Tipy a inspirace

A+ A A-

FENOMÉN BRUNO GRÖNING

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Na jaře 1949 proudily davy nemocných a trpících lidí do westfálského Herfordu. Na podzim stejného roku se na Traberhofu v Rosenheimu denně shromažďovalo až 30 000 lidí. Všichni měli jen jeden cíl - Bruna Gröninga.

images

 

Pro mnohé byl poslední nadějí. Poničení válkou, lékaři odepsaní, měli tito lidé jen jedno přání: uzdravit se. Bruno Gröning jim měl pomoci. Uskutečnilo se nepochopitelné - nespočetné množství nemocných se uzdravilo. To se velmi dotklo myslí lidí v poválečném Německu. Uzdravování duchovní cestou tak jeho prostřednictvím dostalo tvář a všude se mluvilo jen o něm. Sami lékaři se odhodlávali poprosit o pomoc pro své pacienty, kterým věda už nemohla pomoci. Jiným byl trnem v oku, domnívali se, že proti němu musí bojovat.

Dokumentární film o Bruno Gröningovi, který v padesátých letech vzbudil pozornost veřejnosti mnoha vyléčeními, bude promítán v neděli dne 20. 5., 3. 6. a 17. 6. 2007 od 14.00 do 20.30 v Theatre Illusion Biograf, Vinohradská 48, Praha 2. Dohromady tři části filmu představují téměř pětihodinový dokument o jeho životě a působení. Vstup je volný. Záměrem tohoto filmu je věcně vylíčit dění kolem „fenoménu Bruno Gröning" a podat prostřednictvím autentických zpráv pravdivé svědectví. Na filmu se podílelo přes 2000 lidí. Za dobu více než devíti let bylo od roku 1995 natočeno přes 70 hodin filmového materiálu. Hraný dokument je doplněn ukázkami televizního zpravodajství té doby, filmových týdeníků, novinových článků a více než padesátkou svědeckých výpovědí.

 

Více z této kategorie: « CASHFLOW KVADRANT BRIDGES »
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar