Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  
TÝDEN 28 TÝDEN 29 TÝDEN 30

Svět a společnost - týden 30/2015

Řecko, ISIL, Kurdistán, Nabucco ...
Zajímavý rozbor možných souvislostí.
Francouzští poslanci o Krymu: obrovský rozdíl s tím, co ukazují u nás
Delegace členů francouzského parlamentu se vydala na procházku po nábřeží večerní Jalty, pohovořila si s obyvateli Krymu a návštěvníky města a poté se svěřila se svými dojmy. Členové francouzské delegace zdůraznili, že o Krymu měli úplně jiné představy.
Jak se obnovuje suverenita
Protože globalizace je objektivní proces, a koncepce globalizace je plodem subjektivizmu, pak v podmínkách globalizace pro to, aby stát byl suverénní, musí institut rodiny vychovávat osobnosti, jejichž mravnost a etika zavazují k převzetí odpovědnosti za blaho Země a lidstva celkově na sebe ze své vlastní iniciativy.
Generál Wesley Clark vyzývá k věznění „neloajálních“ Američanů
Clarkova doporučení, vyhlášená otevřeně v celostátní televizi, se rovnají receptu na masové věznění politických odpůrců amerického režimu.
Ondřej "Čech" Grund
Čech Ondřej Grund bojuje v radoch opolčenia už od júna minulého roka. Zúčastnil sa obrany Slavjanska, bojov o Saur Mohylu, Ilovajsk, Debaľcevo. O tom všetkom sa s ním porozprával ukrajinský novinár Alexander Čalenko.
Jak to vidí Severní Korea
Propagandistický film o válce Západu proti lidem (95 min., české titulky).
Dokumenty BRICS UFA 2015
Základní dokumenty historického summitu BRICS a SOC.

Negotiations to Remove Putin Underway: Evgeny Fedorov
Public statements by the US Government and Russia’s oligarchs indicate an ongoing negotiation for the extradition of Vladimir Putin and the dissolution of the Russian Federation. That's the interpretation of Evgeny Fedorov, who details the mechanisms of leverage over Russia’s decision-makers in the business and state sectors.

Twin Oaks: Small-scale communism in America
They do not have a group religion, their beliefs are diverse. They do not have a central leader, they govern themselves by a special form of democracy. They are self-supporting economically, and partly self-sufficient. They make and sell casual furniture, hammocks and tofu. They live in Twin Oaks.
MH17 documentary 'No one deserves to die that way'
Nový ruský dokument k výročí sestřelení MH17 (28 min., anglické titulky).
Total War is the Obliteration of Reality
When the methods of Information War in Fourth Generation Warfare are used in Total War, it results in a war upon the psyche, a war upon cognition, a war upon our very conception and understanding of reality. This will be an increasing feature of our relationship with reality.
Pope Francis launches The New World Order?
On September 26th Pope Francis (aka Jorge Mario Bergoglio or Petrus Romanus) will meet with the UN to launch an agreement known as "The Road to Dignity by 2030." This document is simply a sugar coating of Agenda 21 and relies on the myth of man-made climate change to lock down humanity in a dystopian nightmare of total control, total surveillance and a one world government.

RŮZNÉ

Yellowstone – bod nenávratnosti
http://polahoda.cz/index.php?nma=news&fla=stat&nums=238
http://linkis.com/cFIFk
Vyvstává otázka: proč o tom široká veřejnost neví? Proč vědci mlčí? Nebo to jen mocní tohoto světa dělají vše pro to, aby informace neunikly? Pokud ano, potom tento fakt svědčí o tom, že situace je zcela mimo kontrolu.
Yellowstone Volcano Breaking News for May 2015
https://www.youtube.com/watch?v=DU4wcgqiyik
Řízení osob pomocí in-side informací
Řízení založené na poskytování in-side informací vychází z toho, že se kontaktovaným osobám poskytne informace o tom, "jak to dopadne", resp. "co se prosadí, jako řešení určitého problému". Přitom jde o takové řešení, které člověk v souladu se svým vlastním úsudkem nepředpokládal, resp. (zejména v kontextu současného fungování daného systému moci) neočekával, že se zajde tak daleko. Když se člověk podle této informace zařídí a tím či oním způsobem podpoří či alespoň přijme řešení sdělené formou in-side informace, je úspěšný, když nepřijme, postaví se proti němu, je neúspěšný.
Steps toward Enlightment
Make no mistake about it - enlightenment is a destructive process. It has nothing to do with becoming better or being happier. Enlightenment is the crumbling away of untruth. It's seeing through the facade of pretense. It's the complete eradication of everything we imagined to be true.
How to Survive a Real Currency Collapse
America’s original and most experienced ‘International Man’ explains exactly what America’s currency collapse will soon look like, and how to REALLY prepare.
Take Ibuprofen and Die
“Today we know that the risk of heart attack and stroke may occur early in treatment, even in the first weeks … “There is no period of use shown to be without risk,” says Judy Racoosin, M.D., M.P.H., deputy director of FDA’s Division of Anesthesia, Analgesia, and Addiction Products.”
The Lucifer Project
However, NASA (in association with secret organizations, such as the Illuminati or the Freemasons) wants to use this plutonium for a "higher purpose", dropping Cassini deep into Saturn at the end of its mission where atmospheric pressures will be so large that it will compress the probe, detonating like a nuclear bomb. What's more, this will trigger a chain reaction, kick-starting nuclear fusion, turning Saturn into a fireball. This is what has become known as The Lucifer Project.
The Ego is Not the Enemy
It is true that the ego is the source of all our suffering because we always have the final say in how we think and feel. Yet it's not just the cause of one's pain; as the 'sense' of our 'Self', it's also the key to where our contentment and happiness is found.
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar