Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  
TÝDEN 43 TÝDEN 44 TÝDEN 45

Svět a společnost - týden 45/2015

Společnost na kapačkách
Dokud budeme v zajetí hodnot: „Zisk nade vše“, budeme společností nemocnou. O to více, že mnoho lidí si své sociální postavení a jeho důvody vůbec neuvědomuje. Tito lidé pak často hlasují v přímém rozporu se svými zájmy a nezřídka se ztotožňují s něčím snovým, nereálným. Buď se identifikují s těmi, kdo je ovládají a manipulují jimi, nebo s těmi, kteří jim nabízejí „alternativu“, ovšem jenom naoko, aby ve výsledku byli opět těmi, kteří budou ovládat a manipulovat.
Konec evropské kultury - islamizace evropy
Jen prosté výpočty, žádná ideologie (7,5 min., české titulky).
Konspirační teorie? Ne, neznám...
Jde o geniální mnohostrannou, zpravidla víceúčelovou hru cynických loutkovodičů, kteří hrají s národy jako s kuželkami.
Už zase "zvací dopis"
To, co se na setkání devíti představitelů zemí východního bloku NATO ve středu v Bukurešti schválilo a podepsalo, je nejhanebnější válečnou provokací od doby zvacího dopisu z r. 68, žádajícího Moskvu o zásah proti našemu obrodnému procesu. (Kvůli "agresivním postojům" Ruska žádá devítka spojeneckých zemí včetně Česka o další posílení vojenské přítomnosti NATO na svém území. Ta musí být "robustní, důvěryhodná a trvalá", shodli se vrcholní představitelé devítky na zvláštní schůzce v rumunské Bukurešti - http://zpravy.idnes.cz/devet-zemi-zada-o-trvalou-pritomnost-nato-fi2-/zpr_nato.aspx?c=A151104_161351_zpr_nato_inc ).
Od spekulací Goldmanů s obilím ke zmocněnci OSN pro migraci
Je příznačné, že vlna migrantů valících se na Německo a otevření hranic bylo spuštěno krátce po posledním zasedání Bilderbergu v rakouském Telfs-Buchenu, které probíhalo za ostnatými dráty za neuvěřitelných bezpečnostních opatření a nákladů, které musí zaplatit z velké části rakouští daňoví poplatníci.
Politika agresí a její mediální krytí
Vystoupení pplk. v.z. MUDr. Marka Obrtela na vratimovském odborném semináři o tom, jak s médii pracují armádní specialisté (25 min.).
Každému občanovi Fínska bude krajina vyplácať každý mesiac 800 eur
Fínsko pracuje nad programom podľa ktorého budú bez akýchkoľvek podmienok dostávať občania severnej krajiny 800 eur mesačne.
V počiatočnom štádiu bude vyplácaných 550 eur mesačne a v druhej etape až 800 eur. Vláda plánuje dopracovať projekt do novembra 2016 roku.
Šľak ma môže trafiť
Prečo utekajú mladí muži? Čo sú to za chlapi, ktorí nechajú doma svoje rodiny a sami zmiznú do bezpečia? Čo sú to za ľudia, ktorí utekajú pred vojnou a smrťou, a pritom si stanovujú podmienky za akých ich máme prijať? Čo sú to za ľudia, ktorí kašľú na pomoc Slovenska, nechcú u nás byť a trvajú na tom, aby ich umiestnili do bohatých európskych krajín? Prezident varuje, že ak sa nebudeme správať lojálne, nebudú nám spojenci dôverovať. Pýtam sa, ako máme dôverovať spojencom, ktorí vymysleli štátny útvar, ktorý sa nazýva Kosovo s jediným dôvodom – vytvoriť v ňom jednu z najväčších vojenských základní v Európe – Bond Steel. Dnes Kosovčania tvoria časť utečencov...
Gerald Celente: Canary in the Global Economic Mineshaft
Forecasting trends since 1980, Mr. Gerald Celente is publisher of the Trends Journal®, Founder/Director of the Trends Research Institute® and author of the highly acclaimed and best selling books, Trend Tracking and Trends 2000 (Warner Books). Using his unique perspectives on current events forming future trends, Gerald Celente developed the Globalnomic® methodology, which is used to identify, track, forecast and manage trends. His on-time trend forecasts, vibrant style, articulate delivery and vivid public presence makes him a favorite of major media.
Islamic State Shootdown Of Russian Plane “Will Be Avenged”
The Foreign Intelligence Service (SVR) is reporting today that the catastrophic destruction of Kolavia Flight 9268 that had departed from Egypt’s Sharm El-Sheikh in route to Saint Petersburg yesterday was due to its being struck by a portable surface-to-air missile device fired by Islamic State (ISIS/ISIL) terrorists, and which these “barbarians” posted video of and took responsibility for in their social media postings.
The New World Order Agenda is the Alien Agenda
The New World Order agenda is the alien agenda, as the late whistleblower Phil Schneider once said. Many are too afraid to touch the topic of aliens for fear of losing popularity, credibility or alienating (pun intended) their friends and readers. There are even many alternative researchers who struggle with the idea that the creeping centralization of power is a manifestation of an alien agenda.


RŮZNÉ

Supervulkán Yellowstone praská
Vlastníci místního ranče v horách Bighorn během posledního lovu objevili obrovskou prasklinu v zemní kůře. Rozsah katastrofy je velmi nepříznivý: prasklina je více než 700 metrů dlouhá a 40 metrů široká.
Ruská vojenská technika používaná v Syrii i nově vyvíjená
Videoukázky ruských letadel a raket v akci (25 min., české titulky).
The Cosmic Matrix
We hear so much about people channeling from other entities and information being downloaded from above, as if you are a conduit to attract external energies. Many people bring light down through their crown chakra and even grounding this energy into the Earth herself. Many people traverse the inter-dimensional realms, visiting various realms and interacting with various beings in these worlds. Although these realms are fascinating, they are of the cosmos. They are external worlds in the same way as our physical earth plane. None of this is the inner path to Truth, and none of it has to do with realizing the Self.
What's Really Happening on the Moon
There is abundant evidence that we are being contacted, that civilizations have been visiting us for a very long time. That their appearance is bizarre from any kind of traditional materialistic western point of view. That these visitors use the technologies of consciousness, they use toroids, they use co-rotating magnetic disks for their propulsion systems, that seems to be a common denominator of the UFO phenomenon. Dr. Brian O'Leary (Former NASA astronaut and Princeton physics professor).
About Crop Circles
Star Dreams - A Feature Documentary About Crop Circles - NEW ufos file 2014 Star Dreams - A Feature Documentary About Crop Circles
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar