Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Rozhovor Daniely Drtinové s primářem Erbenem Homocystein a civilizační choroby - velmi zajímavé. Náhled videa YouTube Rozhovor moderátorky Drtinové s doktorem - primářem Erbenem

 

Martin Koller: S multikulti může souhlasit jen tupý dobytek. Přestaňte se stydět, že jste bílí a civilizovaní. Vstaňte od piva, vypněte tu americkou propagandu a dělejte něco ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Dostali do situace, kdy se nám snaží televizní i jiná jednostranná multikulturní propaganda namluvit, že být civilizovaný běloch je něco špatného. A toho, kdo s takovým názorem nesouhlasí, se pokoušejí všemi způsoby zastrašit a umlčet, uvádí mimo jiné pro ParlamentníListy.cz vojenský analytik Martin Koller. Multikulturalismus je podle něho v podstatě globální snaha o zničení genetické podstaty národů – tedy rasismus. Žádný národ s něčím takovým nemůže souhlasit, pokud nezdegeneruje na úroveň tupého dobytka, říká narovinu Koller.

Tři druhy čínských zbraní, kterých by se USA měly obávat Vojenský expert časopisu The National Interest Dave Majumdar vyjmenoval tři druhy čínských zbraní, kterých se mají obávat USA s ohledem na vyhrocení vztahů s Čínou kvůli situaci v Jihočínském moři. Situace v regionu se vyhrotila po té, co americký torpédoborec Lassen vplul, podle údajů čínského MZV, bez povolení Pekingu do vod Jihočínského moře v blízkosti sporných ostrovů Naňša (Spratly), které Čína považuje za vlastní. MZV vyslovilo protest USA a prohlásilo, že tyto akce narušují suverenitu Číny.

 

Proč Nulandová požádala o naléhavé přistání v Rusku a chtěla schůzku s Putinem? Nulandová požádala o schůzku s Putinem Zdroj: http://www.whatdoesitmean.com/index1983.htm Totálně udivující naléhavá zpráva ruského Ministerstva obrany (MO) právě vydaná do Kremlu informuje, že méně než 24 hodin poté, co ministr zahraničí Sergej Lavrov a americká státní tajemní John Kerry se dohodli na schůzce v Curychu 20. ledna, se k vzdušnému prostoru Ruska přiblížilo americké vojenské letadlo nesoucí na palubě jednoho z vysokých podřízených presidenta Obamy, a žádalo o okamžité povolení k přistání na vysoce tajné lodní základně Čkalovsk v oblasti Kaliningradu.

 

Záhadné nálezy na Kavkaaze Tajemství podivného kufříku a dvě tajemné lebky nalezené v horách Ruska Zdroj: http://beforeitsnews.com/conspiracy-theories/2016/01/the-mystery-of-the-strange-briefcase-and-two-mysterious-skulls-discovered-in-the-mountains-in-russia-2473288.html Překlad a úprava: Orgonet V horách Kavkazu, v Adygejské autonomní republice, byl nalezen tajemný kufřík s názvem nacistické tajné společnosti Ahnenerbe a dvě záhadné lebky. Badatelé soudí, že že členové SS byli v Adygejsku pravděpodobně zainteresováni na tajemství starých dolmenů a na příčinách přirozeně vysoké radioaktivity v této oblasti. Je také možné, že zde nacisté hledali zlatý poklad Kozácké rady (Kubáňská rada), ztracený během ruské občanské války (1917-1923).

 

Bezpečnostný analytik: Európa pácha samovraždu, rieši všetko, len nie vlastnú ochranu! Česká média zatím umějí pouze šířit (zbytečnou) protiuprchlickou paniku a hysterii a dále stavějí světu na odiv naši omezenost. Ještě že aspoň slovenský Čas přinesl rozumné stanovisko (českého) analytika. Bezpečnostný analytik: Európa pácha samovraždu, rieši všetko, len nie vlastnú ochranu! Andor Šándor (58) je český generál v zálohe, bol náčelník Vojenskej spravodajskej služby. Je autorom mnohých bezpečnostných štúdií, venuje sa bezpečnostným analýzam.

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar