Tipy a inspirace

A+ A A-

TOTALITNÍ SVĚTOVLÁDA XIV.

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

 

Tento text Martina Herzána z roku 2000, vydaný i jako kniha, není katastrofický scénář. Autor chce nastínit na základě skutečných případů, provalených afér, svědectví mocných a na základě odtajněných nebo uniklých vládních dokumentů, že tento svět směřuje k vytvoření jedné celosvětové vlády a člověk jako takový tam bude mít pouze dvě volby. Buďto bude bohatým otrokem, zbaveným osobní svobody a vlastní vůle, nebo zemře svobodný, v bídě a perzekuci, na okraji společnosti. V tomto čísle časopisu pokračujeme další částí – jednotlivé uveřejněné články na toto téma jsou na www.tipyainspirace.cz.

                                                                                                                 Závěr seriálu

 

images

 

Závěr

Vážení přátelé, pokud jste dočetli až sem, oceňuji vaši schopnost nebát se názoru, byť od toho vašeho může být třeba odlišný. Jedna věc je ale připustit si k tělu určité názory a druhá pochopit je a uznat. Pravda je jasně definovaný pojem, ale otázkou je, kde je tato pravda? Nemohu tvrdit, že mám jako jediný recept na pravdu, snad se mi k ní podařilo touto knihou alespoň trošku přiblížit. Chápu, že lidé radši věří příjemným věcem a nositelé špatných zpráv jsou zpravidla kamenováni. Lidé mají vžité, že nechtějí opustit své dosavadní pohodlné názory na svět za pravdivé, ale jim nevyhovující.

Krásně to řekl Lev Nikolajevič Tolstoj: „Musíme milovat pravdu tak, abychom byli v každém okamžiku připraveni zříci se všeho, co jsme dříve považovali za pravdu, když poznáme pravdu vyšší.“ A je-li pravdou to, že se náš svět řítí k totalitní světové diktatuře jedné globální vlády, pak je třeba nemlčet, ale diskutovat o tom a protestovat. Pokud budeme jen přihlížet, jak nám vlády servírují oprátku na krk a den ode dne ubírají z našich lidských práv, budeme ztraceni. Je potřeba, už jen v zájmu demokracie, znát opoziční a negativní aspekty a před těmito varovat. Vždyť jsou to přece naše demokratické vlády, vlády pro nás lidi…. nebo se už teď hluboce mýlím, pánové a dámy z OSN? Je těžké připustit si pravdu, která bolí. Ale větší bolest je ze lži, která se nám servíruje těmi nahoře jako „pravda“. Je to sice krásná „pravda“ o krásně budovaném světě, krásně se to poslouchá, ale ve svědomí to zapáchá jako mor. Je to „pravda“ dobrá jen pro uši, svědomí ji musí zákonitě odsoudit. Není mým cílem vás o ničem přesvědčovat a přiznávám, že tato kniha jistě ani nemá kvalitu na to, aby vám mohla v plném měřítku odhalit oponu dnešní reality.

Zkuste i vy sami pátrat a doplňovat si skládanku světových událostí a událostí čistě ve vašem životě, možná budete překvapeni, kolika věcí jste si nevšímali, dokud jste slepě věřili a nepochybovali nebo se o dění kolem sebe nezajímali. Berte prosím moji knihu jako skromný pokus nasměrovat vás na základě skutečných událostí a souvislostí na stranu lidí, kteří touží po dobru a pravdě a nehodlají se sebou vládami vymetat. Bojujte a hlaste se o svá lidská práva nebo je nadobro ztratíte. A hlavně, nepřemýšlejte jako politikové, přemýšlejte svědomitě. A moc vás prosím, boj slušných lidí o slušný svět není veden sevřenou pěstí. Nejlepší zbraní proti totalitnímu režimu je fungující rodina, láska, morální a svědomité obyvatelstvo, péče o svobodu tisku a názoru, vzájemná mezilidská pomoc a tolerance slabších, touha po vzdělání a inteligenci a hlavně velká schopnost být nedůvěřivý. Neexistuje jediný totalitní režim, který by přežil takovou populaci. Totalitní režim se ujímá všude tam, kde je prohnilá společnost bez morálních zábran a se společenskou nenávistí. Jen taková populace může uživit argumenty totalitní vlády a dát jí přežít. Společnost, o kterou usilujeme, nesmí být vládou tvrdé ruky, ale vládou otevřeného srdce.

Tuto knihu jsem začal psát citátem Martina Luthera Kinga: ,,Až se svět ohlédne za 20. stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo naplněno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli.‘‘ Nemlčme a uznejme, že žijeme v době totálního morálního kolapsu a totalitních chapadel světovlády. To je prvním krokem k tomu, abychom s tím mohli začít něco dělat.

,,Nikdo není tak beznadějně zotročený jako ti, kteří falešně věří, že jsou svobodní.‘‘ Johan Wolfgang von Goethe

Všechny informace z této knihy je dovoleno šířit jakýmkoliv nezkresleným způsobem.

Trochu sebekritiky na závěr … Knihu nelze chápat jako vědeckou práci s důrazem na zdroje, ale spíše jako manifest proslovně a volně hovořící do svědomí občanů v této podivné době. Z téhož důvodu můžete mít oprávněný pocit, že kniha je zaujatým pohledem na svět. Je zaujatá, neboť má cíl kriticky hodnotit negativní aspekty globalizace. Nepopíráme, že globalizace má i své přínosy pro svět, ovšem tyto výhody jsou propagandisticky a zaujatě po celém světě doslova ládovány v milionových nákladech do občanského povědomí. Proto je tato publikace jen skromným pokusem alespoň zlomkem vyrovnat tento nepoměr a především jasně ukázat právě na tolik postrádané negativní stránky globalizace a varovat před nimi. A při této kritice se zaměřujeme i na aspekty, které nejsou v argumentaci proti globalizaci tak časté nebo zde zcela chybí a to je chyba. Tato publikace rozhodně není relaxační čtení nebo četba na dobrou noc, je to nápor nepříjemných faktů a událostí, které je třeba brát na zřetel, abychom nešli z pozice občanů vstříc něčemu, čemu nechceme. Ať máme každý jakýkoliv názor, na demokracii je krásné to, že jej můžeme mít a vzájemně jej konzultovat svými pracemi a hledat tak ideální řešení. Proto nevidíme v této publikaci žádné definitivní absolutno, ale jen skromný příspěvek z určitého úhlu pohledu do světové diskuse.

Kniha je věnována všem, kteří ve 20. století položili život proto, abychom mohli žít ve svobodném a morálním světě ve vzájemné lásce a v ideálu pravdy. Pevně věřím, že se to jednou přece podaří. Doslov pro pravověrné a odvážné křesťany… Pro mnohé čtenáře může být tato kniha velmi pesimistická a beznadějná. Zvláště pro věřící je obsah knihy blízký proroctvím biblické apokalypsy, která se začíná postupně, ve světovém dění, skutečně naplňovat. Knihu jsem záměrně nepsal náboženským slohem ani neprokládal biblickými citáty, abych nebyl obviňován z náboženské zaujatosti a kniha byla přijatelná i lidem ostatních náboženství a názorů. Dostáváte tak do rukou ideologicky čistá fakta, která si sami můžete prokonzultovat s Biblí a pochopit tvář doby, ve které žijeme, a která teprve přijde. A tehdy také pochopíte, že přes všechny útrapy, nespravedlnosti a bezpráví, bude mít konečné slovo až Bůh, a ten celou tuto světovládnou modlu pošle tam, kam patří a dobří lidé, skrze Ježíše Krista, dojdou vítězství. A s tím nic nenadělají ani sebemocnější úřední razítka, byť mohou být v rukou nejvyšších vládců, ani tuny peněz, zlata, ani zástupy armád. Nezastaví to ani nejmocnější vynálezy posledního věku ani šílené teorie šílených vědců. Pravda se dá pošpinit, ale nelze ji zničit. Pravda byla a bude vždy silnější, a jelikož je projevem spravedlnosti a má sídlo v naší duši, musí vždy zvítězit nad tímto technokratickým a ateistickým světem. A k tomuto vítězství jsou povoláni všichni, kdož se za pravdu postaví a budou ji chránit i v dobách nejhorších.

Martin Herzán – TOTALITNÍ SVĚTOVLÁDA Vydal: Mezinárodní komise svědomí, Bráfova 2, Třebíč, 67401 Roku: 2000 Tisk: Akcent s.r.o., B. Václavka 20/74, Třebíč, 67401 © Copyright – Martin Herzán ISBN: 80-238-6339-8 Tato internetová verze knihy z roku 2001 je určena ke svobodnému stahování a šíření. Jde o přeformátovaný text knihy, vydané tiskem r. 2000.

Použitá literatura

Terry Cook - The Mark of the New World Order – Whitaker House 1996 Texe Marrs – Project L.U.C.I.D. – Living Truth Publishers 1996 Samuil L.Zivs – Anatomie lži – Svoboda 1983 Genrich Borovik – Historie jedné vraždy – Lidové nakladatelství 1981 Josef Blahož – Formy vlády a lidská práva… - Čs.Akademie věd /Academica 1981 B.Shlain a M.A.Lee – Sny vědomí – Volvox Globatour 1996 Vladimír Bolšakov – Byznys s lidskými právy – Horizont 1982 M.W.Cooper – Odtajnění instituce MJ 12 – Star 1993 Ernst Meckelburg – Neviditelní agenti – Etna 1994 Martin Herzán – Apokalypsa, Kristus nebo antikrist? – MKS 1997 František Press – Zápas o nový svět – MANA 1997 Julius Mader – CIA v Evropě – Naše vojsko 1983 Grant r. Jeffrey – Konec světa? – Veritas et Pneuma Publishers ltd. 1998 P. V. Kostin – Ze zákulisí FBI – Lidové nakladatelství 1985 Kol. autorů – Lidská práva v USA? – Svoboda 1978 Henri Alleg – SOS America! – RP 1987 Dwight L. Kinman – Poslední světový diktátor – Veritas et Pneuma Publishers 1999 Viktor Farkas – Kdo ovládá svět? – Knižní klub 1997 Ondriaš Karol – Všeobecné kecy, fakty a nezodpovedané otázky – Sl. Akad. věd 1997 Ondriaš Karol – My motroci 21. storočia takto prísaháme – Agentura IQ 1998 Milan Syruček – Osudové minuty země – Práce 1983 Thomas Röder a Volker Kubilius – Muži za Hitlerem – Votobia 2000 Kol. autorů – Dětská stomatologie – Avicenum 1980 Fjodor Sergejev – Bez masky – Práce 1987 S. S. Sergejev – Totální špionáž – Naše vojsko 1985 Rand Neustaedter – Problémy s očkováním – Alternativa 1995 Johannes Rothkranz – 666 číslo šelmy – Samizdatoví autoři BrAM Ivan Stříbrný – Samizdatová publikace bez titl. (slovensky) Leslie Watkins – Alternativa 3 – překlad z angličtiny Ladislav Kopecký S. Zábranský, J. Švejda – Ústa ve zdraví a nemoci – Avicenum 1976 Použitý tisk Magazín 2000, Necenzurované noviny, Zemědělské noviny, Nový dnešek, Fakta X, Lidové noviny, MF Dnes/magazín, QUO, Světlo, Odkaz sv. Cyrila a Metoda, AD magazín, Špígl, Právo, Květy, Změna, Fantastická fakta. Použité dokumenty dok. Amnesty International, dok. Občanské komise za lidská práva, dok. Hnutí Duha, dok. M. W. Coopera, dok. AEN News 1994, dok. Bad Reichenhaller, dok. TM-SW 7905.1, televizní dokumenty a publicistika ČT 1, ČT 2, TV NOVA, Internet. Svoboda projevu, zejména svoboda tisku, je zaručena Ústavou ČR, pod čl. 10, Mezinárodním paktem o občanských a politických právech publikovaných ve vyhlášce MZV č. 120/1976 Sb. a Listinou základních práv a svobod občanů vyhlášenou pod č. 23/1991 Sb. Základní listina práv a svobod – čl. 17, odst. 1-3: „Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu. Cenzura je nepřípustná.“ Všeobecná deklarace lidských práv OSN – čl. 19: „Každý má právo na svobodu přesvědčení a projevu, toto právo nepřipouští, aby někdo trpěl újmu pro své přesvědčení, a zahrnuje právo vyhledávati, přijímati a rozšiřovati informace a myšlenky jakýmikoliv prostředky a bez ohledu na hranice.“

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar