Tipy a inspirace

A+ A A-

Euroatlantická unie versus Euroasijská unie

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Komplexní analýza geopolitické situace z především východního úhlu pohledu. Je ale objektivní, přečtení vyžaduje více času a soustředění:

 

 

 


Pokud se svět a MMF a Světová banka rozhodly definitivně opustit dolar, nestane se načas Euro měnou číslo jedna a nebylo nakonec stvořeno za účelem, aby „vyobchodovalo“ zlato i z asijských a ruských bank a přestěhovalo ho do Evropy – nejlépe do Bank of England ?/ Faktem zůstává, že dolar a USA jsou v koncích a opuštěny, ač přes NATO a TTIP jsou a budou s Evropou propojeny jako nikdy dříve / Iniciativa ke vzniku TTIP i TPP vznikla v USA, ale opravdu to byla iniciativa USA anebo iniciativa těch, kteří USA stvořili a kteří po vzoru Bank of England vytvořili i americký FED? / Jestli dotažení Euroasie a Eastasie do konečné podoby proběhne jen cestou nové celosvětové měny a dohod anebo bude spojeno s další válkou, to je otázka / Jestli Čína naplno převezme pozici hegemona a jestli to bude pro svět dobře, je otázka. Nic to ovšem nemění na faktu, že svět USA opouští a na faktu, že USA tuto pozici nebudou chtít opustit, a to možná i za cenu , že ke dnu stáhnou celý svět. (Pokud ovšem za smlouvami TTIP a TPP není „vyšší hra“…)“.


Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://aeronet.cz/news/euroatlanticka-unie-versus-euroasijska-unie-anebo-jen-prechod-od-jedne-k-druhe-svet-opet-na-strane-putina-asijske-euro-a-aiib-jeste-jinak-tanky-nebo-motorky-neni-to-nakonec-jedno/

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar