Tipy a inspirace

A+ A A-

Pavel Roško: UFO na Moravě

Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Každá oblast planety Země je rozdělena na síť stejnoměrných oblastí, kterou si můžeme představit jako rybářskou síť okolo celé naší planety. Každý díl této sítě má na starost standardní letka, kterou tvoří jeden disk s posádkou, která funguje jako řídící a monitorovací jednotka, obvykle polovojenská, ale i vědecky zaměřená, dále automatické lodě z bezpilotními moduly s biometrickými sondami (např. koule, tyče, šipky a jiné tvary) a bio-roboty. Disk s posádkou nikdy neopouští orbitu (pouze výjimečně). Mimo orbitu pracují automatické lodě s bezpilotními moduly a sondami. Počtu polí v síti odpovídá počet letek, takže je jejich počet velmi vysoký!

Musím Vás ujistit, že zde na zemi skutečné mimozemšťany (dále MZ) nepotkáte. Zdejší klima jim nesvědčí, nemohou zde řádně dýchat a vždy onemocní nejrůznějšími respiračními chorobami z našich exhalací a smogu z automobilů a továren! Proto sem raději nelétají a chtějí-li vystoupit ven z lodi, pak jedině ve skafandru a nebo v silné vrstvě antibakteriálního gelu.

 

Naše prostředí je nepříjemné a nepohodlné i pro lidi z vyšších světů. Bio-robot je velmi úsporný a je v některých ohledech díky naprogramování inteligentnější než člověk! To znamená, že v našem prostředí se pohybují pouze stroje, ovšem flexibilnější a chytřejší než samotní lidé.

 

Osobní kontakt s člověkem je vždy plánovaný dlouho dopředu a bývá zásadně realizován na dopravních lodích Galaktické aliance (dále GA). Nejedná se tedy o únosy. Únosy se již nepraktikují, dnes se již nepoužívá k odběru vzorků tzv. uzavřený systém, ale technologie GA jsou neustále ve vývoji. Staré metody výzkumu používají pouze prastaré rasy bez duchovního vývoje s úplně jinými zájmy (zneužívání surovinových zdrojů atp.). Jsou to rasy, které se na Zemi zkontaktovaly s některými vládami počátkem 50. let a výměnou za různé technologie získaly možnosti svého výzkumu na Zemi.

 

Pozorované objekty fotografuji fotoaparátem Nikon D7000, používám pouze originální objektivy Nikon 28-105 a 55-300, pro vzdálenější pozorování stativ. Je to rychlý a spolehlivý fotoaparát. Fotografií se zabývám již od mládí, moje maminka fotografovala už v 40. letech. Vždy jsem proto k fotografování inklinoval a zdědil jsem to jistě po ní. To uvádím jen proto, že někteří lidé mě považují za někoho, kdo prý neví, co vlastně fotí a čeká pouze na to, až ho někdo poučí, že on ví, co fotím: ptáky, hmyz!

 

Na Zemi operují lodě ve vysokém množství, a to již po nečekaně dlouhou dobu: posádky se zde střídají generace za generací již od starověku až po současnost. Takový je plán Stvořitele, mám-li to nějak pojmenovat. Má pozorování a vaše pochyby jsou také součástí onoho původního plánu, který je neustále automaticky obnovován, zanikne až tehdy, nebude-li ho už zapotřebí. Anebo si myslíte že jsme jako lidstvo či jednotlivci již natolik pokročili ve svém vývoji, že bychom se bez tohoto plánu obešli již nyní? Ano, jistě by to bylo možné, ale museli bychom se urychleně osvobodit od nadvlády lidí s velmi nízkou vibrací a vzít svůj osud skutečně do svých rukou tím, že si zvolíme své skutečné zástupce mluvící srdcem, kteří by zastupovali skutečné lidi, nikoli zájmy a zákony či spekulativní rozum obchodníků, prahnoucích po jakékoli moci. S tím je zapotřebí něco udělat! To je téma naší budoucnosti!

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://orgo-net.blogspot.cz/2014/01/pavel-rosko-ufo-na-morave.html#more

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar