Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

 

ZDROJE TÝDEN 21 TÝDEN 22 TÝDEN 23

Svět a společnost - týden 23/2015

Geoinžiniering, nanotechnológie a ovládnutie ľudstva
Přednáška německého publicisty a výzkumníka Haralda Kautz-Velly o tom, jak jsou z letadel rozprašovány nanočástice, které mohou postupně zablokovat duševní a volní schopnosti lidstva (21,5 min., slovenké titulky).
Republika versus protektorát
Nejde o pravolevý souboj, ale o zásadní střet mezi Republikou a protektorátem", říká v rozhovoru s Ivanem Davidem historik Petr Schnur.
Imigrace, světová chudoba a kuličky
Vynikající video, ukazující, že imigrace nejen, že nic neřeší ale navíc také škodí - všem (6 min., zapnout české titulky).
Texas a Oklahoma: umělé záplavy 2015
I tyto záplavy byly opět vytvořeny a řízeny uměle, stejně jako všechny "přírodní" katastrofy (tornáda, hurikány) posledních let v USA. Moje pozorování a videa k této "přírodní pohromě" jsou staženy z obrazovky, zdroj: http://weather.cod.edu/satrad/, z 25. a 26. 5. 2015.
Umělé záplavy a bouře v USA pokračují
Scénář je stále stejný: z jasné oblohy, "z ničeho", se náhle nafoukne řada "bouřkových koláčů", které se spojí ve velký systém, zahřívaný mikrovlnnou radiací. Radary v místě určení srážek vydávají silné haarpové kruhy.
Historie se opakuje
Nedávno dávali v televizi film Vyšší princip. Utkvěla mi v hlavě tato věta: „Za schvalování atentátu na Heydricha byli popraveni ...“
Krize na Ukrajině z pohledu konstelací
Podívali jsme se konstelačním multi-perspektivním pohledem na situaci, která právě probíhá na Ukrajině. Výsledky jsou překvapující a poněkud na hranici žánru science fiction.
Iluze prezidenta poloboha
Iluzi prezidenta jako metafyzické bytosti žijící v nedostupném světle mravní dokonalosti, jsme si vytvořili poprvé skrze prezidenta Masaryka.
Kolik 21. srpnů již bylo ve světě, aneb Není okupace jako okupace?
… Než jsem pochopil, že jen neznalost věcí pozemských ze mě učinila naivního jelimánka a pomýleného pacifistu, co se brzy změnil v realistu v té šílené lidské komedii. Kolik bylo již ve světě tragických 21. srpnů? Kolik jsme zaznamenali “globálních trestů za neposlušnost”…? Možná to stojí za kratší úvahu.
V. V. Pjakin ze dne 01.06.2015
Populární otázky/odpovědi V. V. Pjakina (53 min., české titulky). Přepis na
http://cs.ynterview.com/rozhovory/valerij-v-pjakin-otazka-odpoved-ze-dne-01-06-2015-usa-vs-fifa
Nuclear War has Begun in Yemen
Even the cheap video camera picked up the proton bombardment from a neutron bomb, as seen in the scintillation after the initial fireball. We expect Mossad and ADL trolls to be driven crazy by this one. No one watching this video can have a second’s doubt that they are seeing an Israeli neutron bomb. Israel is the only nation that openly deploys neutron bombs, there is no one else.
Texas Under Attack
The concerns about Texas being labeled "hostile" in the upcoming exercises, stem from a variety of issues. Texas is an "economic powerhouse," as was recently pointed out by an ANP source, with natural gas and oil resources and water aquifiers. Texas is also known for being a state with some of the most gun-friendly laws as well as having one of the largest gun-owner population.
Man-made islands in disputed area of South China
The Philippine army has released new photographs of Chinese construction work in disputed waters in the South China Sea as it launched giant war games with the United States involving 11,500 personnel that were partly aimed at warning China.
SITREP For 31st May By Baaz
Takhle mají vypadat "odkazy" ... úžasný přehled současných událostí ve světě ...
Metamorphosis of The Empire
The promotion and infusion of ‘western virtues and values’ – greed, promiscuity, and moral degradation, and the glorification of ‘wealth’ and ‘pompousness’, into the fabrics of Chinese society suggest that China has fallen into the trap the same Western Empire that had devoured the West. In this essay – The final in the series, we analyze and interpret the events in China with this perspective.
Classified Losses
President Putin classified information concerning MOD personnel casualties while carrying out special operations in peacetime as a state secret. The corresponding presidential decree was published on the official legal information site.
RŮZNÉ
Grafologie a Astrologie
V tomto článku bych se s vámi rád podělil o své zkušenosti z pozorování souvislostí mezi astrologií a grafologií. Jde o výsledek pozorování skupinové práce nad horoskopy a rukopisy s mými studenty. Pokusím se nyní svá prozatimní zjištění zobecnit a strukturovaně formulovat.
Překyselení organizmu
„Prekyslenie organizmu“ začal byť pojem tak často skloňovaný v mojom okolí, až som si našla čas sa naň pozrieť bližšie a nájsť v odborných článkoch odpovede na 5 základných otázok, ktoré som si kládla.
Zdravá strava?
Musíme se naučit nově přemýšlet, setrvání u modelu chemické medicíny je slepá cesta. Chemický lék působí úplně jinak, než to v organismu probíhá, tvrdí zakladatel Univerzity Nové doby Milan Calábek.
Secret Space War halts as Extraterrestrial Disclosure Plans move forward
Large scale hostilities in an undeclared war being fought in deep space, Mars and on Earth between two secret space program alliances have come to a temporary halt according to the latest in a series of disclosures by secret space program whistleblower.
A small collection of Scandinavian Viking age art of serpent (reptilian) with the cross
A small collection of scandinavian viking age art of serpent (reptilian) and cross. For interest. Excuse double images.
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar