Tipy a inspirace

A+ A A-
Paul Craig Roberts o Ukrajině

"Pokud se ruská vláda rozhodne, že nadvláda Washingtonu nad Ukrajinou, či kteroukoli z jejích částí po odštěpění, je pro Rusko nepřijatelnou strategickou hrozbou, ruská armáda Ukrajinu, historickou část Ruska, obsadí. V takovém případě Washingtonu zbude už jen jaderná válka. Země NATO, jejichž existence by byla v sázce, na takovou variantu nepřistoupí."

Ředitel CIA je v Kyjevě s kategorickým mandátem, píše Paul Craig Roberts, za Reagana náměstek ministra financí a šéfprojektant reaganomiky. Má tu iniciovat akci, „eliminujícíruské separatisty v jižních a východních částech Ukrajinyvojenskou silou“. Jakkoli jsou to „teritoria původně z velké části ruská“ – a „k Ukrajině neprozíravě připojená za raných let sovětské moci“. I tato operace však staví na premisách, které se už ukázaly liché: „O Krym, kde chtěl Rusko připravit o černomořskou námořní základnu, už  Washington přišel.“ A „místo aby vzal na vědomí, že plán Ukrajinu schlamstnout je mimo mísu, svou chybu si ne a ne přiznat“ - a „žene krizi do ještě riskantnější polohy.“

Washington posilován svými povolnými, leč stupidními loutkami NATO tlačí ukrajinskou situaci blíže k válce. Německá kancléřka Merkel přinesla selhání své země, Evropy a tohoto kusu světa. V Německu spočívá síla EU a NATO. Kdyby Merkelová řekla sankcím na Rusko „Ne“, ta krize, kterou peče Washington, by skončila a nebylo by pravděpodobné, že to vyústí skoro do války. Ale Merkelová odepsala suverenitu Německého národa a předurčila osud Německa jako provincie v Americkém impériu. A tak Merkelová a to chabé německé (?) vedení nasměrovaly svět k válce. Německo, které už viní z I. Světové války a z II. světové války bude tedy teď už vinno III. světovou válkou.

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar