Tipy a inspirace

A+ A A-
chemtrails

Nejhlubší vděk všem, kteří přišli na tuto konferenci o geoinženýrství a chtějí se dozvědět pravdu. Pravda, to zajisté není to, co nám říkají. Pro ty, kteří se snaží před pravdou ukrýt, řeknu toto: když stojíte uprostřed silnice, cítíte se líp zády k provozu nebo čelem k provozu? A to je scénář, který tu probíhá.

Ohrožují chemtrails život včel?

Nedávno zaznamenaný celosvětový pokles včelí populace, byl spojen s hliníkem, jak píše mezinárodní on-line časopis Public Library of Science (PLOS one). Z toho vycházejí biologové z Keele University a University of Sussex ve Velké Británii. Že právě sloučeniny hliníku představují významnou složku v našem vzduchu, to lze dokázat na četných výzkumech dešťové vody.

Svědectví pilota USAF o chemtrails

Svědectví pilota, který létá v aerosolových rankerech, jako součást geoinženýrského programu, který zamořuje naší planetu.

What's with the Weather and Chemtrails

There's an aphorism about the weather that goes something like this: "Everyone talks about the weather but no one can do anything about it." Well, don't be so sure about that, especially since several means of atmospheric manipulation have become commonplace, if not mainstreamed. Weather modification has been one of the ultimate prizes for technology to capture, especially those who want to use it as a weapon of war. What? Yes, a weapon of war that has been used in the relatively recent past. Operation Popeye was "a highly classified weather modification program in Southeast Asia from 1967 to 1972" during the Vietnam War.

Strana 1 z 2
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar