Tipy a inspirace

A+ A A-

Reklama

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Kompletní portfolio reklamních produktů firmy RO Marketing, s.r.o. najdete níže v tomto článku, nebo si jej můžete prohlédnout na stránkách  naší firmy na adrese: www.ro-marketing.cz

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat odpovědním formulářem, telefonem, emailem.

 

Návrh, vytvoření a správa webových stránek

Návrhy a tvorba www stránek

Naše firma vytváří pro své klienty jak proprietární, tak i šablonové webové stránky na bázi redakčního systému Joomla, u jednodušších presentací potom na bázi Byznysweb. Spolupracujeme také s dodavateli dalších ucelených řešení jednoduchých redačních systémů pro snadnou správu webů a eshopů.

Klientovi nabízíme plný servis zahrnující:

- úvodní konzultace včetně navržení základního rozsahu služeb a odhadované kalkulace jceny je zdarma

- nalezení ideální podoby a struktury Vašich stránek, tedy prezentace vaší firmy. Vytvoříme grafiku, načrtneme způsob propagace a pomůžeme s tvorbou obsahu. Výsledek bude nová výloha vaší organizace. U nejjednodušších aplikací naše ceny začínají na 3 - 5 tisících korunách.

- domluvíme s Vámi pravidelnou údržbu Vašich stránek, rozsah činností, které budete spravovat sami a které budeme spravovat my a cenu těchto prací. Ceny služeb sestavujeme vždy individuálně, nicméně pro základní představu standardní údržba stránek – v ceně jsou 3 hodiny programátora, grafiika nebo jiného odborníka dle potřeby zdarma – stojí měsíčně 3500,-Kč

- v případě že se bude jednat o rozsáhlejší řešení umíme vytvořit zakázkovou aplikaci s propojením do Vašeho ERP systému a samozřejmostí jsou také plně funkční platební brány na všech dnes používaných platformách

Podrobnosti o cenách vždy prosím žádejte u Vám přiděleného partnera, který s Vámi zakázku spravuje a domlouvá konkrétní cenu, nebo v našem ceníku, kde jsou všechny položky které mají standardní tarifikaci přehledně uvedeny.

 

SEO - popis problému a naše nabídka služeb

Search Engine Optimization 

(zkratka SEO, optimalizace pro vyhledávače) je metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem pak je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích, které odpovídá obsahu, pro danou webovou stránku vyšší pozici a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky. (zdroj Wikipedie)

Protože většina používaných SEO technik není původní a vychází ze zásad publikování přístupného a bezbariérového webu, jsou tyto techniky přínosné nejen pro počítačové stroje, ale i pro běžné a zejména handicapované uživatele. Existuje však kritika SEO, která vytýká účelovost těmto opatřením nebo jejich zneužití, protože roboti nejsou umělou inteligencí a proto důležitost obsahu pro návštěvníka stránek hodnotí nepřímo.

Internetový vyhledávač za pomoci botů (nebo též crawlerů, robotů) stahuje v různých časových periodách obsah webových stránek a dalších dokumentů, které pak analyzuje, indexuje a ukládá do databáze.

Přesné metody a algoritmy této analýzy, podle nichž vyhledávač stránky hodnotí, jsou obvykle tajemstvím každé firmy. Základní mechanismus je dílem veřejně zřejmý, dílem odpozorovaný. Pozice stránky ve výsledcích vyhledávání závisí na tom, do jaké míry podle algoritmu vyhledávacího stroje splňuje daná stránka očekávání vyhledávajícího uživatele.

Techniky SEO se snaží algoritmům vyhledávačů vyjít vstříc. Zároveň ale kalkulují i se zvyklostmi a návyky uživatelů, protože většina uživatelů při hledání věnuje pozornost jen několika prvním odkazům.

K tomuto cíli používají tvůrci stránek mnoho různých technik - některé považované za správné a etické, jiné považované za nevhodné, neetické, dále také sporné z hlediska účinnosti a klasifikovatelné spíše jako pověry. My se zmíníme jen o těch etických.


Etické metody


Etické metody [SEO] se zhruba dají shrnout tak, že se snaží o vylepšení stránek samých pro všechny čtenáře s tím, že se takovým vylepšením zvýší i kvalita stránek z pohledu prohledávajícího robota. Mezi takové metody patří například:

Kvalitní a unikátní obsah
Stránka by měla mít kvalitní a unikátní obsah, pravidelně (v ideálním případě denně) aktualizovaný. V odborných kruzích se v této souvislosti často používá úsloví Obsah je král.


Používání (X)HTML značek (tagů) podle normových předpisů

Tvůrce stránky by měl používat na správných místech doporučený sémantický i syntaktický zápis značek pro daný jazyk HTML či XHTML - například h1 pro nadpis první úrovně, em pro zdůraznění, strong pro silné zdůraznění. Vyhledávače takovému textu přikládají větší význam. Jestliže ale webový tvůrce například definuje nadpis pomocí velikosti písma (font size), nezjistí vyhledávací robot důležitost nadpisu.


Používání titulku, nadpisů a popisů (title, h1, alt)
Tvůrce by měl uvádět v titulku objektů (oddíly stránky, obrázky, tabulky a další) konkrétní popis. Například obsahuje-li titulek stránky namísto obecných výrazů typu Úvodní stránka klíčová slova, získává stránka další významné plus.


Krátká a neměnná URL adresa
Uvedení krátké URL adresy podpoří zájem ostatních uživatelů o odkazování na stránku. Příliš dlouhá a lidem nesrozumitelná URL adresa naopak od odkazování spíše odrazuje. Přítomnost klíčového slova v URL adrese může u některých vyhledávacích strojů zvýšit umístění stránky ve výsledcích hledání těchto slov. Naopak se nedoporučuje používat v URL parametr id. Požadavek na neměnnost adres vyplývá z fungování vyhledávacích strojů i z požadavku na budování zpětných odkazů.

Kanonizační problémy
Například adresa s www a adresa bez www, nebo URL s parametry za otazníkem, které mají sloužit k sledování kampaní. Za duplicitní obsah penalizace nehrozí, ale neoriginální obsah je hodnocen hůře, a proto se ve vyhledávání nezobrazuje na předních místech. Základní obranou proti duplicitě na vlastním webu je využívání canonical url.


Budování zpětných odkazů
Pokud je na stránku odkazováno z jiných webů, zvyšuje se její hodnocení (v případě Google je to PageRank, u Seznamu je to S-Rank). Toho bylo možno dříve zneužívat pro tzv. google bomby, kdy se pomocí velkého množství odkazů s určitými klíčovými slovy dostala na první místo ve výsledcích hledání zcela nesouvisející stránka. Příkladem Google bomby byla klíčová slova ostudné selhání (v angličtině), která na prvních místech zobrazila odkaz na web amerického prezidenta George Bushe. Na českém Google stále funguje Google bomba na výraz "onanista", na který se zobrazuje na první pozici web Bohuslava Sobotky. Podle posledních pozorování si nyní Google kontroluje, jestli je na stránkách související téma. Jestliže bude například ze stránky o chovu velryb odkazováno na web o pěstování muškátů, nebude mít odkaz takovou váhu. Kvalitní obsah zvyšuje šanci, že bude na web odkazováno z jiných zdrojů.
Vliv zpětných odkazů ve vyhledávání na Google se snižuje. Google používá Google Penguin update, který se snaží eliminovat vliv nekvalitních odkazů. Nepřirozené odkazové portfólium je nyní důvodem k penalizaci webové stránky na protlačované klíčové slovo.


Správné používání souboru robots.txt
Robots.txt je textový soubor, který umožňuje správci webu zakázat nebo povolit přístup většiny botů (nebo též crawlerů). Povolování či zakazování přístupu vyhledávacím botům slouží správci webu k vystavení mantinelů pohybu crawlera po webu. Tento soubor se musí nacházet v kořenovém adresáři daného webu.


Používání description, keywords
Klíčová slova v metaznačce description nemají vliv na hodnocení webové stránky. Obsah metaznačky description je použit u popisu stránky ve výsledcích vyhledávání (SERP) na zejména na Google (Seznam.cz používá text z katalogu Firmy.cz), pokud vyhledávač nenajde na stránce vhodnější text (platí zejména pro longtailové výrazy). Meta descriptions se také zobrazuje jako popis webové stránky při sdílení na sociálních sítích. Hlavním cílem meta descriptions je stručně popsat obsah webové stránky a motivovat uživatele k návštěvě (call to action text).
Metaznačku keywords používá k zjišťování relevance z hlavních vyhledávačů pouze Bing.


Aktivity na sociálních sítích
Zejména Google klade vyšší důraz na šíření obsahu na sociálních sítích. Pokud je obsah sdílen a komentován na sociálních sítích, tak je to vyšší indikátor kvality, než počet zpětných odkazů. Sociální síť Google Plus přímo ovlivňuje pozice ve vyhledávání na Google. Přihlášený uživatel dostává personalizované výsledky, do kterých se promítá doporučení jeho přátel (kruhy na G+, emailové kontakty z Gmailu).

Na konkrétní pozici ve vyhledávačích má vliv řada faktorů. V rámci SEO poradenství Vám doporučíme konkrétní změny které povedou k získání více zákazníků hledajících na vyhledavačích. V případě, že víte jasně na jaká slova se zaměřujete kontaktujte nás a my provedeme tzv. SEO analýzu.

Můžeme pro Vás vytvořit tyto tři různé druhy analýzy webu:

SEO analýzu (zde se nacházíte)

analýzu klíčových slov

analýzu použitelnosti

 

Kdy vám SEO analýza pomůže?

Analýza webu je prováděna pod týmem programátorů webu, kteří vědí jaké části stránek a co můžou vylepšit či navrhovat k dalšímu řešení. Toto vylepšení využívá pro Váš web maximální SEO potenciálu. Další práce pro navrhování a podobné úpravy v SEO analýze může zlepšit výsledky ve vyhledávačích. Odvíjí se konkurenci v oboru. 

 

Bannery

Naše nabídka

Firma RO Marketing provozuje bannerovou reklamu na řadě serverů jak u nás tak i v zahraničí. Kromě standardních reklamních kampaní na velkých portálech jako Google a Seznam, kdy se vychází z koncových cen těchto serverů (podrobnou nabídku sestavíme na vyžádání), pronajímáme reklamu na serverech oborových, kde se cena pohybuje mezi 0.05 Kč až 0,20 Kč za zobrazení. Samozřejmostí je i tvorba bannerů, sqare buttonů a dalších reklamních ploch.

Každá kampaň je monitorována a klient může prostřednictvím sdíleného reklamního rozhraní, nebo i emailem získat informace o každém prokliku. Součástí je i řada statistik a grafů.

Bannerovou reklamu prodáváme v jednotlivých balíčcích jako reklamu umístěnou na vybraném okruhu cca dvaceti profesních serverů, nebo serverů, kde lze očekávat poptávku po službách klienta.Konkrétní seznam stránek je vždy přiložen ke konkrétní reklamní kampani. Protože ceny za pronájem reklamních ploch se velmi mění a především záleží na konkrétním výběru stránek kde poběží, je v rámci tohoto balíčku nabízen vždy námi specifikovaný okruh serverů. Při výběru dalších , mimo náš seznam je kalkulace stanovena individuálně. Vždy ale vycházíme z koncových cen serveru a naše odměna sočívá v agenturní provizi.

Bannery nabízíme v těchto cenových balíčcích, jiné kombinace a kalkulace na vyžádání

 

Top Standard

V rámci varianty top nabízíme balík zobrazení na nejlepší, vždy zobrazené, horní pozici na serverech tipyainspirace.cz a tipprovas.cz a dalších dvaceti serverech dle výběru v závislosti na zaměření klienta.

Měsíčně minimálně 100 000 zobrazení za 25 000,- Kč. Možno násobit až do 500 000 zobrazení měsíčně v rámci tohoto balíčku, ostatní na vyžádání. Za každých dalších 100 000 zobrazení 2% množstevní sleva.

 

Square standard

čtvercová reklamní plocha o rozměru až 280x280 je zajímavou alternativou. Počat zobrazení je omezen reklamními plochami k tomu poskytovanými na serverech. V rámci varianty top nabízíme balík zobrazení na nejlepší, vždy zobrazené, horní pozici na serverech tipyainspirace.cz a tipprovas.cz a dalších dvaceti serverech dle výběru v závislosti na zaměření klienta.

Měsíčně minimálně 50 000 zobrazení za 10 000,- Kč. Možno násobit až do 250 000 zobrazení měsíčně v rámci tohoto balíčku, ostatní na vyžádání. Za každých dalších 100 000 zobrazení 2% množstevní sleva.

 

Sponzor serveru

Zajímavá nabídka reklamy na vybraných stránkách serveru TipproVas.cz a Tipyainspirace.cz. Tato reklama má velký efekt. Nově příchozí návštěvníci uvidí reklamu ve zvýrazněném velkém poli, které se zobrazí na vybrané stránce. Tato reklama bude propojena s Vaší presentací na serveru Tip pro Vás, což umožní cílit na různé produkty a měnit zaměření v průběhu kampaně. V ceně je jedna změna za týden.

Cena za týden je 9 000,- Kč. Za celý měsíc je cena 25 000,- Kč. Další kalkulace na vyžádání

 

Presentace

Vaše reklama na našich webech s vysokou návštěvností

Tip pro Vás

Internetová reklamní inzerce na www.tipprovas.cz může být v rozsahu od jedné do deseti stran. tato presentace jerealizována formou samostatných PR článků s přímým propojením do www stránek klienta a s SEO optimalizací presentovaného textu a klíčových slov na která chce klient cílit pro vyhledávače. Presentace je vytvořena s využitím režimu on-line poptávek, PHP skriptů a měsíční aktualizací, SEO optimalizací, analýzou poptávky návštěvníků stránek, která bude probíhat po libovolné období, jedním kalendářním měsícem počínaje. Cena jednoho PR článku vytvořeného naším copywriterem a umístěného na stránkách časopisu Tip pro Vas činí 5000,- Kč bez DPH. Cena je včetně bannerové reklamy umístěné na stránkách. 

 

Tipy a Inspirace

Internetová reklamní inzerce na www.tipyainspirace.cz může být v rozsahu od jedné do deseti stran. tato presentace je realizována formou samostatných PR článků s přímým propojením do www stránek klienta a s SEO optimalizací presentovaného textu a klíčových slov na která chce klient cílit pro vyhledávače. Presentace je vytvořena s využitím režimu on-line poptávek, PHP skriptů a měsíční aktualizací, SEO optimalizací, analýzou poptávky návštěvníků stránek, která bude probíhat po libovolné období, jedním kalendářním měsícem počínaje. Cena jednoho PR článku vytvořeného naším copywriterem a umístěného na stránkách časopisu Tip pro Vas činí 5000,- Kč bez DPH. Cena je včetně bannerové reklamy umístěné na stránkách.

 

 

 

E Marketing

 

Popis produktu

Naše společnost zajišťuje tvorbu firemní newsletterů v oblasti E marketingu. Jedná se především o tvorbu bulletinů a cílených reklamních zpráv, který je zaměřen pro prodej zboží a služby.

 

Firemní newsletter

Co Vám nabízí firemní newsletter?

      ·         cenný zdroj informací pro lepší orientaci

      ·         lepší znalostí a kvalifikace

      ·         umožní být velmi dobrým zdrojem zajímavých inspirací

      ·         jste-li vydavatelem, rozšíří Vám informace o firmě v dané oblasti ve které působíte

      ·         posílí povědomí o značce

      ·         má kladný vliv veřejnosti

 

 

E-mail marketing

Co je email marketing a co Vám nabízí?

      ·         rozesílá cíleně komerční i nekomerční zprávy na přesně stanovený seznam emailových adres

      ·         vyžádání a potvrzení zájmu o tyto informace /tzv.opt-in/ majitelé mailových adres musí o tyto služby projevit zájem.

      ·         jde o jeden z nejefektivnějších nástrojů pro budování komunikace

      ·         patří k nejrychleji rostoucí formě elektronické přímé komunikace

 

O co se vlastně jedná

K čemu slouží firemní bulletin a jaké má charakteristické vlastnosti ?

Jde o zaručeně dlouhodobý a stabilní efekt, který je nejžádanější na našem trhu.  Jeho obsah je zpravidla aktuální a zajímavé informace z daného oboru. Též jde o novinky týkající se samotného vydavatele. Je to nástroj vztahů s veřejnosti tzv. Public relations

Pro zvyšování znalostí a kvalifikace umožňuje svým čtenářům sloužit  jako cenný informační zdroj pro lepší orientaci. Pro vydavatele je nástrojem, který rozšiřuje informace o firmě a oblasti ve které působí, posiluje povědomí o značce a klade tak na kladný názor veřejnosti, který ji ovlivňuje.

 

 Vlastnosti firemního newsletteru jsou:

      ·         posilování značky

      ·         dlouhodobé působení na odbornou a širokou veřejnost

      ·         tvorba kvalitního obsahu – vydávání odborných článků a aktualit v pravidelných frekvencích, které je časově a finančně náročné

      ·         newsletter je pro všechny, kteří chtějí využívat a disponovat informace z daného oboru a sdílet tak informace s ostatními

 Virální efekt – jde o rozšiřování obsaženého textu v mezi čtenáři, kteří celý obsah v newsletteru šíří ostatním

Přesně takovým newsletterm mají být i Internetové bubliny, které čtenář čte a jejich realizace pro nás může být ideálním příkladem v dalším textu.

Jaký je důvod a cíl vydávat newsletter?

Pokud se firma rozhodne vydávat newsletter nebo aspoň o něm začne uvažovat. Musí si dobře zvážit jaký má důvod k jeho realizaci. Jde-li o vytvoření jména nebo o podporu v prodeji. Jaké máme dva typy newsletteru a co nám přináší, máme připomenuté v předcházejících odstavcích.

Tvorba newsletteru závisí na rozhodnutí firmy, která zváží jaký je její přesný cíl. Přínos newsletteru je vliv na firemní cíle, které se rozděluje do několika málo skupin.

 Přínosy newsletteru a jeho podílení na firemní cíle:

Zvýšení prodeje – obchodní newsletter přímou nabídkou zboží či služeb, firemní pak zejména budováním vztahů a zvyšováním povědomí

Budování značky – připomíná samotnou existenci firmy, poukazuje na znalosti a schopnosti (know-how), zvyšuje důvěryhodnost značky

 Jaké jsou zásady na přípravu firemního newsletteru?

Kvalita a obsah textu:

Klient si musí uvědomit, že firemní newsletter není pouze propagační materiál. Jde o určitý ztroj informací, které své čtenáře musí zaujmout zajímavými informacemi, které budou jeho přínosem kvalitou obsaženého textu. Na základě toho se určí, zda je odmítnut, nebo naopak šířen dál.

Zajímavá a aktuální témata:

Zajímavé aktuální články, jehož obsahy jsou zaručeným klíčem úspěšného newsletteru.

Statistiky a přehledy:

Statistika čtenosti newsletteru a jeho sledování

Tón informací:

Dáváme pozor na sebechválu, především se zaměřujeme na přednost i na ostatní články jako jsou citlivá témata, nejsou psaná pouze kladné informace

Útok na emoce:

Pracujeme s emocemi čtenářů

Databáze příjemců:

Příjemce newsletteru známe co možná nejlépe, abychom mohli přizpůsobit charakter informací jejich zájmům

Adresné zasílání newsletteru:

Zasíláme newsletter podle rozsahu naší databázi příjemců

Jazyk a gramatika:

Co se týká gramatiky, která je psána texty správně, stručně a pochopitelně. Snažíme se zachovat dostatečnou odbornost článků.

Stavíme na předchozí komunikaci firmy: Newsletter se pouze doplňuje

Naší důležitým faktem je dodržování zákonů a etických principů.

 

Email marketing

Význam E-mail marketingu v moderní reklamě

Email marketing je velmi efektivním nástrojem k získání nových zákazníků a způsob, jak stávajícím zákazníkům nabídnout své službu, nebo produkt. Díky správně nastavenému email marketingu můžete efektivně zvyšovat své prodeje a být stále v kontaktu s vašimi klienty

Jaké jsou výhody emailového marketingu?

      ·         nízké náklady

      ·         flexibilita

      ·         snadné textování

      ·         snadné vyhodnocování kampaně

 

Emailing:

Je známý jako direct email. Je o tzv. nástroj přímého marketingu. Direct email je vhodným nástrojem pro cílené oslovení zákazníků pomocí vhodně sestaveného HTML e-mailu.

Systém umožňuje sledování zpětné vazby pomocí detailních statistik. Vytvoření a rozeslání kampaně je rychlé a v porovnání s jinými nástroji levné. Zákazníky tak můžete oslovit  rychle, levně a se zpětnou vazbou.

 

Žádný SPAM:

Často se nás lidé a firmy ptají, zdali rozesílání hromadných emailů, tzv. newsletterů, není spam a tudíž nezákonné? Není! Pokud dodržíte jasná a zákonná pravidla. Například všechny vaše kontakty musí vyjádřit souhlas se zasláním newsletteru, z každého e-mailu musí být snadná možnost se odhlásit aj. Více naleznete v obchodních podmínkách, nebo v zákoně č. 480/2004 Sb. Systém EmailKampaně však všechno ohlídá za vás...

 

Detailní statistiky:

možnost sledování zákazníků

hodnocení zákazníka – co je zajímá, jak neztrácet čas při oslovování neexistujících kontaktů

statistika na každý kontakt, který se nabídka rozesílá

získání dokonalého přehledu jak efektivní je kampaň

detailní zpětná vazba

 Dle statistik využívá tento styl rozesílání nabídek většina  moderních a úspěšných firem. Zařaďte se mezi ně i vy.

 

Naše ceny platné pro rok 2014 v oblasti E marketingu

Ceník služeb

Email marketing

Forma

Poznámka

Cena

Návrh a plánování

 

ZDARMA

Tvorba newsletteru

Newsletter, akční nabídky aj.

dodaný klientem dle technické specifikace, tedy pouze rozesílka

cena viz. níže, podle počtu adres

Testování e-mailové zprávy

 

ZDARMA

Výroba newsletteru, akční nabídky a j. s dodanými texty bez obrázků

cena za jednu stranu A4, tedy za její výrobu a programování, dodání obrázků

3 000,00 Kč

Naplnění textem námi již dříve vytvořené šablony, klient dodá obrázky

copywriting

1 500,00 Kč

Zpracování zadání

práce s databází, zapracování prolinků

1 000,00 Kč

Rozesílka

 

Cena/ks

Rozesílka

50 - 500 e-mailových adres

 

1,45 Kč/ks

Rozesílka

501 - 1000 e-mailových adres

 

1,20 Kč/ks

Rozesílka

1001 - 5000 e-mailových adres

 

1,10 Kč/ks

Rozesílka

5001 - 10000 e-mailových adres

 

0,90 Kč/ks

Rozesílka

10001 - 20000 e-mailových adres

 

0,80 Kč/ks

prodej adres typu info

 

přirážka 1 Kč + cena dle počtu adres

prodej personifikovaných adres

 

cena dohodou

prodej adres se souhlasem

k přijímání zpráv

pouze soukromé osoby

cena dohodou

 

 

 

Tisk

 

Ofset, digital

Ofsetový tisk

který je vhodný především pro realizaci velkonákladových a vysoce kvalitních tiskovin. Kromě samotného tisku nabízíme také kompletní finalizaci, vazbu, lakování, UV lak, nebo laminování realizovanýh tiskovin.

Prostřednictvím spolupráce s naším dodavatelem - ofsetovou tiskárnou Daniel - nabízíme kompletní zpracování tiskovin. Zaměřujeme se především na tisk náročnějších publikací. Tisk katalogů, tisk knih, tisk brožur, tisk kalendářů, tisk výročních zpráv. Rádi Vám ale vytiskneme i další materiály které produkujeme. Tisk vizitek, tisk letáků, tisk plakátů, tisk bloků a dalších tiskovin. Zajistíme Vám nejvyšší možný servis včetně odvozu Vašich tiskovin na místo určení.

 

 Digitální tisk

Naše společnost Vám kromě ofsetové tisku může nabídnout také nákladový digitální tisk, který se tiskne na dvou profesionálních produkčních strojích značek MinoltaKonica a kvalita je srovnatelná s ofsetovým tiskem.

Dále Vám zrealizujeme zakázky na běžné nenáročné tiskoviny jako jsou vizitky, plakáty, svatební oznámení nebo letáky a to na počkání nebo velice krátkých termínech. Pokud potřebujete kalkulaci Vaší zakázky, pošlete nám poptávku prostřednictvím kalkulačního formuláře nebo emailem a naši odpověď můžete čekat během 15 minut.

 

Ofsetový tisk

Co umíme

Naše společnost kromě digitálního tisku zajišťuje prostřednictvím našeho dlouhodobého a spolehlivého dodavatele tisk ofsetový, který je v nepřetržitém provozu tištěný na tiskovém stroji MAN ROLAND 305, jenž je plně propojen s jednotkou CTP AGFA GALILEO prostřednictví protokolu CIP 3. Díky naší flexibilitě jsme schopni rozšířit provoz dle přání zákazníka i na víkendový nebo o státních svátcích, díky tomu jsou Vaše zakázky vyřizovány ve velmi krátkých termínech.

 

Co všechno pro Vás můžeme vytisknout?

Díky metodě ofsetového tisku nabízíme kompletní servis od grafického návrhu, kompletování zpracování tiskovin až po finální dokončení tiskovin.

      ·         tisk

      ·         vizitek, letáků, brožur, katalogů, výročních zpráv, kalendářů, knih,

      ·         různé vazby

      ·         twin, V1, V2, V2 PUR, V3, V4, V8 a samozřejmostí jsou ruční vazby

 

Jak se k Vám zakázka dostane?

RO – Marketing Vám v rámci realizace Vaší zakázky zajistí rozvoz veškerých tiskovin na místo určení v rámci celé České republiky i Evropy.

 

Jaké jsou novinky v ofsetovém tisku a jaké to má pro Vás výhody?

Dokážeme Vám nabídnout rychlejší, kvalitnější a levnější tisk například u barevných knih díky tomu, že využíváme nejmodernější technologie a zařízení (KBA PERFORMA, MAN ROLAND S TECHNOLOGIÍ CIP 3, plné propojení s jednotkou CTP AGFA GALILEO). Tato zařízení dokážou zajistit tisk z obou stran 2/2 nebo 1/1 a to jedním průchodem stroje, což celý proces urychlí a pro Vás i zlevní.

 

Ofsetový tisk nejvyšší kvality

Umíme velkonákladový ofsetový tisk s nejvyšší kvalitou samotného tisku a poskytovaného servisu. Spolupracujeme s týmem zkušených profesionálů s dlouholetými zkušenostmi a profesionálním i osobním zápalem pro ofsetový tisk. Protože u nás narazíte pouze na špičky v oboru, nikoho nepřekvapí, že se u nás setkáváte v průběhu let se stejnými lidmi, kteří dokonale rozumí Vašim potřebám. Spolupráce je pro nás dlouhodobou záležitostí a ke každému klientovi máme individuální přístup.

 

Rychlý ofsetový tisk

Rychlý tisk dokážeme zajistit díky tomu, že náš dodavatel disponuje dvěma ofsetovými stroji, a dokážeme tak pružně reagovat na potřeby našich klientů v nejkratších možných termínech, při zachování stálého standardu kvality. V případě potřeby dokážeme rozšířit provoz nonstop a o víkendech, abychom dostáli stanoveným termínům.

Cenovou kalkulaci Vám vyhotovíme obratem po zadání Vaší specifikace tisku.

 

Digitální tisk

Popis produktu

Znáte výhody digitálního tisku?

Rychlost

Naše zakázky díky rychlosti digitálnímu tisku můžeme zhotovit na počkání včetně zaříznutí na požadovaný formát, zušlechťování formou laminace, UV lak, atd.. Nabízíme i možnost svazování do požadované vazby.

Kvalita

Digitální tisk využívá technologií, které Vám umožní natisknout  většinu materiálů určených pro ofsetové stroje. Digitální tisk nejenže je na potisk některých materiálů vhodnější než ofsetoý, ale v dnešní době je s ním již srovnatelný.

Dokončující zpracování digitálního tisku

 

Co tiskneme?

Vaše zakázky jsem schopni zpracovat od nabídky, grafických návrhů až po finální zpracování.  Můžete si vybrat z níže uvedené nabídky:

      ·         Tisk vizitek

      ·         Tisk letáků

      ·         Tisk plakátů

      ·         Tisk brožur

      ·         Tisk katalogů

      ·         Tisk výročních zpráv

$    ·         Tisk kalendářů

      ·         Tisk knih

 

Jak se k Vám zakázka dostane?

RO – Marketing Vám v rámci realizace Vaší zakázky zajistí rozvoz veškerých tiskovin na místo určení v rámci celé České republiky i Evropy.

Cenovou kalkulaci Vám vyhotovíme obratem po zadání Vaší specifikace tisku.

 

 

 

Led obrazovky

 

Nabídka presentací po celém území České republiky

Naše společnost nabízí reklamu na venkovních (tedy outdoorových) velkoplošných LED obrazovkách a vnitřních (tedy indoorových) LCD obrazovkách, které jsou stále více populární a v reklamě využívané. LED obrazovky bývají umístěné na strategických místech z hlediska reklamy a tím cíleně osloví velký počet lidí. Stejně tak LCD obrazovky, pro které jsme v našem případě zvolili obchodní centra, kde je velká kumulace zákazníků, mají rozsáhlý reklamní účinek.

Obrazovky jsou umístěny v Praze a větších českých městech na zajímavých lokalitách včetně obchodních center. .Prezentace na LED i LCD obrazovkách (spoty) svou pohyblivostí samozřejmě více zaujme „oko" každého z nás než jiné, statické, typy reklamních poutačů. To také prezentaci na těchto obrazovkách dává větší možnosti a může oslovit více osob, jak z řad klientů pro reklamu, tak také z řad konečných spo-třebitelů, kteří reklamu vnímají. Vedle pohyblivosti je další předností výše uvedených obrazovek také jejich svítivost, neboť tím je zajištěn vliv reklamy také ve večerních hodinách a také během dne jsou lépe viditelné i z větší vzdálenosti. Velkou výhodou propagace na LED a LCD obrazovkách je samozřejmě také to, že tuto reklamu lze „postavit" jak celoplošně, tak také lokálně s ohledem na přání a potřeby klienta. Cílené zaměření pro-pagace na určité město nebo část města může klient naplánovat s návazností na obchodní strategii společnosti, např. lokální nasazení určitých produktů. Pro naše klienty v rámci kampaní připravujeme monitoring s ukázkou běžícího spotu v daných lokalitách a vše dodáváme v el. podobě jak k Vaší evidenci tak i k další analýze realizované reklamy na CD každý měsíc. V rámci spolupráce nabízíme našim klientům samozřejmě také možnost výroby spotu.

Kampaně na LED obrazovkách jsou vždy součástí rozsáhlejších reklamních projektů a jejich ceny jsou velmi variabilní. Liší se od místa, času uveřejnění, objemu reklamy, počtu spotů apod. Proto konkrétní nabídku zpracujeme vždy individuálně na základě volných časů, lokalit a akčních cen dodavatelů. Podrobnější informace Vám rád sdělí náš marketingový poradce.

 

 

 

Singmaking

 

Polepy aut

V rámci signmakingu zajišťujeme především návrh a výrobu světelné reklamy, světelných panelů, neonové reklamy, nasvětlení fasád a výloh, markýz, polepy dopravních prostředků. 

V posledně jmenované oblasti máme největší zkušenosti a rádi poradíme s grafikou, typem folie a celkovým provedením. Náš dodavatel provede instalaci autofólií rychle, kvalitně a se zárukou.

Jaké jsou výhody fólie pro celopolep automobilu?

      ·         vysoká odolnost před vnějšími vlivy po mnoho let.

      ·         Dlouholetá barevná stáůlost.

      ·         Odolnost proti chemikáliím, smogu, grafitti i létajícímu hmyzu

      ·         Rychlá demontáž i montáž       

      ·         Vysoká tvárnost zajišťuje dokonalou instalaci 

        ·         Instalace je bez komplikací např. s policií nebo na STK

V závislosti na ceně materiálu garantujeme životnost fólií od 3 do 7 let 

Cenová kalkulace záleží na slořitosti provedení a na ploše polepu, rádi Vám jí na základě Vaší specifikace individuálně zpracujeme.

Naposledy změněno
ms

Více z této kategorie: « Kontakt

25055 komentáře

 • TracySah

  wh0cd650092 clindamycin hcl

  TracySah Odkaz Komentáře
 • AlvinGop

  ray ban cockpit rb3362 polarized
  ray ban prix en magasin
  acheter lunette ray-ban pas cher
  ray ban ambermatic aviator occasion
  ray ban rb2132
  site officiel oakley
  lunette de vue ray ban pas cher homme
  lunettes de vue ray ban vintage
  ray ban aviator noir femme
  oakley radar prix
  ray ban de vue blanc
  lunette de vue ray ban blanc
  oakley europe recrutement
  ray ban 3183 polarised
  accessoires oakley
  ray ban rb3362 cockpit 00332
  lunette soleil ray ban enfant
  oakley loeb edition
  soldes oakley holbrook
  oakley masque vtt
  lunettes soleil verres polarisants ray ban
  autocollant ray ban
  acheter ceinture oakley
  lunette ray ban 2015 aviator
  ray ban wayfarer taille m
  changer ecran a frame oakley
  lunettes ray ban aviator plastique
  promotion ray ban wayfarer
  oakley optique homme
  rayban 8304 0029a
  achat lunette ray ban en ligne
  ray ban bleu ciel
  ray ban 5184 vue
  ray ban 2132 wayfarer
  aviator ray ban femme
  lunette soleil ray ban monture blanche
  lunettes de vue ray ban bruxelles
  masques oakley soldes
  lunette de vue ray ban prix belgique
  lunette oakley de vue
  lunette aviator miroir ray ban
  sac oakley do brasil
  ray ban aviator miroir pas cher
  prix lunette de soleil ray ban wayfarer
  magasin ray ban belgium
  essayage de lunette ray-ban en ligne
  ray ban jackie ohh 4101
  oakley m frame accessory kits
  ray ban wayfarer général d39optique
  ray ban 3211 xs
  ray ban 3025 pas cher
  chaussure oakley elite
  ray ban aviator material
  ray ban mirror aviator replica
  etui a lunette oakley
  oakley monture optique
  revendeur ray ban montreal
  ray ban cockpit silver mirror
  ray ban new wayfarer rb2132 noir mat
  lunettes aviateur ray ban
  ecran masque oakley a frame
  fake ray ban wayfarer sunglasses
  ray ban wayfarer purple white
  lunette oakley annecy
  lunettes de soleil oakley crosshair
  ray ban vue femme
  lunette aviator ray ban homme
  prix ray ban de vue
  masque ski oakley solde
  tongs oakley
  lunettes ray ban en soldes
  ray ban aviator vente privée
  lunette ray ban pas chere
  ray ban aviator gold mirror sunglasses
  verre ray ban rayé
  etui lunette oakley
  maillot vtt oakley
  ray ban rb3296 polarisé
  fake ray ban aviator sunglasses
  lunettes oakley holbrook pas cher
  ray ban noir
  promo oakley holbrook
  verre oakley racing jacket
  monture lunette de vue ray ban
  lunette ray ban paris
  comment changer verres oakley radar
  lunettes ray ban destockage
  ray ban online shop italy
  lunettes oakley femme pas cher
  magasin oakley quebec
  ray ban prix belgique
  lunette de vélo oakley radar
  braderie oakley
  achat lunettes ray ban aviator
  ray ban jackie ohh
  lunette oakley blanche femme
  lunette de soleil ray ban femme cats
  ray ban wayfarer quelle taille choisir
  ray ban fibre carbone
  ray ban rb 3403
  reconnaitre vrai fausse ray ban
  les lunettes ray ban 2015 prix
  lunettes de soleil ray ban femme
  reconnaitre des fausses ray ban
  ray ban rb 8304 polarisé
  ray ban enfant pas cher
  prix ray ban polarisé
  masque oakley o frame snow
  prix lunettes aviator ray ban
  chaussures oakley femme
  oakley jawbone 2015
  ray ban aviator bleu dégradé prix
  lunette oakley jawbone custom
  masque oakley crowbar
  destockage lunette oakley
  t shirt oakley 2
  rayban new release
  oakley fives squared lunette de soleil
  prix ray ban aviator carbon fibre
  oakley radar
  oakley bordeaux
  ray ban aviator large metal ii rb3025
  oakley fuel cell lunette de soleil homme
  garantie lunettes ray ban
  ray ban wayfarer de vue afflelou
  lunettes de soleil oakley a la vue
  mode ray ban
  ray ban france 2015 avis
  prix ray ban aviator en france
  ray ban 3183 polarisé
  prix monture ray ban vue
  achat ceinture oakley
  ray ban polarise homme
  lunettes soleil ray ban suisse
  magasin ray ban
  lunette ray ban effet miroir
  oakley radar path asian fit polarized
  ray ban rb 3183 004
  lunette pour homme oakley
  verre oakley radar pas cher
  oakley etui pour masque de ski
  ray ban femme aviator miroir
  achat ray ban pas cher
  prix oakley loeb
  chaussures oakley golf
  oakley a strasbourg
  ecran oakley crowbar mx
  vente ray ban wayfarer
  oakley accessories kit
  lunettes oakley batwolf
  ray ban photochromic aviator
  prix ray ban wayfarer magasin
  ray ban aviator miroir gris
  prix de ray ban
  ray ban wayfarer rose junior
  lunette soleil oakley ebay
  montre oakley occasion
  ray ban femme pas cher
  lunette oakley marseille
  replica ray ban clubmaster sunglasses uk
  ray ban toulouse magasin
  promo code for ray ban sunglasses
  ray ban wayfarer mirrored lenses
  lunette de soleil ray ban cats pas cher
  ray ban aviator moins cher
  lunettes ray ban cats femme
  ray ban pas cher aviator
  lunette solaire oakley femme
  lunette de soleil oakley antix
  imitation lunette ray ban
  lunette soleil ray ban violette
  oakley vetement ski
  oakley official site canada
  ray ban femmes pas cher
  lunette soleil oakley alonso
  masque ski snow oakley
  acheter ray ban en chine
  ray ban wayfarer noir et bleu
  acheter des ray ban en france
  lunettes de soleil pour femme ray ban
  oakley velocity test
  sac oakley brasil telefone
  verre ray ban cassé
  masque de ski oakley connecté
  ray ban wayfarer taille 56
  oakley design
  ray ban clubmaster jaune
  ray ban rb3362 silver mirror
  dvd ray ban
  lunette oakley femme ebay
  produits oakley
  lunettes de soleil ray ban prix
  vetement ski oakley
  lunette de ski oakley pas cher
  lunettes ray ban blanche
  sandale oakley femme
  magasin officiel ray ban paris
  ray ban wayfarer 2140 taille
  ray ban wayfarer jaune
  fausse ray ban clubmaster
  lunettes de soleil ray ban wayfarer blanc
  acheter lunette de soleil ray ban homme
  monture oakley crosslink switch
  lunette soleil oakley promotion
  petit stickers ray ban
  ray ban de soleil femme
  oakley lunettes de soleil sport homme
  verre ray ban garantie
  ray ban clubmaster pour homme
  magasin oakley nice
  oakley juliet occasion
  ray ban aviator fibre de carbone
  lunette oakley jawbone blanc
  lunettes de vue ray ban wayfarer
  ray ban aviator miroir taille 55
  magasin oakley paris 2015
  ray ban tech carbon prix
  masque de ski oakley fille
  lunettes de soleil femme ray ban 2015
  ray ban 3025 aviator large metal
  prix ray ban effet miroir
  oakley fuel cell ducati price
  lunette de vue ray ban fibre de carbone
  oakley france pas cher
  lunette ray ban aviator femme prix
  manchon lunette oakley radar
  ray ban wayfarer achat
  ray ban bleu turquoise pas cher
  ray ban bestellen
  oakley fives pas cher
  lunette de soleil oakley a sa vue
  prix lunette de vue ray ban femme
  ray ban clubmaster geneve
  lunette de soleil ray ban new wayfarer
  verres oakley jawbone
  lunettes de soleil ray ban cats 1000
  lunette ray ban femme aviator
  ray ban aviator silver mirror prix
  toutes les ray ban wayfarer
  lunette de vue ray ban homme
  oakley en solde
  ray ban clubmaster prix maroc
  verre oakley frogskins
  rayban rb8301
  ray ban solaires de vue
  mode pour boutique oakley
  ray ban 8301
  ray ban jackie ohh polarisé
  ray ban 3025 aviator 00451
  ray ban jaune
  oakley paris france
  replica ray ban wayfarer
  monture oakley radar blanc
  oakley lunettes balistiques
  revendeur ray ban bruxelles
  fausse ray ban wayfarer
  lunette oakley destockage
  lunettes de vue internet oakley
  ray ban rb 8305 08382
  oakley sunglasses suisse
  oakley radar path asian fit review
  masque ray ban pas cher
  ray ban store lyon
  ray ban wayfarer marron pas cher
  ray ban aviator solaris
  catalogue ray ban pdf
  masque oakley h2o noir
  reduction oakley
  ray ban new wayfarer polarisé
  ray ban verre miroir
  achat lunettes soleil oakley
  ray ban clubmaster pas cher femme
  ray ban masque blanc
  fausse lunette de vue style ray ban
  ray ban wayfarer verte fluo
  oakley inmate
  site ray ban pas cher avis
  solde ray ban new wayfarer
  ray ban aviator flip out
  revendeur oakley pau
  oakley custom antix
  ray ban jackie kennedy 4101 noir
  étui lunettes ray ban
  ray ban fille rose
  ray ban aviator vintage sunglasses
  ray ban aviator miroir bleu
  lunette ray ban cockpit pas cher
  ecran masque oakley cross
  photo ray ban
  lunettes ray ban de soleil pas cher
  ray ban modele 2015 homme
  lunettes ray ban cockpit
  ray ban official site italy
  lunette style ray ban pas cher
  prix de lunette ray ban
  ray ban occasion bruxelles
  lunette jawbone oakley
  charles oakley t shirt
  ray ban aviator mirror large
  lunettes de soleil ray ban rondes
  lunette oakley jawbone livestrong
  lunette de vue ray ban femme pas cher
  ray ban aviator miroir argenté
  ray ban lunette de soleil
  official website of ray ban sunglasses
  ray ban tech carbon 8313
  lunettes soleil ray ban occasion
  t shirt oakley femme
  oakley masque gps
  oakley o frame amazon
  spot fake ray ban aviator
  accessoires oakley radar
  ray ban site official usa
  ray ban belgique prix
  lunette ray ban aviator
  lunette oakley sport pas cher
  ray ban couleur flashy
  oakley lunettes sport
  lunettes ray ban 2015 prix
  achat ray ban suisse
  mens oakley velocious jacket
  ray ban rb3025 aviator large metal 004 51
  ray ban aviator verre polarisant
  lunette ray ban polarise
  ray ban aviator gun
  lunette de soleil pour homme ray ban
  optique ray ban homme
  lunettes de soleil oakley homme
  lunette motocross oakley
  ray ban aviator small pas cher
  ray ban en ligne suisse
  lunette ray ban aviator homme pas cher
  prix monture lunette vue ray ban
  lunettes de ski oakley airwave
  ray ban a vendre pas cher
  lunette ray ban carbone
  ray ban aviateur barre anti sueur
  lunette de soleil ray ban noir
  oakley vélo
  masque oakley o frame enduro
  ray ban wayfarer ou aviator
  vente lunette ray ban
  branche lunette oakley crosslink
  ray ban ronde pas cher
  ray ban cockpit rb3362 56mm
  oakley dispatch 2 pas cher
  promo oakley fives squared
  oakley a lille
  oakley bruxelles
  monture lunettes ray ban
  Related Articles

  AlvinGop Odkaz Komentáře
 • BennyAccen

  wh0cd781452 fml forte wellbutrin prednisone

  BennyAccen Odkaz Komentáře
 • AlvinGop

  lunette de vue ray ban afflelou
  lunette de soleil oakley five
  lunettes oakley frogskins
  imitation ray ban aviator pas cher
  lunette ray ban aviator petite taille
  monture oakley vue
  etui lunettes pour ray ban mode
  lunette solaire ray ban 2015
  oakley lunettes de vue titane
  ray ban lunettes de vue homme
  oakley le site officiel
  ray ban wayfarer junior tortoise
  taille ray ban junior
  ray ban wayfarer folding prix
  achat lunette soleil oakley
  ray ban aviator gun
  nouvelles lunettes ray ban 2015
  bon réduction oakley
  ray ban homme pas cher
  lunettes style ray ban pas cher
  ray ban solaire 2015
  lunette ray ban solaire homme
  verre pour lunette oakley m frame
  ray ban aviator taille 60
  lunettes de soleil ray ban rondes
  soldes tee shirt oakley
  etui ray ban tech
  oakley t shirt sale
  vente lunette de soleil ray ban
  lunette ray ban aviator homme
  promo oakley jawbone
  lunette soleil oakley alonso
  ray ban wayfarer purple white
  manchon lunette oakley radar
  casque ski oakley
  prix ray ban wayfarer en tunisie
  oakley monture blanche
  gamma ray band discography
  ray ban optique 2000
  etui ray ban marron
  ray ban wayfarer rouge
  masque de ski oakley 2015
  ray ban de vue femme pas cher
  sac ordinateur oakley
  verre oakley a sa vue
  lunette de vue oakley evade
  etui ray ban
  lunette oakley radar path pas cher
  casque oakley snowboard
  lunette oakley jawbone blanc
  ray ban new wayfarer verres polarisés
  general optique lunette de soleil ray ban
  ray ban rb4125 cats 5000 price
  réplica ray ban clubmaster
  sacs et bagages oakley
  lunettes de soleil ray ban clubmaster
  ray ban 3364
  ecran snowboard oakley
  ray ban junior wayfarer rj9035s
  monture lunette ray ban 2015
  essayer ray ban wayfarer en ligne
  ray ban 2015 pour homme
  ray ban polarisé pas cher
  ray ban aviator mirror
  ray ban aviator mirror rose
  ray ban fibre carbone
  ray ban rb3296
  lunette soleil oakley ducati
  lunette de vtt oakley
  lunette vue ray ban pour femme
  ray ban wayfarer ecaille clair
  oakley radar blanche
  lunette de vue oakley belgique
  lunettes de soleil oakley radar path
  lunettes ray ban optic 2000
  prix ray ban 3296
  lunettes ray ban pas cher aviator
  lunette ray ban aviator miroir pas cher
  lunette ray ban new wayfarer
  ray ban aviator latest model
  lunettes ray ban soldees
  ecran rechange oakley pour masque crowbar
  ray ban wayfarer de vu
  ray ban original prix maroc
  lunette soleil oakley crankcase
  ray ban pour femme pas cher
  rayban 3362
  prix des ray ban aviator en magasin
  soldes oakley gascan
  soldes ray ban new wayfarer
  lunette de vue ray ban junior
  lunette de vue ray ban optique 2000
  magasin oakley a bordeaux
  ray ban silver mirror aviator 3025
  wayfarer ray ban wikipedia
  lunettes ray ban vintage
  monture ray ban krys
  lunette oakley airbrake mx
  boitier lunettes oakley
  ray ban aviator mirror silver 62
  ray ban police miroir
  ray ban promo
  ray ban aviator 3025 taille 55
  solaires ray ban femme
  lunettes de soleil ray ban pas cher
  lunettes ray ban noir
  lunette de soleil ray ban aviator pas cher
  masque oakley promotion
  rayban belgique
  lunettes ray ban aviator polarisé
  ray ban 4101 jackie
  lunettes soleil oakley promo
  ray ban 2140 wayfarer 901
  code promo site ray ban
  oakley lunette de ski
  masque oakley splice pas cher
  ray ban aviator degrade gris
  lunettes ray ban femmes
  ecran masque oakley o frame
  oakley fives pas cher
  ray ban aviator mirror pas cher
  lunette soleil ray ban aviator marron
  ray ban mirror aviator india
  lunettes de soleil ray ban enfant
  verres oakley radarlock
  lunette oakley d39occasion
  lunette de vue sport oakley
  masque ray ban
  lunette ray ban aviator miroir
  ray ban wayfarer noir et orange
  lunette soleil ray ban pas cher pour homme
  lunette ray ban cockpit homme
  ray ban shop en ligne
  oakley radar pas chere
  monture ray ban carbone
  lunette oakley femme dart
  ray ban aviator avis
  ray ban france prix
  ray ban usa official site
  etui lunette rigide oakley
  lunettes soleil ray ban femmes
  publicité ray ban
  soldes oakley jawbone
  ray ban maroc casablanca
  lunettes ray ban cats 1000
  lunette oakley transistor
  prix lunette de vue ray ban noir
  oakley sebastien loeb jupiter squared
  ray ban acheter
  masque oakley airbrake snow
  ray ban sunglasses
  oakley radar d occasion
  lunette ray ban blanche homme
  ray ban aviator prix tunisie
  prix des lunettes ray ban en france
  ray ban wayfarer de vue homme prix
  alain afflelou ray ban de vue
  prix de ray ban wayfarer
  etui oakley jawbone
  ray ban polarisé prix
  chemise oakley homme
  lunette ray ban aviator pliable
  ray ban aviator femme krys
  ray ban sale
  vente lunettes soleil ray ban
  ray ban garantie
  lunettes oakley pour vtt
  oakley custom airbrake
  verres ray ban wayfarer
  lunette ray ban aviator mirror homme
  ray ban aviator size guide
  prix ray ban aviator maroc
  lunettes ray ban aviator prix maroc
  oakley lunette de tir
  lunette vtt oakley radar
  masque cross oakley crowbar
  chaussure oakley militaire
  ray ban aviator mirror gold
  lunettes de vue ray ban 2015 femme
  prix ray ban aviator dore
  ray ban prix cassé
  lunettes de soleil ray ban wayfarer rb2140
  lunettes de soleil ray ban été 2015
  ecran oakley airbrake mx
  oakley fuel cell ducati price
  ray ban 3211 miroir
  oakley masque ski gps
  etui lunettes ray ban mode accessoires
  ray-ban wayfarer vente en ligne
  oakley paris france
  ray ban verre polarisé
  oakley t-shirt clearance
  lunettes oakley moto cross
  ray ban pas chère
  sac homme oakley
  verre ray ban seul
  prix ray ban en tunisie
  lunette de vue ray ban femme
  amazon oakley t shirt
  oakley airwave suisse
  replica ray ban wayfarer sunglasses uk
  lunette oakley france
  lunettes oakley mp3
  ray ban aviator rb3025
  opticien ray ban dijon
  lunette de vue ray ban noir
  lunette ray ban cats
  acheter oakley holbrook
  lunette ray ban marron
  lunettes ray ban aviator
  oakley solaire homme
  ray ban vue noir mat
  masque de vtt oakley
  oakley fuel cell ducati sunglasses
  ray ban noir mat
  lunette de vue ray ban femme optic 2000
  lunettes ray ban aviator effet miroir
  verre photochromique oakley jawbone
  masque ski oakley apple
  lunette de vue homme ray ban
  vetement oakley promo
  ray ban 3211
  lunettes soleil oakley cyclisme
  lunette de soleil ray ban wayfarer blanche
  lunette soleil blanche oakley
  lunette de soleil ray ban pas cher chine
  ray ban clubmaster en soldes
  ray ban wayfarer prix opticien
  ray ban junior wayfarer sunglasses
  magasin oakley france
  oakley boutique en ligne
  ray ban solaire 2015 femme
  acheter oakley juliet
  lunettes ray ban suisse
  lunette ray ban femme 2015
  lunette oakley pour cycliste
  promotion lunette ray ban
  lunette vue ray ban alain afflelou
  distributeur oakley suisse
  ray ban aviator doré bleu
  lunette imitation ray ban clubmaster
  casque audio oakley
  lunette oakley bordeaux
  boutique oakley st-bruno
  ray ban cats 5000 prix
  actualité ray ban
  ray ban bebe
  acheter imitation ray ban wayfarer
  prix lunette optique ray ban
  lunette ray ban nouvelle collection 2015
  verre oakley racing jacket
  lunettes soleil ray ban paris
  dvd ray ban
  ray ban jackie ohh 4101
  oakley radar photochromic
  ray ban pas chères
  tong oakley homme
  ray ban wayfarer homme 2015
  ray ban noir
  oakley sandales france
  oakley o frame lens
  essayer lunettes ray ban en ligne
  ray ban homme tunisie
  ray ban aviator femme taille
  solaire ray ban aviator
  masque moto cross oakley
  revendeur oakley lyon
  lunettes de vue ray ban femme 2015
  lunettes ray ban wayfarer femme
  opticien oakley bayonne
  oakley m frame array
  lunettes de soleil ray ban 2015
  plan oakley jawbone
  wayfarer ray ban prix
  catalogue oakley optique
  oakley clip optique
  masque oakley o frame snow
  lunettes ski oakley
  oakley a bordeaux
  site ray-ban-fr.com avis
  accessoire monture oakley
  masque de ski oakley vert a-frame
  lunette de soleil ray ban homme blanche
  ray ban 4125 cats 5000 price
  lunette de soleil ray ban wayfarer homme
  ray ban 3025 aviator large metal 00332
  ray ban cockpit photochromique
  ray ban aviator violet
  ray ban wayfarer pas cher montreal
  lunette ray ban pas cher avis
  masque ski oakley blanc
  masque ski oakley gps
  lunettes solaire ray ban femme
  ray ban cats moins cher
  montre oakley a vendre
  wayfarer ray ban 2140 black
  lunette ray ban rb4101jackieohh
  vente de lunettes oakley
  ray ban cats 5000 black pas cher
  ray ban rose gold aviator
  site ray ban pas cher avis
  ray ban polarise homme
  sac a dos oakley pas cher
  lunettes oakley annecy
  acheter ray ban enfant
  ray ban aviator monture noir verre noir
  lunette oakley crosslink switch
  tshirt oakley homme
  lunettes de soleil homme oakley pas cher
  modele lunette ray ban
  oakley promo athlete code
  ray ban ronde bleu
  kit optique oakley
  lunettes de vue ray ban enfant
  lunettes oakley de sport
  masque oakley h2o iridium
  vente privée masque ski oakley
  lunettes soleil ray ban homme noir
  vente privée lunettes oakley
  ray ban aviator medium
  oakley opening
  lunettes afflelou ray ban
  ray ban fille rose
  ray ban store locator paris
  verre polarisé ray ban avis
  lunette de vue ray ban femme marron
  masque ski oakley a frame
  lunette vue ray ban rose
  lunettes oakley pas cher canada
  lunettes soleil ray ban enfant
  lunette ray ban rb3321
  boutique oakley suisse
  oakley france site officiel
  lunette de soleil ray ban polarisé
  ray ban de vu
  ray ban wayfarer de vue sans correction
  lunette de soleil oakley blanche
  replica ray ban aviator sunglasses
  oakley chaussure golf
  ray ban de vue femme
  ray ban aviator argent miroir
  ray ban rose pale
  lunettes ray ban aviator homme
  ray ban titanium polarized aviator rb8041
  imitation ray ban aviator 2015
  oakley radar path pas cher
  oakley titanium lunette de vue
  oakley jawbone 2015
  accessoires vélo oakley
  ray ban carbon fibre rb 8305
  Related Articles

  AlvinGop Odkaz Komentáře
 • AlvinGop

  masque oakley promo
  ray ban aviator junior prix
  ray ban clubmaster prix suisse
  oakley canopy soldes
  oakley o frame anti fog
  ray ban bicolore
  autocollant verre ray ban
  lunette oakley fuel cell polarized
  ray ban aviator 3025 taille 58
  ray ban aviator collection 2015
  étui ray ban aviator
  ray ban silver mirror price in india
  lunette oakley airsoft
  destockage vetement oakley
  lunette ray ban de vue homme
  verres ray ban aviator
  braderie oakley
  achat verre lunette ray ban
  lunettes de soleil ray ban verres polarisés
  revendeur ray ban montreal
  boutique ray ban tunisie
  fausse lunette de vue imitation ray ban
  prix lunettes soleil ray ban
  ray ban doré aviator
  ray ban pas cher bruxelles
  ray ban frauen
  code promo optical center ray ban
  lunette oakley radar path pas cher
  lunette radar oakley
  ray ban aviator noir pas cher
  ray ban aviator silver mirror 3025
  lunette ray ban solde
  ray ban verre photochromique
  masque de ski oakley discount
  lunette soleil ray ban wayfarer femme
  lunettes de vue ray ban homme prix
  prix de lunette ray ban
  nouvelle ray ban
  prix ray ban wayfarer vue
  ray ban frames only
  lunette ray ban aviator homme pas cher
  lunette oakley crosshair
  ray ban aviator taille 55 ou 58
  oakley boutique montreal
  masque ski oakley apple
  ray ban aviator taille medium
  ray ban noir et beige
  lunette vue oakley krys
  ray ban wayfarer bleu electrique
  monture oakley crosslink switch
  lunettes soleil ray ban soldes
  wayfarer ray ban 2140 size
  oakley pas cher
  acheter lunettes ray ban
  ray ban clubmaster taille
  lunette ray ban fausse vue
  ray ban nouvelle collection
  lunette solaire 2015 homme ray ban
  ray ban en ligne belgium
  lunettes oakley bleu
  faux ray ban aviators
  ray ban purple wayfarer
  entretien masque de ski oakley
  masque ski oakley a frame
  pas cher oakley
  vrai ray ban wayfarer
  rouge oakley
  montre oakley avis
  ray-ban rb3362 cockpit polarized
  ray ban pas cher chine
  gamma ray band members
  monture lunette ray ban 2015
  ray ban wayfarer folding price
  magasin oakley paris 2015
  lunettes ray ban aviator silver mirror
  ray ban verres polarisés
  ray ban new wayfarer 902
  ray ban wayfarer marrones
  gamme oakley
  lunette ray ban aviator miroir
  ray ban de vue noir mat
  verres ray ban p3 plus
  monture lunette de vue ray ban pas cher
  ray ban 3025 aviator large metal prix
  masques oakley
  lunettes optique ray ban
  ray ban new wayfarer lunettes de vue
  verre oakley radar path
  acheter ray ban wayfarer 2140
  ray ban aviator miroir prix
  ceinture oakley femme
  lunette ray ban pas cher aviator
  masque oakley ski apple
  ray ban 2132
  lunette vue oakley
  vente etui lunettes ray ban
  magasin oakley en france
  lunette aviator ray ban pas cher
  ray ban wayfarer prix
  achat lunette en ligne oakley
  lunettes soleil ray ban pas cher femme
  ray ban wayfarer 2140 original
  veste ski oakley destockage
  achat lunette oakley
  lunette de vélo oakley radar
  ray ban noir et blanc
  ray ban occasion vintage
  ray ban italie
  ray ban miroir prix tunisie
  ray ban wayfarer noir et beige
  acheter ray ban new york
  ray ban wayfarer mirror sunglasses
  oakley masque moto
  ray ban titanium polarized
  verre de rechange oakley m frame
  ray ban wayfarer discount
  monture solaire ray ban
  lunettes oakley femme
  casque oakley modular system
  destockage lunettes soleil ray ban
  achat lunette ray ban aviator
  masque ski oakley promo
  revendeur oakley bordeaux
  modele lunette ray ban
  short oakley vtt
  differencier vrai ray ban et contrefacon
  lunettes soleil oakley promo
  distributeur oakley toulouse
  lunette soleil oakley antix
  clip solaire oakley
  ray ban pour homme prix
  lunettes solaires oakley femme
  ray ban bleu
  ray ban collection 2015
  ray ban aviator suisse
  lunettes oakley bucket
  ray ban junior aviator rose
  magasin lunettes oakley paris
  lunettes de soleil oakley batwolf
  lunette soleil ray ban wayfarer homme
  ray ban frames cheap
  nouveauté oakley 2015
  boutique ray-ban paris adresse
  oakley polarized pas cher
  ray ban aviator mirror blue
  ray ban afflelou
  lunettes de soleil ray ban homme
  ray ban aviator 3025 taille 55
  non défini ray ban
  lunette de vue oakley enfant
  ray ban bleu dégradé
  ray ban aviator 3025 w3277
  lunettes de soleil oakley avec correction
  lunette vue ray ban krys
  ray ban monture titane
  lunettes moto oakley
  monture ray ban new wayfarer
  ray ban 25 expédié sous 24h
  lunette soleil oakley promotion
  lunette oakley pour cycliste
  monture ray ban carbone
  ray ban clubmaster pas cher femme
  ray ban aviator prix en magasin tunisie
  lunette oakley airbrake mx
  lunette solaire ray ban junior
  ray ban cockpit silver mirror
  ray ban rb3025 prix maroc
  montures oakley femme
  ray ban aviator femme doré
  copie ray ban aviator
  sandales oakley smoke
  lunettes de soleil ray ban polarise
  ray ban aviator amazone
  ray ban wayfarer maroc
  ray ban aviator bruxelles
  lunettes de soleil homme ray ban
  cyclisme oakley noir
  code promotionnel ray ban
  lunette vue ray ban alain afflelou
  lunette ray ban krys
  oakley by loeb
  lunettes ray ban de soleil pas cher
  oakley m frame hybrid s
  ray ban de vue femme
  wayfarer ray ban homme
  ray ban rb4057 polarisé
  lunette oakley femme blanche
  vetement oakley
  prix ray ban effet miroir
  magasin oakley suisse
  ray ban new wayfarer soldes
  lunette ray ban miroir
  oakley custom australia
  mode pour boutique oakley
  ray ban aviator femme bleu
  ray ban pilote plastique
  oakley fuel cell pas cher
  atol opticien oakley
  oakley a lyon
  ray ban cockpit femme
  vendeur ray ban belgique
  lunette femme ray ban 2015
  oakley jawbone rojas y blancas
  oakley toulouse
  lunettes ray ban monture rose
  lunette soleil ray ban pas cher pour homme
  verre lunette oakley five
  ray ban 3211 taille
  ray ban masque homme
  ray ban lunette de vue enfant
  immitation ray ban
  vente ray ban tunisie
  lunette oakley pour velo
  achat ray ban clubmaster
  vente lunette soleil ray ban
  ray ban magasin france
  ray ban wayfarer nouvelle collection
  lunette de soleil style ray ban pas cher
  ray ban classic
  ray ban new wayfarer lunette de vue
  vente ray ban pas cher
  lunette oakley gascan pas cher
  montures optiques oakley
  lunette de soleil pas cher femme ray ban
  ecran masque oakley
  ray ban new wayfarer pliable
  lunette soleil oakley avec prescription
  ray ban wayfarer écaille
  lunettes ray ban aviator homme
  lunettes de vue oakley krys
  ray ban cats 4125 ecaille
  lunettes de soleil ray ban en ligne
  lunette de soleil ray-ban rb 3025 aviator
  imitation ray ban aviator pas cher
  oakley juliet
  masque oakley connecté
  lunette de soleil ronde femme ray ban
  ray ban lunette soleil femme prix
  ray ban paris 12
  lunette de repos ray ban homme
  fausses lunettes de vue ray ban wayfarer
  lunette de vue ray ban junior
  lunettes soleil ray ban suisse
  ray ban new wayfarer verres polarisés
  ceinture cuir oakley
  oakley accessories kit
  lunette oakley prix
  masque snowboard et ski oakley
  ecran oakley a frame ski
  ray ban junior optique
  etui lunette ray-ban cuir
  oakley polarised pas cher
  lunette de soleil ray ban wayfarer homme
  monture solaire oakley
  ray ban titanium 8041
  lunettes ray ban homme moins cher
  lunette de repos style ray ban
  lunette ray ban geneve
  prix des lunettes ray ban au maroc
  ray ban miroir
  accessoires ray ban
  ray ban aviator 3025 large metal
  montre oakley occasion
  achat oakley m frame
  promotion ray ban
  verres oakley half jacket
  vente lunettes style ray ban
  sac oakley femme
  lunette soleil oakley crankcase
  ray ban masque doré
  opticien oakley strasbourg
  etui lunette ray ban rigide
  ray ban carbone prix
  lunette oakley ferrari
  ray ban 3025 aviator 00151
  ray ban carbon fiber rb8301
  ray ban bruxelles
  oakley vetement
  ray ban tech carbon fiber rb8301
  prix ray ban wayfarer
  lunettes de vue ray ban pour femme
  lunettes de vue ray ban 2015
  lunettes de vue oakley crosslink sweep
  etui oakley jupiter squared
  lunette ray ban femme optique 2000
  ray ban aviator barre anti sueur
  oakley radar rose pas cher
  oakley frogskins
  ray ban france online
  ray ban prix en magasin
  lunette oakley jawbone custom
  ray ban vue femme pas cher
  ecran masque oakley mayhem
  ray ban wayfarer 2140 écaille
  lunettes solaires ray ban tunisie
  lunette ray ban en ligne
  changer verre oakley
  masque motocross oakley mayhem noir vert
  acheter ray ban enfant
  tarif ray ban
  prix des lunettes ray ban wayfarer
  lunette de vue ray ban fibre de carbone
  revendeur oakley strasbourg
  catalogue oakley
  oakley france batwolf
  lunettes ray ban femme soldes
  ray ban aviator homme noir
  ray ban rj9508s
  ray ban solaire femme optic 2000
  soldes lunettes oakley femme
  prix lunette soleil ray ban aviator
  lunettes soleil oakley gascan
  ray-ban aviator large metal rb3025 l0205
  ray-ban cockpit rb3362 sunglasses
  ray ban aviator 2015 prix tunisie
  masque ski femme oakley
  ray ban rb4125 cats 5000 prix
  ray ban de vue marron
  nouvelle ray ban aviator
  ray ban etudiant
  masque snowboard oakley wisdom
  ray ban a vendre tunis
  verre lunette ray ban
  ray ban clubmaster prix maroc
  ray ban aviator marrone sfumato
  lunette polarisante ray ban
  oakley gascan moto
  ray ban rb4125 cats 5000 sunglasses
  lunettes de vue oakley homme
  vente ray ban facebook
  lunette de vue ray ban femme optical center
  accessoire oakley split jacket
  lunettes de repos ray-ban 5228 noir
  ray ban aviator mirror small
  lunette oakley motocross
  maillot oakley vtt
  lunettes ray ban femme prix
  ray ban bébé
  ray ban clubmaster femme
  oakley shoes
  ray ban solaires soldes
  ceinture oakley homme
  oakley lunettes soleil pas cher
  lunettes oakley antix
  ray ban monture bois
  oakley femme vetement
  ray ban vente privee
  ray ban wayfarer prix opticien
  lunette de vue oakley
  lunette de vue ray ban krys
  Related Articles

  AlvinGop Odkaz Komentáře

Zanechat komentář

Make sure you enter the (*) required information where indicated.Basic HTML code is allowed.

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar