Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  
TÝDEN 45 TÝDEN 46 TÝDEN 47

Svět a společnost - týden 47/2015

Pozitivní myšlení a dostatek informací k porážce globálního nepřítele nestačí!
Kdesi ve vesmíru v jisté galaxii se nachází planeta obývaná myslícími bytostmi. Přestože jsou tyto bytosti obdařeny myslí, příliš ji nepoužívají – chybí jim uvědomění. Uvědomění toho, kým jsou, uvědomění toho, že planeta, kterou obývají, patří jim a ve vlastním zájmu jsou povinny o ni pečovat. Uvědomění toho, že se staly otroky. Veškeré uvědomění své výjimečnosti a důležitosti jim bylo odebráno jejich otrokáři.
Václav Klaus ml.: Zoufalci
Představíte si třeba Winstona Churchilla, že by byl po náletech na Londýn především „otřesen“? A mektal by něco ve smyslu: „Kvůli pár agresivním pilotům nemůžeme soudit celý německý národ. Většina Němců je slušná ... Je věcí Němců, jestli vyznávají nacismus, nebo ne, to my nemůžeme soudit...“
Má útok v Paříži americké pozadí?
Proto klíčovou věcí, kterou by si Evropa i zbytek světa měly uvědomit je, že teroristou číslo 1 jsou USA, kde Anglie a Bilderberg jsou tichými společníky. A Američané by měli pro změnu vzít na vědomí, že může pohár světové trpělivosti přetéct a průliv mezi Kanadou a Mexikem se tak stane velmi žádanou variantou pro nastolení trvalého klidu a míru po celém světě. A že čas světové trpělivosti se výrazně krátí S KAŽDÝM DALŠÍM TERORISTICKÝM ÚTOKEM.
Signalizuje poslední porada v Kremlu změnu kurzu?
„Už toho bylo dost! Doposud jsme výhradně hájili své zájmy (v podtextu - zájmy Gazpromu a ruského obchodu s plynem a ropou). Napadení našich občanů v civilním letadle, převážně turistů, vracejících se z dovolené, všechno mění. Chcete válku? Máte ji mít!“
Německo je protektorát USA
Právní suverenita Německa po válce vlastně nikdy neexistovala, jedná se o protektorát Spojených států, tvrdí bývalý šéf západoněmecké výzvědné služby
Tajemství vzniku teroristické organizace “Islámský stát”
Kanál Al – Hajat prozradil tajemství vzniku teroristické organizace “Islámský stát” (ISIL/ v angličtině "ISIS").
V přímém vysílání vedoucí kanálu sdělila, že organizaci ISIL za peníze USA a Británie vytvořil Izrael pro oslabení arabských států, aby neměly sílu čelit Izraeli. Podle jejích slov, zkrátka ISIS znamená "Izraelská tajná výzvědná služba" (Israel Secret Intelligence Service). Také sdělila, že Abu Bakr al-Bagdadi je ve skutečnosti žid, jeho jméno je Simon Elliot a podporuje ho John McCain. Originál (2 min., anglické titulky) http://www.memritv.org/clip/en/5169.htm .
O „občanské společnosti“
Někdejší boj „dělnické třídy s buržoazií“ byl nahrazen dichotomií „občanská společnost“ versus „stát a trh“. Radikální levice má nyní za cíl rozšiřovat uvnitř „buržoazní společnosti“ mezirasová a libertářská společenství – tedy „multietnickou společnost“ – dokud ji tato pestrá Komuna zcela nenahradí (Ingravalle). „Občanská společnost“ se tak stává nástrojem a prostředkem k uskutečňování původních „rovnostářských“ ideálů skrze lidskoprávní agendu i prostorem pro seberealizace levičáků, ať už zde „konají Dobro“ nebo prostě „nacházejí azyl“ proti vládnoucím tržním poměrům.

RŮZNÉ

Pravda o Tibetu
Internetový magazín "Matrix-2001" se snaží bourat stará dogmata a zažité vzorce myšlení. V tomto duchu zveřejňuje i tento seriál, který může být pro mnohé čtenáře, kteří si vytvořili o Tibetu a jeho kultuře schématický "sluníčkový" obraz - šokem.
Konceptuální pohled na falsifikaci mendělejevovy periodické tabulky
Periodická tabulka, kterou všichni známe jako mendělejevovu tabulku chemických prvků, ve skutečnosti v této podobě nebyla Mendělejevem nikdy sestavena. Historie toho, jak byla postupně do obecného povědomí protlačena osekaná a zpřeházená verze připomíná dedektivní román, nicméně to není tématem článku. Chtěl bych se zastavit u toho, kdo mohl změnu tabulky potřebovat a jaké to má důsledky.
Cosmic Consciousness, “Good Germans” and the New World Order
If you tell a lie big enough and keep repeating it, people will eventually come to believe it.
How Law Enforcement Can Use Google Timeline To Track Your Every Move
THE RECENT EXPANSION of Google’s Timeline feature can provide investigators unprecedented access to users’ location history data, allowing them in many cases to track a person’s every move over the course of years, according to a report recently circulated to law enforcement.
The World's Most Powerful People
Forbes - These heads of state, financiers, philanthropists and entrepreneurs truly run the world.
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar