Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  
TÝDEN 41 TÝDEN 42 TÝDEN 43

Svět a společnost - týden 43/2015

Die Anstalt:: Bavorská zahraniční politika, o konfliktu v Sýrii
Populární satirický pořad německé veřejnoprávní televize ZDF (12 min., české titulky).
Inženýrství Země 1: Odhalení útoku na lidstvo pomocí modifikace počasí
Nejhlubší vděk všem, kteří přišli na tuto konferenci o geoinženýrství a chtějí se dozvědět pravdu. Pravda, to zajisté není to, co nám říkají. Pro ty, kteří se snaží před pravdou ukrýt, řeknu toto: když stojíte uprostřed silnice, cítíte se líp zády k provozu nebo čelem k provozu? A to je scénář, který tu probíhá.
Migrace jako strategická zbraň
Pupeční šňůra vede ke „koncepcím strategického kalibru“, „precizovaným už dávno“. Jednu z nich – pod názvem Strategicky dirigovaná migrace jako válečná zbraň sepsalo Belferovo středisko pro vědu a mezinárodní otázky (Belfer Center for Science and International Affairs) při Harvard University. Vyšla už březnu 2008 v magazínu Civil Wars.
V Európe začala vojna
"Vojna v Európe sa začala" vyhlásil operačný dôstojník policajného veliteľstva v južnom Hessensku po rozsiahlej akcii odhaľujúcej rozsiahlu sieť moslimských vojenských štruktúr v Nemecku. "Toto je výsledok rannej mimoriadnej porady riaditeľstiev troch susedných spolkových krajín", dodal. Jeho britskí kolegovia podnikli po Akhulovom svedectve operatívny zásah, odhaľujúci sieť moslimských partizánov v oblasti Midlands. Pripravovali teroristické útoky a sabotážne akcie po celej krajine, čo má byť začiatok prenesenia bojov z Blízkeho východu do Európy.
Projev V. Klause na Valdajském fóru v Soči
"Vždy se snažím respektovat název konference či jejího panelu, ale tentokráte je to obtížné. Název „Společně proti hrozbám: překonávání svárů v zájmu všeobecného pokroku“ je sporný. Stejně jako mnozí z Vás cítím vážné ohrožení naší budoucnosti, svobody, demokracie, míru, bezpečnosti i prosperity, ale nemohu akceptovat termín „všeobecný pokrok“."
The Empire of Chaos Is in a Jam
NATO is desperate. The Pentagon is desperate. Imagine waking up one day in Washington and Brussels just to realize Russia has the ability to electronically jam — detect, trace, disable, destroy — NATO electronics within a 600 km range across Syria (and southern Turkey).
Edward Snowden says aliens could be sending us messages
NSA whistleblower Edward Snowden told Neil deGrasse Tyson he thinks aliens encrypt their communications and we don’t have the ability to detect or decode them.

RŮZNÉ

Princip společenské vlády a její úpadek
Pokud máme mluvit o smysluplné vládě v jakémkoliv lidském společenství, nelze ji oddělovat od vládnoucí osobnosti. Pouze moudrý vládce jako nejvyšší osoba může naplnit akt vládnutí pozitivním obsahem. Politici ani zákony nevládnou. Jsou pouhým nástrojem moci skrytých, neodpovědných, nemorálních a příživnických jedinců či klanů. Takovým lidem pramálo záleží na spravedlivé vládě a blahu obyvatel ovládaných zemí a globálních sfér vlivu.
Snadno ovlivnitelná lidská mysl
Podívejte se na dokument který vám rozšíří obzory! Jednou větou bych tyto vědecké pokusy nazval " většina má vždy pravdu a jednotlivec se velmi snadno přizpůsobí ". Takto lze zmanipulovat naprosto každého a věřte že sekty a různá světová hnutí využívají velmi cíleně a vědomně těchto přirozených lidských instinktů!!! (43 min., česky).
Je AIDS naozaj spôsobovaný vírusom HIV?
Oveľa viac produktívna hypotéza je tá, že choroba AIDS je súhrnom epidémie chemických látok ako výsledok rekreačného užívania drog, anti-HIV liekov a podvýživy.
Vymoženosti moderního světa škodí lidskému zdraví
Využíváním ústředního topení a umělého osvětlení lidé oslabují svůj imunitní systém. Lidské tělo, které se po tisíce let vyvíjelo tak, aby reagovalo na změny ročních období, žije v domnění permanentního léta. Může být proto více náchylné k onemocnění civilizačními chorobami.
CERN's Orion Stargate - Decoding Large Hadron Collider
If something is obvious, chances are it's already been discovered. That would be the case especially for the Large Hadron Collider (LHC) which has attracted so much attention not just from scientists but also from suspicious conspiracy theorists, curious alternative researchers and anyone one else interested in the biggest machine ever built by mankind.
Beyond the Chakra System
There has been much buzz about the chakra system amongst New Age circles. There has been a lot written about them, and seem to be the focus for so many modern teachers. We read about balancing the chakras, cleansing the chakras, and even about Kundalini Yoga, which strives to move the Kundalini force up the spine.
The War on Human DNA
"We are confronted here and now with this ultra manipulative, parasitic force trying to worm its way into the very foundations of life itself - to forever corrupt its essence." We individuals are here on this planet as sentient, living beings, having the capacity to love, create, empathize and be joyous. But these qualities are increasingly the object of a covert - if not overt - program of systematic sterilization and attempted eradication.
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar