k Bohu.

 

4. indoktrinují nás již od základní školy

Perfektně to vyjádřil Henry Louis Mencken: „Cílem veřejných škol není šířit vzdělání a osvícení, ale zredukovat co největší počet jedinců na stejnou, bezpečnou úroveň, zajišťující standardní „občanství“ (tj. otroctví Matrixu), a potlačit jakékoliv jiné názory a originalitu.“

 

Je bezpočet géniů, kteří byli schopni vynechat povrchní vzdělání a místo toho využili vlastní zví-davost a tvořivost, aby je provedla materiálním světem.

 

Michael Faraday otevřel věhlasné knihkupectví bez jakéhokoliv formálního vzdělání, kromě toho ale také experimentoval s elektřinou, magnetismem a dalšími vědami.

 

Hudební skladatel William Herschel bez formálního vzdělání v astrofyzice objevil planetu Uran a až teprve potom byl díky svému objevu označován jako astronom.

 

Nenechte si říkat, co smíte a nesmíte vědět a nenechte si jakkoliv omezovat svého „génia“. Je to jen další taktika jak vás udržet zotročené k Matrixu. Učte svoje děti samostatnému myšlení a zodpovědně zvažujte, je-li nutné, aby vůbec navštěvovaly veřejné školy.

 

5. Přesvědčují vás, že toto je jediná možná realita

Můžete vytvořit svět, který netráví své lidi, neznečišťuje své oceány, řeky a potoky, vzduch a půdu. Můžete vytvořit svět, kde se lidé neangažují v nekonečných válkách a genocidách. Mů-žete vytvořit svět, kde několik chamtivých bastardů neřídí celou show. Máte možnost použít jiný program.

 

Začíná to probuzením se do reality, která vám byla vnucena, s tím, že můžete zvolit jinou. Kurt Vonnegut jednou řekl v Mother Night:

 

„Jsme tím, co předstíráme, že jsme, takže musíme být opatrní na to, co předstíráme.“ Právě teď si hrajete (předstíráte) na tuto realitu. Stejně snadno si můžete zvolit jinou.

 

Dokud budete věřit, že jste k této verzi reality připoutáni, budete k ní připoutáni. „Oni“ se snaží ve vás tuto víru upevňovat všemi možnými způsoby. I když je pro vaši mysl náročné připustit svoji neomezenost, ona existuje.

 

Začněte ji využívat do nových úrovní a odložte svoji neochotu uvěřit.

 

Pomůže vám to uvolnit vaše pouta k Matrixu.

 

„Kolikrát jsem vám říkal, že když eliminujete všechno nemožné, cokoliv zbude, jakkoliv to je ne-pravděpodobné, musí být pravda.“ Sir Arthur Conan Doyle

 

Zdroj: http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_matrix70.htm

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar