Tipy a inspirace

volby

Texas – bašta separatismu v USA

Nyní je Texas nejen doménou, řečeno mírně, lidí nemajících v lásce černého prezidenta a konzervativní republikány – WASP, ale je to také dvoujazyčný stát, kde je oficiálně vedle angličtiny úředním jazykem i španělština. Texas je také jediný ze států USA, který má právo provést referendum o vystoupení a mající právo vyvěšovat svoji texaskou vlajku na stejnou úroveň, jako federální.

Hluboce zakořeněné kulturní kódy, náboženská přesvědčení a strukturální fobie se musí změnit. Vlády musí použít své možnosti donucení, aby nově definovaly náboženská dogmata.

Historické vítězství hnutí Syriza

Řekové už nechtějí bídu ve svém státě, a proto předali moc do rukou Alexise Tsiprasova, bývalého komunisty, vedoucí levicovou stranu pod názvem SYRIZA. Bývalý řecký premiér Antonis Samaras předal stát, jak sám řekl, na pokraji kolapsu. Zda se Řecko dočká světlejších zítřků posuďte sami.

Thousands of people have taken to the streets in Warsaw to protest recent election results. Law and Justice party leader Jaroslaw Kaczynski says the ballots were falsified with almost 20 percent of the votes being declared invalid.

O co jde opravdu ve volbách (2. část)

Zacházíme s násilím a s násilím taky pojdeme. Proč posíláme zabíjet naše vojáky do všech koutů světa? Protože jsme součástí vojenského paktu. To je logika i spravedlnost.

Strana 1 z 2
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar