Tipy a inspirace

A+ A A-

Reptiliánské kořeny pedofilie

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Tato stvůra na katedrále Sv. Jana v Nizozemí jistě vzbuzuje pocit, že pedofilie má reptiliánské kořeny. Přidáme-li k tomu skutečnost, že je to bašta katolicismu, který je také plný pedofilie, celkový obrázek začíná získávat obrysy. Reptiliánský instinkt je parazitický a vampiristická sexualita je v jeho základech. I zběžné seznámení se s temnými aktivitami tak zvané elity a vládců sil tohoto světa vás zavede přímo do pedofilních kruhů a satanistických rituálních zneužívání a obřadného zabíjení (vraždění) ve všech možných podobách.

 

A původ je především náboženský a je odvozen od manipulativních satanických sil, vnucujících svoji vůli a způsob myšlení nic netušící populaci prostřednictvím všech jim dostupných médií.

 

Katedrála Sv. Jana, Nizozemí

 

A kde je obřadní kouř, tam je obvykle reptiliánský oheň vycházející z jejich šupinaté hlavy.

 

Nazývejte je démony, džiny, archonty, jakkoliv - jsme přemnožení a jdou nám po krku.

 

Odložme obrázky, ty tomu nepomůžou.

 

Zajímavé je, že tento zřejmý akt pedofilie měl ozdobit tuto gotickou katedrálu z patnáctého století a je uváděn ve většině literárních pramenů k této budově.

 

Ale možná si to jen domýšlím ... nebo ne? Co si myslíte o tomto nevinném logu? Jsem to já? Samozřejmě žertuji.

 

Současné logo arcidiecézní komise pro mládež katolické církve:

 

A svoji inspiraci získalo pravděpodobně z tohoto krásného barevného okna. Hezké místo kam poslat vaše děti.

 

Lživé oděvy (kostýmy) a zákonem posvěcené znásilňování

Je zajímavé, že čím pokrytečtější je představitel, tím více se snaží obléci tak, aby vypadal "oficiální" nebo "respektovaný". Přece jen tito zloduchové vědí, kým jsou, a pokoušejí se držet své náboženské fraky schované, aby to nebylo tak zřejmé. To, že tomuto světu tolik záleží na vzhledu, je již celé věky čistě sociální programování. Místo posuzování podle činů lidé berou tyto mocné šílence v oblecích a legračních kostýmech za pravdivé - nejen poslouchají její lživé bláboly, ale ani je neberou za slovo a nečiní je za ně zodpovědnými.

 

Tak kde uvidíme tyto kamuflované parazit,y když víme, jak se rádi chlubějí svojí nadvládou nad lidstvem?

 

Stejná katedrála (nahoře) je ošklivě vypadající budova. Zatímco tyto stavby jsou glorifikovány jako úžasné výtvory architektury, pro mne jsou ošklivými, deviantními promyšlenými tirádami proti čisté kráse přírody.

 

Musíte se nutit k tomu, abyste v této monstróznosti viděli krásu. Dobře, posvátná geometrie a dokonalá architektura, ale k oslavě čeho? Vypadá jako invazivní pichlavý vilejš vylíhnutý v ďábelském impériu, vytvářející pro mne kolonii na povrchu půvabné Gáji. Hrozné.

 

A teď draci

Jestli tedy tato reptiliánská síla operuje mezi lidmi, neměly by být někde nějaké další známky, zejména pokud jde o jejich aroganci a sebevědomí? Jistě vyzdvihli sebe a svoje kořeny všem na oči poněkud kryptickým způsobem ...

 

Ne až tak kryptickým. Londýnské City, finanční a mocenská základna v Londýně, je přeplněné draky, stejně jako štíty, emblémy a erby královských rodů po celém světě. Tento je v popředí falické "okurkové" budovy. Má výrazný falický jazyk draka.

 

Myslím, že je to jasné. Myslíte, že se nám snaží říci, že nás jebou?

 

Ale myslel jsem si, že draci byli zabiti sv. Jiřím a byli špatní? Myslíte si že to udělali aby nás oklamali? Jsem šokován. Pro mě to tedy vypadá jako že draci vyhráli.

 

Následující malba zobrazuje sv. Jiří jak zabíjí draka, podobné malby jsou v mnoha křesťanských a zejména ortodoxně křesťanských kostelích. Ve skutečnosti za starých časů byl v rumunštině ďábel synonymem pro draka, a pravděpodobně i jinde ve světě (více např. v článku Princ Charles: "Jsem potomkem Drákuly" - http://humansarefree.com/2011/12/prince-charles-i-am-descendant-of.html).

 

Zde jsou některé z hezkých skulptur na Hampton House (Spojené království), mezi nimi i tento humanoidní rohatý reptilián s královským žezlem.

 

Půvabné. "Miláčku, pojď sem a podívej se na tohohle. Není-li kouzelný?" Promiňte, lidi co to k čertu vystavují a oslavují? Více okultních odkazů na jejich podsvětí interdimensionální moci a vlády, ale zdá se, že i neblaze proslulý kozel musí být uvázaný (drak ne, všimněte si ...).

 

Jak jistě víte, tato dračí/reptiliánská/satanická zobrazení a ztvárnění jsou po celém světě. Zde je jedno ve Slovinsku:

 

A další v Portugalsku. Je umístěné ve finančním distriktu, obklopené bankami:

 

Následující je socha draka umístěná uvnitř baziliky Sv. Petra ve Vatikánu (srdci katolické církve). Plaz se schovává pod trůnem papeže Řehoře XIII - toho, který je zodpovědný za nahrazení harmonického lunárního kalendáře solárním, který používáme dnes, na počest Marduka (známého jako sluneční bůh Ra v Egyptě).

 

Tyto dva články si musíte přečíst, pokud se chcete dozvědět pravdu o Vatikánu:

 

1. The Darkest Secrets Of The Vatican
            (http://humansarefree.com/2013/04/the-dark-secrets-of-vatican.html)

2. The Vatican City And Rome - Esoteric Beyond Belief                                                                            (http://humansarefree.com/2013/04/the-vatican-and-rome-esoteric-beyond.html)

 

A samozřejmě draci jsou přítomni ve všem čínském ...

 

Závěr

V každé kultuře existují příklady těchto reptiliánských bytostí zveličených jako nějakým způsobem důležité. Když vidíte, jak specifické mohou být, jako v případě pedofilní stvůry, a postavíte tyto o něčem vypovídající obrazy do protikladu s naší inscenovanou realitou na pozadí evidentního hororu v dnešním světě, věci najednou začnete vnímat v jiných proporcích.

 

A to je dobře.

 

Nejsou vidět na první pohled,  ale lidé by měli vědět, že byli zkaženi a zotročeni parazitickými entitami. I když požírají své vlastní děti, konají masové rituální vraždy a uvěznili lidstvo za účelem svého vlastního energetického vampirismu, zřejmě je cosi, co brání lidem dostat se z jejich moci.

 

Hezky řečeno.

 

Pokaždé mi to připomíná tu scénu ze Stroje času (Time Machine), kde kvazi-reptoid Morlok spustí sirénu a vypulírovaní a dobře živení lidé - Eloi - hypnoticky napochodují do chřtánu Sfingy, který je vchodem do podzemního obydlí - a tam jsou potom sežráni.

 

Autor, H. G. Wells, byl horlivý eugenik, globalista a sociální inženýr. Bylo by zajímavé vědět, kde přišel k této inspiraci  a co ještě dále věděl.

 

Nenechte se polapit jakýmkoliv aspektem tohoto podvodného matrixu. A nepokoušejte se ho ani přelstít, protože oni vyhrají pouze vaším přeladěním na jejich nízké vibrace. Držte se tak daleko od nich a jejich médií, peněz a dalších manipulovaných zdrojů informací a nadvlády, jak jen můžete.

 

Všechno jejich počínání vede jen a pouze k oslabení a totálnímu ovládnutí lidstva a planety.

 

Udržujte si vysoké vibrace vědomé bdělosti a aktivity. Naše životní prostředí je toxičtější než kdykoliv dříve a jediná věc, která nás může podržet, je stejná jako to, co nás posiluje - objevení nekonečna v nás a propojení s ním, se Zdrojem, i mezi sebou.

 

Nezbývá už moc času na promarnění. Bude vyžadovat plné nasazení, abychom zůstali svobodní a v pozici, kde můžeme opravdu pomáhat ostatním, kteří se také probouzejí z hypnotického dřímání.

 

Pokračujte. Nedá se prohrát válka, která již byla vyhrána. Ale žít to vítězství je jeho manifestací. Není to teorie - je to tak praktické, jako vědět ve správný moment co říci nebo udělat ... a udělat to. Naplnění tohoto má obrovskou moc na mnoha různých úrovních.

 

Zen Gardner, dodatky Alexander Light, HumansAreFree.com

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar