Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  
TÝDEN 46 TÝDEN 47 TÝDEN 48

Svět a společnost - týden 48/2015

Vodíková budoucnost lidstva
30. října se konalo převratné zasedání Vědecké rady Ruské akademie věd, na němž byla prezentována hypotéza hydridové země doktora geologie V.Larina. Ve své podstatě byla vytvořena nová geologie – teorie hydridové Země. Vodíková Země mění paradigmu rozvoje lidstva. Ropa je absolutně nevyčerpatelná, obnovuje se, vyskytuje se v hloubkách přes 10,5 km, o čemž se teorii vzniku ropy z biologických složek může jen zdát, nynější těžba ropy pomalu přechází na hlubinnou anorganickou ropu. Známé zásoby ropy ve světě převyšují teoretické maximum objemu ropy, která mohla vzniknout organicky – i kdyby se veškerá biomasa Země proměnila v ropu, vzniklo by jen 7% známých zásob z nalezišť Perského zálivu.
Globální obchodování se prostě zhroutilo. Ukazatele přepravy kontejnerů se za tři týdny propadly o 70%
V době typické sezóny posílení přepravy a tudíž celosvětového globálního obchodování, se jak uvádí Reuters, spotové sazby na přepravu kontejnerů z Asie do Severní Evropy zhroutily o ohromujících 70% jen za samotné poslední 3 měsíce.
Scénář „totalitní nadvlády nad našimi penězi“
Centrální banky na nás v tichosti rafičí hned dvě boudy: výlučně bezhotovostních plateb - a záporného úroku. Co všechno má ten podraz za lubem, dešifruje americká profesorka Ellen Brownová, šéfující Institutu veřejného bankovnictví.
Sestřelení Su-24 Tureckem
Průběžně doplňovaný seznam odkazů na související informace.
Svět ruskýma očima
Jedna raketa pokrývá polovinu USA. - Čínský prezident pronesl velmi důležitá slova: „Pokaždé, když se Rusko setká s obdobím těžkostí a neštěstí, budeme s čínským lidem vždy stát na vaší straně, na straně ruského lidu.“ - USA započaly s ničením svého hlavního konkurenta – Evropy. Jejich hlavním pomocníkem je Turecko. - Bulharsko má koloniální status. - Francie se v Sýrii nezabývá tak úplně tím, co deklaruje.
Křížený lid - základ sjednocené Evropy
... Čím je však pokus o sjednocení Evropy nyní? Ničím jiným, než také variací a také extrémní. Rozdíl spočívá v tom, že dnes elita nemá v plánu nějakou třídu nebo rasu pozvedávat nebo nadřazovat na úkor jiné, ale naopak chce všechny zdeptat a vyšlechtit "retardovanou, ovladatelnou euroasijsko-negroidní rasu kříženců", kterým bude vládnout. Tak to formuloval Richard Mikuláš Coudenhove-Kalergi ve své knize Praktický idealismus v roce 1925, duchovní otec Evropské unie, jehož cenu v roce 2010 získala Angela Merkelová.
Je Bible manuálem globálního prediktora?
Je Bible manuálem globálního prediktora na zotročení národů? Je kniha čistou předpovědí, anebo někdo jen řídí lidstvo podle jejího návodu?
Něco málo o GP - Globálním prediktoru
Zkazky o GP jsou velmi rozporuplné, možná je to úmyslně, Bůh je také nepoznatelný a nepopsatelný.
Takže GP tahá Rotchildy na provázku, protože má na ně nějakou páku a může je STRUKTURNĚ ovládat?
Globální prediktor
Zajímavé úvahy nad obsahem tohoto termínu, který je v poslední době stále častěji používán.
Strategické vykročení na cestě k jedné světové měně a jedné světovládě
Mezinárodní měnový fond, bašta globalistů, nám ústy své předsedkyně Christine Lagardové sděluje, že experti její instituce došly k výsledku, že čínská měna renminbi (RMB) splňuje všechny podmínky, aby se stala po US dolaru, japonském yenu, euru a britské libře součástí měnového koše a rezervní světovou měnou.
Russian Pilot Rescued by Iran’s General Soleimani
Credible information was obtained that a number of special Turkish units had been sent to the scene to take the Russian pilot captive to blackmail Russia later. While the Russians were planning for another operations to free the pilot immediately, General Soleimani contacted them and proposed them that a special task force unit be formed of Hezbollah’s special forces and Syrian commandos who have been trained by Iran and are fully familiar with the geographical situation of the region to be tasked with the ground operations and Russia provide them with air cover and satellite intelligence.
China to set up 1st overseas naval base in Djibouti next to US airbase
Beijing is currently in talks with Djibouti’s government to build a naval facility to support the Chinese Navy’s counter-piracy and peacekeeping missions in the region, China’s top officials told media. They carefully avoided calling the installation a “military base” similar to those maintained by the US worldwide.

RŮZNÉ

Jsme ponořeni do vln
Informace o nebezpečném elektromagnetickém záření, které je zvlášť ve velkých městech v řádu tisícinásobků vyšší, než by bylo přirozené, a několik rad, co s tím.
Rusko je na rozdíl od Západu odhodláno bojovat
Rozhovor Karla Hvížďaly s Petrem Robejškem, českým politologem, ekonomem a sociologem žijícím v Německu, o kremelské velmocenské politice, o vztahu Evropské unie a Ruska či o praktické neexistenci ruské střední vrstvy. Nepřehlédněte opravdu zajímavý rozhovor K. Hvížďaly s P. Robejškem.
Smrtelné ticho kolem Fukušimy
Bývalý velvyslanec Japonska požaduje zrušit OH 2020 v Japonsku kvůli pokračující havárii reaktorů ve Fukušimě.
Ztráta životního motivu - usnadnění vzestupu
Aby se nám hmotný 3D svět Země snáze opouštěl, byl "Řízením dějů" spuštěn pomocný proces, nazvaný "Ztráta životního motivu", který vhodně tvaruje závěrečnou fázi "Kvantového skoku". Využívá se k tomu disonantního efektu čísla 11. Takto použitá disonance vytváří stav, při kterém jsou jednotlivé složky stávajícího života Země mezi sebou mírně rozladěny.
With Ice Growing at Both Poles, Global Warming Theories Implode
In the Southern Hemisphere, sea-ice levels just smashed through the previous record highs across Antarctica, where there is now more ice than at any point since records began. In the Arctic, where global-warming theorists preferred to keep the public focused due to some decreases in ice levels over recent years, scientists said sea-ice melt in 2014 fell below the long-term mean. Global temperatures, meanwhile, have remained steady for some 18 years and counting, contrary to United Nations models predicting more warming as carbon dioxide levels increased.
There's No Such Thing As Ego
When I observe my own mind, I notice there is an ever-present sense of "I-ness". This has been there all my life, and has not changed. The feeling of being "me" is the same feeling I had when I was ten years old.
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar