Tipy a inspirace

A+ A A-
Rusko - Ukrajinský konflikt

Tipy a Inspirace pro týden 3/2016

TIPY

 

Rozhovor Daniely Drtinové s primářem Erbenem Homocystein a civilizační choroby - velmi zajímavé. Náhled videa YouTube Rozhovor moderátorky Drtinové s doktorem - primářem Erbenem

 

Martin Koller: S multikulti může souhlasit jen tupý dobytek. Přestaňte se stydět, že jste bílí a civilizovaní. Vstaňte od piva, vypněte tu americkou propagandu a dělejte něco ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Dostali do situace, kdy se nám snaží televizní i jiná jednostranná multikulturní propaganda namluvit, že být civilizovaný běloch je něco špatného. A toho, kdo s takovým názorem nesouhlasí, se pokoušejí všemi způsoby zastrašit a umlčet, uvádí mimo jiné pro ParlamentníListy.cz vojenský analytik Martin Koller. Multikulturalismus je podle něho v podstatě globální snaha o zničení genetické podstaty národů – tedy rasismus. Žádný národ s něčím takovým nemůže souhlasit, pokud nezdegeneruje na úroveň tupého dobytka, říká narovinu Koller.

Tři druhy čínských zbraní, kterých by se USA měly obávat Vojenský expert časopisu The National Interest Dave Majumdar vyjmenoval tři druhy čínských zbraní, kterých se mají obávat USA s ohledem na vyhrocení vztahů s Čínou kvůli situaci v Jihočínském moři. Situace v regionu se vyhrotila po té, co americký torpédoborec Lassen vplul, podle údajů čínského MZV, bez povolení Pekingu do vod Jihočínského moře v blízkosti sporných ostrovů Naňša (Spratly), které Čína považuje za vlastní. MZV vyslovilo protest USA a prohlásilo, že tyto akce narušují suverenitu Číny.

 

Proč Nulandová požádala o naléhavé přistání v Rusku a chtěla schůzku s Putinem? Nulandová požádala o schůzku s Putinem Zdroj: http://www.whatdoesitmean.com/index1983.htm Totálně udivující naléhavá zpráva ruského Ministerstva obrany (MO) právě vydaná do Kremlu informuje, že méně než 24 hodin poté, co ministr zahraničí Sergej Lavrov a americká státní tajemní John Kerry se dohodli na schůzce v Curychu 20. ledna, se k vzdušnému prostoru Ruska přiblížilo americké vojenské letadlo nesoucí na palubě jednoho z vysokých podřízených presidenta Obamy, a žádalo o okamžité povolení k přistání na vysoce tajné lodní základně Čkalovsk v oblasti Kaliningradu.

 

Záhadné nálezy na Kavkaaze Tajemství podivného kufříku a dvě tajemné lebky nalezené v horách Ruska Zdroj: http://beforeitsnews.com/conspiracy-theories/2016/01/the-mystery-of-the-strange-briefcase-and-two-mysterious-skulls-discovered-in-the-mountains-in-russia-2473288.html Překlad a úprava: Orgonet V horách Kavkazu, v Adygejské autonomní republice, byl nalezen tajemný kufřík s názvem nacistické tajné společnosti Ahnenerbe a dvě záhadné lebky. Badatelé soudí, že že členové SS byli v Adygejsku pravděpodobně zainteresováni na tajemství starých dolmenů a na příčinách přirozeně vysoké radioaktivity v této oblasti. Je také možné, že zde nacisté hledali zlatý poklad Kozácké rady (Kubáňská rada), ztracený během ruské občanské války (1917-1923).

 

Bezpečnostný analytik: Európa pácha samovraždu, rieši všetko, len nie vlastnú ochranu! Česká média zatím umějí pouze šířit (zbytečnou) protiuprchlickou paniku a hysterii a dále stavějí světu na odiv naši omezenost. Ještě že aspoň slovenský Čas přinesl rozumné stanovisko (českého) analytika. Bezpečnostný analytik: Európa pácha samovraždu, rieši všetko, len nie vlastnú ochranu! Andor Šándor (58) je český generál v zálohe, bol náčelník Vojenskej spravodajskej služby. Je autorom mnohých bezpečnostných štúdií, venuje sa bezpečnostným analýzam.

 

Svět a společnost - týden 52 2015

TÝDEN 50 TÝDEN 51 TÝDEN 52

Svět a společnost - týden 52/2015

Cordon sanitaire
Jestliže vycházím ze skutečnosti rozpadu národního státu a jeho přeměny ve stát multikulturní, čemuž napomáhá i přirozená a uměle vytvořená migrační vlna musím vycházet z dalších skutečností. Těmi jsou objektivní nenávratnost takového procesu a historická zkušenost vyplývající z nového uspořádání území a států po ukončení války. Ať si to chceme nebo nechceme přiznat, nacházíme se ve válečném procesu, jehož konec a výsledek se nedá prognostikovat, ani předvídat.
Kdo je Satan – Rusko nebo USA? - reakce Světa bez válek a násilí na dopis jednoho čtenáře
Každopádně to, v čem spatřujeme „zlo“ současné doby, je násilí moci. Dnes je veškeré bohatství soustředěno v rukou velmi malé menšiny – méně než 1 % lidí vlastní více než 80 % světového bohatství.
Disidenti z Pentagonu, Obama a válka v Sýrii
...Sbor náčelníků štábů pod velením Michaela Dempseyho pak dospěl k názoru, že nemá žádný smysl jít do otevřené konfrontace s Obamou a jeho politikou, a proto se rozhodli „podniknout kroky proti extremistům bez použití diplomatických kanálů,“ a to předáváním amerických zpravodajských informací jiným zemím, především Německu, Izraeli a Rusku, s „předpokladem, že budou předány syrské armádě a použity k boji proti společnému nepřáteli, Frontě al Nusrá a Islámskému státu.
Rotschild zuří a obvinil Putina, že je zrádcem NWO
Putinove odmietnutie podporovať NWO, robí Jacoba Rothschilda nervóznym, pretože potrebuje Rusko na svojej strane, aby splnilo iluminátsku agendu. (Putinův proslov k roku 2016: Jsem připraven porazit Ilumináty a zabránit 3. světové válce.)
Armáda RF nasadila úspěšně roboty v ostrém boji s Sýrii
Armáda RF zapojila do boje roboty. Ty dobyly strategický kopec, opevněnou kótu 754m v syrské Latákii. Na šturm vyrazilo 10 robotických samochodek. Podporu zajišťovaly bezpilotníky, houfnice a syrská pěchota. Velitelem útoku byl operátor v Moskvě. Ten řídil bitvu v reálném čase. (Obrázky jsou v originálním článku, na který je zde odkaz.)
Základna USA v Rumunsku porušuje dohody
Jedná se o přímé porušení Smlouvy o likvidaci raket středního a krátkého doletu, prohlásila oficiální mluvčí Ministerstva zahraničních věcí Ruské federace Maria Zacharovová v souvislosti s rozmístěním zařízení americké protiraketové obrany v Rumunsku.
Ultimátum Vladimiru Putinovi
Propad cen ropy, ekonomické sankce proti Rusku a války na Ukrajině a v Sýrii mají jeden společný cíl – přinutit Ruskou federaci kapitulovat před USA.
USA objednaly u Ruska dalších 20 raketových motorů
Dodávky nové šarže začnou bezprostředně po splnění předchozí objednávky na 29 motorů. Ruské motory budou použity v amerických raketách "Atlas 5".
Nové Rusko potřebuje novou elitu
Čtenářům nové republiky předkládáme text, který je součástí veřejné diskuse o současné úloze ruských masových sdělovacích prostředků. Skutečnost je, že významná část moskevské elity, a to zejména v médiích, Putinovo Rusko nepřijímá, nepřijímá ruský svět, nepřijímá těžkou cestu návratu země mezi světové velmoci. Oni to nepotřebují, protože to přináší nepředvídaná rizika a ohrožuje dosavadní dobrou existenci.
Sankce proti Ázerbajdžánu
Před několika dny se dostala do tisku informace o proti-ázerbajdžánském zákonu, který leží v kongresu USA.
Sometimes pictures say it all
Dvě fotografie - ze Srbska a ze Syrie.
Russian diplomacy achieved a trio of Security Council Resolutions
Months of intense diplomatic activity have resulted in three separate but complimentary Security Council Resolutions, all passed in just a few weeks.
Love South of Heaven
The force of love springs from awareness. What, oh God, does this mean? What, especially, does it mean beyond personal acts of big-hearted decency? Is love always distorted, often beyond recognition, when it is institutionalized?


RŮZNÉ

Vědci vymazali „pauzu“ v oteplování
Vědci odmítají zveřejnit, jak a proč z dějin vymazali „pauzu v oteplování“. Podobně jako kdysi Michael Mann odmítal zveřejnit, jak a proč vymazal z dějin“malou dobu ledovou“. Motivací zřejmě byla snaha připravit mediálně půdu pro prosincovou klimatickou konferenci OSN v Paříži. Bylo nutné nějaké to oteplování vyrobit alespoň na papíře. aby bylo proti čemu takzvaně bojovat. Aby šlo zdůvodnit zdražování energií a potravin, podporu biopalivových a solárních magnátů. Aby se kola klimatického byznysu mohla točit dál.
Something Extraordinary is Happening in The World
A few months ago I freed myself from standard-procedure society, I broke the chains of fear that kept me locked up into the system. Since then, I see the world from a different perspective: the one that everything is going through change and that most of us are unaware of that. Why is the world changing? In this post I'll point out the 8 reasons that lead me to believe it.
Five Powerful Psychedelics that Treat Mental Disorders and Change Human Consciousness
Psychoactive plants and hallucinogens have given us the opportunity to see life through different perspectives for thousands of years. Many of these plants, which can only be defined as gifts from nature, have unfortunately been declared illegal in many parts of the world due to the ignorance and intolerance of many governments.
A Truth about Karma that You Won't Hear from the Mainstream Version
In the West we look at Karma as a cosmic law of justice - cause and effect, what goes around comes around, etc. You may be of the large majority in the West that look at karma as the balancing scale of justice that distinguishes right from wrong. Esoterically we look at karma as something that will affect you lifetime after lifetime, as in, the actions that you make in this life will affect the way you live in the next life.

Svět a společnost - týden 49 2015

TÝDEN 47 TÝDEN 48 TÝDEN 49

Svět a společnost - týden 49/2015

Rozhovor s Basharem Assadem na ČT24
Reportér České televize Michal Kubal natočil přímo v syrském Damašku exkluzivní rozhovor s prezidentem Bašárem Asadem. Zhruba půlhodinový záznam zachycuje unikátní a nezkreslený pohled prezidenta Sýrie na příčiny současné syrské krize. V rozhovoru zaznívá kritika a pojmenování viníků, západních zemí, jejich podpora terorismu, dodávek zbraní a snaha o likvidaci Sýrie jako jednotné země. (Na následnou diskusi na ČT po skončení rozhovoru, která je rovněž v záznamu, je ovšem již potřeba mít žaludek.)
Doc. Robejšek k současné situaci
Rozhovor (mainstreamového novináře) Hvížďaly s doc. Robejškem, českým ekonomem, sociologem a politologem žijícím a pracujícím v Německu.

Solidární ekonomika jako cesta k udržitelnosti
Pojetí ekonomiky jde ruku v ruce s podobou společnosti a s její budoucností. Pokud nechceme propadnout do zhoubné jednostrannosti současného ekonomického mainstreamu, která vede k nadřazení určitých částí společnosti nad jinými a k nereflektovanému zacházení se zdroji, pak musíme pojmenovat a podpořit alternativní ekonomické přístupy, které celý systém vyvažují a zrcadlí potřeby společnosti jako celku.

Ruské MO ukázalo snímky prokazující spojení teroristů IS s Tureckem
Vedení Turecka, včetně prezidenta Erdogana a jeho rodiny, se podílí na nelegálním obchodu s ropou s militanty islámského státu, uvedlo ruské ministerstvo obrany a zdůraznilo, že Turecko je konečný cíl pro pašování ropy ze Sýrie a Iráku.
Pesimistycky rozhovor
Redaktor se mě zeptal, jestli se mnu može zrobit rozhovor. „Tuž čemu ni, kupiš pivko?“, řikam mu. Tak zme se sedli, kupil mi pivko a tvargle, povidali zme si a pak mi poslal text k autorizaci. Autorizoval sem a poslal zpět. Za par dnu mi volal, že nedostal svoleni šefredaktora ke zveřejněni. A protože mi bylo lito tolika slov vypadlych na papir a tolika piv prolitych hrdlem, poprosil sem ho o možnost zveřejněni na svojim blogu.
Francie a Izrael zahajují novou válku v Iráku a Sýrii
Na jedné straně francouzská vláda mobilizuje veškerá svá média, aby udržela soustředění své populace na útoky z 13. listopadu. Na druhé straně, spolu s Izraelem, zahajuje novou válku v Iráku a Sýrii. Cílem již není svrhnout sekulární syrský režim, ani zničit jeho armádu, ale vytvořit koloniální stát na hranici mezi Irákem a Sýrií, řízený Kurdy, aby se uplatnil tlak na arabské státy.
Kdo plní kasu „Islámského státu“
Ta otázka už denervuje i belgický týdeník Trend-Tendances. Čtou ho hlavně manažeři a bankéři. Komu vděčí „Islámský stát“ za to, že je „jednou z nejzámožnějších námezdních armád světa“, tu vysvětluje Alain Mouton.
Rozbor situace na Blízkém východě: Schyluje se k boji „buď-anebo“
Turecko hraje vabank – je loutkou v rukou USA. Evropu mají oba v moci jak přes hrozbu světového konfliktu, tak přes uprchlíky a vznik evropského kalifátu. Spojené státy hrají podobný vabank – na Evropě jim nezáleží a čím hůře, tím lépe, protože válka v Evropě pro ně už dvakrát znamenala zisk. Pouze Rusko ví, že nad vším je globální elita, které nejde ani o Turecko ani o Evropu a ani o USA, ale jejím zájmem je Čína a Írán.
Čínský juan bude zařazen do seznamu rezervních měn Mezinárodního měnového fondu
Takové rozhodnutí bylo přijato na zasedání Výkonného výboru MMF 30. listopadu. Čínská národní měna se stane pátým členem koše rezervních valut po americkém dolaru, euru, britské libře šterlinků a japonském jenu.
Dvě skryté války Izraele
Izrael se dostal na rozcestí: zábor vody, půdy, otevřený rasismus, vyhánění z půdy i beduínů, kteří jsou tisíciletými obyvateli Palestiny - to všechno svědčí o rostoucí militarizaci společnosti, která je demokratická už jen pro menšinu svých obyvatel. Navíc Izrael čeká válka na nezákonně okupovaných Golanech, kde Sýrii pomáhá Hizballáh, který ve válce 2006 rozstřílel izraelské tanky při jejich útoku do jižního Libanonu. Izraelci dobře vědí, že další válka s tímto odvěkým nepřítelem už bude přímo na území, které zabrali při kolonizaci a které nyní považují za vlastní.
Serbian President Apologises for War Crimes
“Everything that happened during the 1990s was some form of genocide. But I am on my knees and begging for a pardon in the name of my people for the crime committed in Srebrenica,” Nikolic said in a trailer for the interview broadcast.
Silk Roads, Night Trains and the Third Industrial Revolution in China
The crooner is President Xi Jinping and that road map is the ambitious, recently unveiled 13th Five-Year-Plan, or in the pop-video version, the Shisanwu. After years of explosive economic expansion, it sanctifies the country’s lower “new normal” gross domestic product growth rate of 6.5% a year through at least 2020.
Die Anstalt: ISIS terrorism documentary doku 2015 terrorist
Další ze satiristických pořadů německé televize (7 min., německy, anglické titulky).


RŮZNÉ

Ještě jednou elektřina a jističe
V platbách za hlavní jistič budeme platit existenci větrných farem v severním Německu a pohodlný život bavorských a rakouských domácností.
Evropská komise reguluje před adventem a Vánocemi používání svíček
Komise ve svém rozhodnutí moudře definuje svíčku jako „výrobek skládající se z jednoho či více hořlavých knotů v hořlavém materiálu, který je pevný nebo polopevný při pokojové teplotě (20-27 °C). Hlavní funkcí výrobku je udržet plamen vydávající světlo“.
Exposing Predatory Pathogenic Off-Planet AI Artificial Intelligence
Symposium Exposing Sentient, Off-planet Predatory, Pathogenic AI Artificial Intelligence and offering Soul and Love-based solutions for restoring an increasingly robotized human society. The Symposium is publicly accessible at no charge as a public service at the following participating websites.
(https://newsinsideout.com/2015/11/part-i-exposing-predatory-pathogenic-off-planet-ai-artificial-intelligence-restoring-love-sourced-humanity-a-multi-part-symposium/)
(http://exopolitics.blogs.com/exopolitics/2015/09/ai-inorganic-artificial-intelligence-articles-by-alfred-lambremont-webre.html)
The Secret of Immunity and How to Detox Each of Your Systems
Our bodies are not made imperfectly. Environmental toxins exposed to us in utero and throughout our lives can alter our genes, leading to physical disorders.
The Akashic Records - What are They and Do They Actually Exist?
According to various scholars in the realm of theosophy (esoteric philosophy), the Akashic Records are a kind of database which contain a record of the soul's journey.

Týdeník EU o „ruské propagandě“

Tak dlouho EU pracovala na kontrole informací, až se dílo zdařilo a od 4. listopadu je na světě týdeník, který bude občany pravidelně informovat o článcích, kterým nemají věřit – týdeník bude bořit „kremelské mýty“, které šíří tzv. „proruské propagandistické weby“. Video, o kterém psal AE News (zde) je tak vlastně jen malou součástí této velké akce k umlčení všech, kteří mají na dění ve světě jiný pohled.

Přepis pravidelných komentářů V. V. Pjakina k aktuálním událostem ve smyslu KSB a DVTR

Strana 1 z 36
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar