Tipy a inspirace

A+ A A-

BRIDGES

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

 

Stálým partnerem naší firmy je jazyková škola Bridges - specialista na individuální a firemní kurzy. Součástí naší spolupráce je tedy i tato nabídka jazykových a překladatelských služeb.

 

images

 

Kdo jsme ?

Jsme ryze česká společnost a fungujeme na našem trhu přes čtyři roky. Orientujeme se zejména na firemní klientelu, ale nabízíme i jazykové kurzy pro veřejnost. Nabízíme rovněž kompletní překladatelský servis.

Mezi naše klienty patří mimo jiné zaměstnanci firem Securitas, T-systems, AZD Praha, Pragis, Brink´s, Accomware a řady dalších.

Čím se tedy lišíme?

1. Metoda Bridges

Při výuce angličtiny využíváme vlastní výukovou metodu Bridges, vhodnou zejména pro začátečníky a chronické začátečníky. Metoda vychází z osvědčené interlineární metody, s úspěchem používané v mnoha zemích.

Naším klientem je každý, kdo se chce skutečně naučit cizí jazyk. Tedy každý, kdo skutečně potřebuje mluvit a ne pouze chodit do kurzu. Pro klienty, jejichž pokročilost je vyšší nebo je pro ně naše metoda nevhodná, nabízíme výuku i jinými metodami tak, aby byl zaručen co nejlepší výsledek kurzu.

Při výuce využíváme kromě našich vlastních materiálů i běžně používané výukové materiály.

2. Partnerství

Každý náš klient jedná pouze s jednou pověřenou osobou _ naším zástupcem, který je mu plně k dispozici. Můžete se na zástupce kdykoliv obrátit. Ten má naopak za úkol monitorovat spokojenost klienta a kvalitu výuky.

Ještě než nastoupíte do kurzu, vyhodnotíme Vaši současnou pokročilost, domluvíme se s Vámi na společném cíli kurzu a na způsobu jeho dosažení. Současně s Vašimi cenovými možnostmi Vám učiníme nabídku šitou na míru.

Po celou dobu studia je Váš pokrok monitorován jak lektorem, tak i zástupcem, a v případě, že průběžné výsledky nejsou v souladu s vytýčeným cílem, spolupracujeme s Vámi formou konzultací na zlepšení výsledků, případně se s Vámi domluvíme podle Vašich potřeb na změně režimu kurzu tak, aby Vám vyhovoval a splňoval stanovené cíle.

3. Lektoři

U lektora kurzu vše začíná. Právě on je zodpovědný za to, aby nejen učil, ale i naučil a zapálil ve studentech zájem o jazyk. Náš tým tvoří zkušení čeští i zahraniční lektoři s praxí a certifikáty.

Vyučované jazyky

Naše společnost vyučuje angličtinu (metodou Bridges), němčinu, ruštinu, francouzštinu, italštinu, španělštinu a češtinu pro cizince.

Naše kurzy

Firemní skupinové a „one to one" kurzy, individuální kurzy pro veřejnost:

Firemní kurzy jsou naší specializací. Úzce při jejich realizaci spolupracujeme s personálním oddělením či s pracovníky, kteří mají jazykové vzdělávání ve firmě na starosti. Pečlivě nasloucháme potřebám a zkušenostem klientů s výukou a na základě této prvotní analýzy potřeb klienta vytvoříme optimální výukový systém pro jednotlivé kurzy. U individuálních (one to one) kurzů pro veřejnost platí stejný přístup, nabízíme stejné služby a přístup jako u firemní klientely. V případě, že má klient

zájem o další doplňkové služby či činnosti, je možné se na jejich realizaci kdykoliv domluvit.

Aktuální nabídka Jazykové školy na leden 2007

Chcete se začít učit cizí jazyk?
Dále prohloubit Vaše znalosti?
Osvěžit co jste se naučili?

Pro koho jsou naše kurzy určeny?

 • pro začátečníky a věčné začátečníky, mírně, středně i více pokročilé studenty,
 • pro studenty, kteří potřebují obecnou angličtinu, gramatiku, konverzaci s rodilými mluvčími,
 • pro zájemce o odborně zaměřenou výuku.

Kolik hodin je nutno zakoupit?

Není to rozhodující, vždy se snažíme připravit studentům kurz přesně na míru.

U firemní výuky a za předpokladu, že je studentů ve skupině více, se cena mezi ně dělí.

Jaké termíny výuky nabízíme?

Termíny jsou stanoveny vždy podle individuální dohody se studenty. Výuka může probíhat v pracovních dnech v době od 7.00 do 22.00 (i později, podle dohody), i ve dnech pracovního volna (víkendy, svátky, prázdniny).

Kolik kurzy stojí?

Cena kurzů začíná na 337,- Kč za 45 minut výuky.

Co je v cenách zahrnuto?

 • zhodnocení znalostí a pokročilosti studenta,
 • prostor na dotazy a specifická přání,
 • výběr vhodných učebních materiálů,
 • výběr vhodného kreativního lektora, který je schopen pomocí vizualizace dobře vysvětlit látku na reálných příkladech z praxe s využitím naší výukové metody,
 • volba rozvrhu podle přání,
 • docházka lektora na místo, které si sami určíte (na území Prahy),
 • výuka v našich prostorách na Václavském náměstí.

Kurz je možno platit postupně.

Bude nám radostí vyjít Vám maximálně vstříc. Kontaktujte prosím naši centrálu, kde Vám rádi sdělíme veškeré podrobnosti.

Jak se do kurzů přihlásit?

Přihlásit do kurzů se můžete:

 • vyplněním jednoduchého formuláře na našich webových stránkách,
 • telefonicky na číslech 224 109 424, 776 282 029 nebo faxem na 224 109 426,
 • písemně na adrese Václavské náměstí 831/21, 110 00 Praha 1,
 • osobně po dohodě.

Náš pracovník na základě zaslané přihlášky nebo Vaší poptávky Vás bude kontaktovat a domluví všechny podrobnosti. Při písemném styku nezapomeňte uvést telefon a email - bez těchto údajů nemůžeme na Vaši žádost reagovat.

Zkuste to s námi !

Realizační tým Bridges

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar