Tipy a inspirace

A+ A A-
Atlantida

Japanese construction firm Shimizu Corp. says that building an underwater residential area is not a fantasy and aims to build one by 2030 – in just 15 years. “This is a real goal, not a pipe dream,” the Shimizu spokesman Hideo Imamura told the Guardian.

Nic neodkládej

Ten nejhezčí kolující dopis na světě, nad kterým bychom se měli opravdu zamyslet! Na tomto příběhu je opravdu něco pravdivého.Pro informaci: trvá to jen dvě minutky si ho přečíst. Obětuj ten čas!!! Můj nejlepší přítel otevřel šuplík od komody své manželky a vyňal v hedvábném papíru zabalený balíček. Nebyl to jen tak obyčejný balíček, bylo v něm krásné dámské spodní prádlo. On ten balíček rozbalil a zadíval se na to hedvábí a ty jemné krajky: "To jsem jí koupil, když jsme byli spolu poprvé v New Yorku. To mohlo být asi tak před 8 nebo 9 roky. Nikdy si to neoblékla. Chtěla si to obléci při zvláštní příležitosti. A teď, myslím, že je ten pravý okamžik".

Kruhy v obilí, agrosymboly– nejsou zajisté dílem šprýmujících lidí.  I takový to se v r. 2002 objevil v Británii u městečka Chilbolton. Je tu zobrazena tvář mimozemšťana a kopie datového disku-cédéčka nese záznam ve stejném počítačovém programu, jakým jsou cédéčka kódována…tři útvary symbolizují pás Orionu, který v době vzniku agrosymbolu ještě v r. 2007 nebyl vyrovnaný… více na http://always-alone.blog.cz/1104/mayska-proroctvi-kruhy-v-obili..

ATLANTIDA A SOUČASNOST

 

V Atlantidě bylo obyvatelstvo složeno z bytostí z jiných planet. Atlanťané svůj kontinent zničili prostřednictvím svobodné vůle. Byli to lidé, kteří namísto boží vůle uplatňovali svou vůli.

 

ATLANTIDA

 

Přestože minulé číslo avizovalo článek "Vývoj života podle Muldaševa", je podle mého názoru téma Atlantidy velice důležité uvést ještě před článkem o objevech Ernsta Rifgatoviče Muldaševa při jeho expedici do Tibetu. Proto přinášíme dvoudílný článek o Atlantské civilizaci, jejích objevech a jejím zániku, a to z pohledu již citovaného autora ing. Ivo Wiesnera, jehož knihu o Atlantidě doporučuji.

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar