Tipy a inspirace

A+ A A-
Bilderberg

Bilderbergers aim for the end game in Russia

So what are the plans, carved out by the Bilderbergers? The Voice of Russia is getting an insight into the discussion at one of most secretive gatherings in the world, together with Daniel Estulin, political analyst and journalist with a special focus on Bilderberg policies.

„21. století: Biotechnologie, nanotechnologie, fúze a štěpení plus strunová m-teorie. A to bylo jen první desetiletí. Můžeme vytvořit kybernetické jedince, kteří – jen do několika let – budou naprosto nerozeznatelní od nás. Což vede ke zjevnému závěru: Jsme teď bohové. Ti z vás, kdo mě znají, si dosud už uvědomili, že mé ambice jsou nekonečné. Víte, že se buď pustím do něčeho, v čem nechybí dostatek grandióznosti, nebo zemřu při tom, že to budu zkoušet.“

Bilderberg určuje globální politiku.

Bývalý Generální tajemník NATO a účastník Bilderbergské konference Willy Claes zcela zesměšnil popírače, kteří tvrdí, že tato utajovaná organizace se nezabývá politikou. Během svého rozhovoru pro belgický rozhlas Claes ozřejmil skutečnost, že účastnící zasedání Bilderberg group mají za úkol uskutečňovat rozhodnutí, která jsou vypracována loutkovodiči Bilderbergu během jejich každoroční konference.

BILDERBERG GROUP

 

Mocná globální elita - tak bývá obvykle charakterizována tzv. Bilderberg group. Spolu s jejími sesterskými organizacemi - Trilaterární komisí (Trilateral Commission) a Výborem pro zahraniční vztahy (CFR, Council on Foreign Relations) - se jí připisuje poválečné ovládnutí celého demokratizačního procesu. Opatření, implementovaná touto skupinou, dodnes zajišťují kontrolu nad celosvětovou ekonomikou s využitím nepřímých politických vlivů a prostředků.

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar