Tipy a inspirace

A+ A A-
Transatlantická smlouva

Vystoupení Británie z EU by znamenalo oslabení protikladu EU a Ruska a zároveň posílení osy Moskva–Berlín. Německo by pak nemělo zájem natolik finančně podporovat EU, což by postupně mohlo vést k vystoupení dalších zemí z EU.

TTIP a pohřeb evropské demokracie

Před posledním devátým kolem rozhovorů mezi Evropskou komisí a USA o přípravách Transatlantického obchodního a investičního partnerství (TTIP) proběhlo 750 protestů v 45 zemích celého světa.

Strange Facts About America

33 strange facts about America that most Americans would be shocked to learn...

Debata v maďarské televizní stanici Hír TV, týkající se netolerance transatlantického partnerství, které by mohlo do evropského trhu zavléct dotované potraviny, vyrobené pomocí geneticky modifikovaných organismů. "Je to v rozporu s maďarskými zákony a národními zájmy," tvrdí státní tajemník pro mezinárodní bezpečnost a spolupráci István Mikola.

TTIP: kde zůstala levice?

Chystá se smlouva, která má potenciál změnit světový obchod, ale ani zavedení "tradicionalisté" si neuvědomí, že tato zvláštní smlouva změní celou společnost v evropském prostoru. Významně zpochybňuje samu demokracii a ohrožuje samotný parlamentní systém i princip národní suverenity a národního státu.

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar