Tipy a inspirace

A+ A A-
hadi v oblecích

What's Really Happening on the Moon

There is abundant evidence that we are being contacted, that civilizations have been visiting us for a very long time. That their appearance is bizarre from any kind of traditional materialistic western point of view. That these visitors use the technologies of consciousness, they use toroids, they use co-rotating magnetic disks for their propulsion systems, that seems to be a common denominator of the UFO phenomenon. Dr. Brian O'Leary (Former NASA astronaut and Princeton physics professor).

The New World Order Agenda is the Alien Agenda

The New World Order agenda is the alien agenda, as the late whistleblower Phil Schneider once said. Many are too afraid to touch the topic of aliens for fear of losing popularity, credibility or alienating (pun intended) their friends and readers. There are even many alternative researchers who struggle with the idea that the creeping centralization of power is a manifestation of an alien agenda.

Je Yahweh Anunnaki? (3)

Bible zmiňuje velké lidi nazývané Anakim, synové Anaka. Mají co dělat s Nephilim (http://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/alien_watchers.htm), což jsou ti výše zmínění „sy-nové bohů“, kteří přišli dolů na Zemi, aby měli děti s „dcerami člověka“. „Anakim“ a „Anaka“ zmiňují následující pasáže v Bibli: Num 13:22; 13:28; 13:33, Deut 1:28; 2:10-11; 2:21, 9:2, Josh 11:21-22; 14:12; 14:15; 15:13-14; 21:11, Judg 1:20. Nabízí se závěr, že to jsou Anunnaki (ve své 3D podobě) nebo možná spíše jejich potomci pocházející z jejich sexuálních zapojení s lidmi na Zemi.

Je Yahweh Anunnaki? (2)

Sumérské texty vyprávějí o planetě Nibiru (http://www.bibliotecapleyades.net/esp_hercolobus.htm), která se pohybuje jako kometa na velmi protáhlé eliptické oběžné dráze s dobou oběhu 3600 let, a o tom, že tato planeta je domovem Anunnaki. Tato planeta je však déle než 3000 let tak daleko od Slunce, že tam vše musí být zmrzlé. Jak mohou v takovém světě žít?

Věda o parazitech

Po přečtení příběhu Donalda Marshalla, ve kterém tvrdí, že je klonovanou obětí mučení, způsobovaného královnou Alžbětou a jejími barbarskými přáteli z elity, byla jedna část jehotvrzení, které uvěřit jsem si nemohl dovolit… parazitičtí rap věcí reptiliáni (ještírci) RILV. Můj vědomý mozek mi nedovolil věřit étot části Donaldova tvrzení, i když mě něco podvědomě tlačilo se „na to“ podívat. Nakonec jsem se ozr-hodl povolit mému egu rizika, plynoucí z přijetí možnosti této „absurdnosti“.

Strana 1 z 3
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar