Tipy a inspirace

A+ A A-

Kradení bohům: Bilderberg a úsvit lidstva

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

„21. století: Biotechnologie, nanotechnologie, fúze a štěpení plus strunová m-teorie. A to bylo jen první desetiletí. Můžeme vytvořit kybernetické jedince, kteří – jen do několika let – budou naprosto nerozeznatelní od nás. Což vede ke zjevnému závěru: Jsme teď bohové. Ti z vás, kdo mě znají, si dosud už uvědomili, že mé ambice jsou nekonečné. Víte, že se buď pustím do něčeho, v čem nechybí dostatek grandióznosti, nebo zemřu při tom, že to budu zkoušet.“

 

Každý rok se ty samé otázky předkládají a zodpovídají jinak: Co to opravdu ten Bilderberg je? Co je to ze své podstaty? Tady je klíčová otázka a definice: Lidé neschopní vcítění získávající doslova božskou moc prostřednictvím vědy. Účelem Googlu a NSA je vytvořit nad-třídu vševědoucích, vševidoucích a umožnit jim předvídat budoucnost. Program dronů je o tom, stát se vševidoucími a stát se tím bohem co Zeus, co posílal na smrtelníky blesky, když je chtěl zbavit existence. Modifikace počasí, chemtrails a ionosférické manipulace přes systémy jako Haarp, to nejsou jen další zbraně z vojenské verkcajk-tašky.

Je to o tom dělat počasí, jako by ho dělal bůh, sesílat záplavy a sucha a bouře, aby zabíjely smrtelníky. Genetické inženýrství a široké pole syntetické biologie není primárně o vydělávání peněz, nákupu více veteránů sportovních aut z 60. let, je to o tom, stát se stvořitelem života.

Implantovatelné neuro-mikročipy jsou o tom, promlouvat lidem přímo do mysli, ne o zvýšení papírového bohatství. Transhumanismus a genová terapie jsou o nesmrtelnosti. Od výzkumu počítačových simulací lidského mozku se očekává vytvoření prostředí podobného matrixu k fantazijnímu životu. Toužíte po drcení celých měst jako Godzila z filmů? Tak to můžete. Chcete být Satan a smažit si lidi, jako to zobrazovali staří umělci? Můžete. A kdyby snad genová terapie neposkytla ty žádoucí výsledky, tak stejně můžete žít navždy v počítačové simulaci.

Peníze jsou jen prostředkem ke konečnému cíli, nikoliv cílem samotným. Ani ty největší majetky nemohou opravdu uspokojit vzdělaného psychopata s kultickou misí. Ten usiluje o božství, ne jen o hrady a bouráky. Příslušníci globalistických mocenských klanů mají klasické narcistické osobnosti. Jsou tu pro sebe a s tím je spojena fantazie narcistické sebe-obrazu. Mezi takovým a jeho obrazem je propast, tzv. propast grandióznosti. Tuhle propast je nutno neustále zvládat. Ta nesmí příliš růst, jinak může fantazie zkolabovat a člověk propadne nestabilitě, dokonce až sebevraždě. Zjevně se zatím ještě nemohou vnímat za plnocenné bohy. Stárnou a slábnou, dělají chyby, musí do toho vložit nesmírné úsilí a nebát se zapotit.

To je skutečný „sebeklam božství“

Lidé ze supertřídy přichází se všemi druhy popletených a při vší patetičnosti ubohých vysvětlení o tom, jakým jsou substitutem bohů: Tvrdí, že jsou avataři, luciferánští duchové a larválním stadiem boha v podobě smrtelníka. Padlou pokrevní linií bohů znečištěnou za ty věky běžnou lidskou DNA usilující o opětovné plné božství v příštích generacích selektivním chovem, magickými rituály a technologiemi.

Existuje mnoho elegantních způsobů, jak mentálně nemocní mohou vyhlašovat své božství, aniž by ve skutečnosti měli božskou moc. Jasným příkladem toho je zjevně Adolf Hitler. Mnozí o něm uvádí dramatické citáty, které mu lidé připisují v knihách a článcích, očití svědkové popisující vytržení jako v kině, soustřeďování se na nějaké entity a oznamování příchodu árijských nadlidí Übermensch. O jeho soukromém životě není moc spolehlivých zdrojů. Měl nicméně tu samou duševní chorobu a byl pohlcen systémem víry, který sliboval magickou moc a božství. Jeho otec měl ve zvyku nesmyslně mlátit celou rodinu i s rodinným psem, občas až do bezvědomí. Po smrti svého otce se stal flákač, co mrhal časem a dědictvím, aby se stal velikánem. Silně ho ovlivnil okultismus, gnosticismus a germánská mytologie a věřil, že je součástí božské rasy.

Psychopaté neinzerují v novinách, že hledají další spolu-psychopaty, inzerují nabídky, že vás „vylepší“ a hledají „vzácné lidi“. Čím hlouběji se dostanete, tím více vyrostou sliby. Od vyřešení vašich bezbožných tužeb tím, že se stanete čarodějem, až po speciální moc stát se bohem.

Když prohráli v I. světové válce a Adolf Hitler ležel v nemocnici dočasně oslepený nepřátelskými chemickými zbraněmi, tak se úplně pominul. Čím dál více a více věřil, že Wagnerovy opery jsou o něm, že se stane germánským prorokem oznamujícím árijského mesiáše. Během pozdější Hitlerovy kariéry, když se stal úspěšnějším a mocnějším, tak podle toho upravil i své fantazijní obrazy o sobě. Teď už si o sobě začal myslet, že je germánský mesiáš, ne jen prorok.

 

Dávní vládci museli vyvinout jednoduché leč účinné techniky kultů. Dnešní vládci kombinují tento technicky nevyvinutý přístup s moderní high-tech. Byli jsme vychováni způsobem, který nás činí přístupným ke kultovním mechanismům. Lidé mohou prohlédnout jeden nebo více destruktivních kultů, ale mnozí z nás prostě jen hledají nějaký nový kult, ke kterémus se přidat.

Nový světový řád (New World Order) je moc velký pro jen úzký rámec

To začíná být evidentní při diskusích o Bilderbergu. Vidíme pokusy o to, vměstnat tuto diskusi do nějakého rámce a omezit ji s vyloučením všech prvků, které do toho rámce nezapadnou.

To je např. ideologický rámec skalních socialistů. Pro ně je Bilderberg jen centrem kapitalismu a západní dominance. Jen kdybychom přijali totalitní socialismus a spojili se s dnešním převtělením Sovětské říše, všechno by se v dobré obrátilo a přimělo naše sny, aby se naplnily. Ti skalní levičáci nepřiznají, že to Bilderberg umožnil Sověty a Rudou Čínu. I s doslovným uctíváním Stalina a Maa a Lenina jako bohů.

Establišment může snadno těmto levicovým odsudkům Bilderbergu kontrovat vydáváním knih jako „Supertřída“ od Davida Rothkpfa nebo „Lidé Bilderbergu: Mocenská elita a konsensus ve světových záležitostech“ pro čtenářstvo ze střední třídy, které oceňuje produktivitu a řád.

Putin je témě klonem obou presidentů Bushů v US a také došlo k ohromnému rozštěpení mezi elitami východu a západu. Praví komunisté vyhlásili svou ideologii za boha. Ta ideologie je bezchybná, dokonalá a ani desítky milionů za socialismu zavražděných lidí nemůže jejich náhled na to změnit. Na ideologické nepřátele se pohlíží jako na chorobu. Jsou neschopní logického vyhodnocení vadnosti jejich systému víry.

Dalším zužujícím rámcem pro diskusi o Bilderbergu je ten mystický. Někteří lidé si cení jen neznámého a záhadného, protože doufají, že v sázce je stát se čaroději a bohy. Pro ně jsou klasická pravdivá odhalení podzemní konspirace ve skutečnosti zklamáním, protože jim v tom nezůstává nic pro mystickou představivost. Je to jako zkazit jim film nebo knížku. Používají diskusí faktů o Bilderbergu jakou pouhý klíč ke dveřím ke všem druhům nedokázaných fantastických tvrzení. V jádru je to zase gnosticismus. Argumentace je taková: Elita je tak mocná kvůli magické moci, proto by se slušní lidé také měli dát na magii a gnosticismus, aby s nimi byli schopni bojovat pomocí „bílé“ magie.

Čím hlouběji prolezete dolů králičí norou mysteriózních halucinogenních drog a touhou po magické moci, tím spíš se stanete členem kultu a změní se vám morální hodnoty. Už to nebude považováno za ctnost bojovat se zlem na všech frontách, ve skutečnosti vás přesvědčí, že konfrontovat zlo i jen myšlenkami na špatné věci ve světě, magicky zlé věci vyláká k existenci. Vaším morálním příkazem bude zahnat veškeré „negativní“ myšlenky a věnovat se magickým rituálům posílání lásky ke zlým hochům. Netřeba říkat, že ti hyper-agresivní zlí hoši se chechtají svým odpůrcům, když jejich oponenti už nemají žádný testeron, žádný smysl pro příčinu a následek a nevidí žádnou přirozenou reakci ve světě. Ta pasivita vítaná jako cesta ke světlu těm psychopatům usnadňuje provádět svou práci. Nebo to vytváří nové psychopaty, kteří se odívají do pěkné ideologie „všichni jsme jedno“, kdo ale myslí zle, je odsouzen k existenci v kruhu jing-jang, a kdo si myslí, že zabíjení lidí je morálním aktem osvobození z jejich ubohého hmotného vězení.

Je snadné diskreditovat veškeré téma Bilderbergu jen poukazy na ty, kdo míchají fakta se svým gnostickým systémem víry.

Pak tu máme rasisty, kteří cpou diskusi o Bilderbergu od určitého rámce tvrzením, že je to buď výbor židovské moci, nebo odváděním pozornosti k židovské dominanci nad světem. Někteří lidé, kteří vysvětlují historii a současné události a povahu zla přes rasové brýle si prostě zužují pohled. Další se stávají členy kultů. Ti přijali starou a kompletně vyvrácenou pseudovědu a přijali germánský gnosticismus z minulého století. Když si přečtete některé blogy a webovky najdete doslova zbožňování Hitlera, nacistických mystérií, které slibují přívržencům, že získají magickou moc a nakonec se stanou bohy. Samozřejmě, že jako součást této šílené ideologie se židé musí zabíjet. Zde je zajímavý, ale málo známý historický fakt: Hitler chtěl vyhubit i křesťany, kteří nezmění svou víru na státní vizi nacifikované karikované verze zcela ariizovaného Ježíše. Jen to nedělal před válkou nebo během ní, protože neměl kapacitu a čas pro ještě další ohromný projekt společenské čistky. Jednoduše to nechal na potom.

Každému, kdo přebývá v konspirační literatuře, a je přesvědčen, že jsou to židé a jen židé, kdo jsou ztělesněním zla, nebo si tím alespoň není jist: Můžete přesně ukázat, kde v lidské DNA je to zlo umístěno, nebo nemůžete, na rozdíl od ne-židovské DNA? Pokud vy nebo lidé, jichž jste přívrženci, na tohle nemůžou vědeckým způsobem poukázat, je vaše ideologie zbytečná, nebezpečná a zavádějící.

Nepřijímejte zfabrikované náhražkové pseudo-důkazy á la „je to právě tak, protože der Führer to řekl, a tak když o tom pochybuješ, jsi pomocníkem nepřítele a mohl bys být i intelektuálním židem.“

Mnozí zkouší používat vadné empirické linie logického zdůvodnění: Budou sypat z rukávu jméno za jménem mocných zločinných jedinců, kteří jsou – údajně – židé, aby dosáhli svého. Je s tím ten problém, že je a) složité definovat, co vlastně činí z někoho žida a b) všechny ty zločiny připisované židům, existovaly vždy ve všech civilizacích, u všech barev kůže a ve všech náboženstvích, už před tisíci lety, když ještě vůbec žádní židé nebyli. V Izraeli jsou byrokraté, co rozhodují, kdo může být legálně definován za žida. Mnozí náboženští imigranti do své domoviny byli šokováni, když zjistili, že jim nepřísluší právní status žida, protože jejich matky nebyly židovky. Historikové a doktoři se hádají jeden s druhým o to, jaké jsou k tomu definující genetické rysy. V každé kultuře máme dokumentovánu historii etnických čistek, tyranie a spiknutí centrálních bankéřů. Rasové teorie jsou zbytečný a zavádějící způsob k chápání povahy zla a ke zlepšení světa.

Rasisté jsou převážně členové kultů, kteří by se rádi stali něčím jako Bilderberg. Když US eugenici ve 30. letech navštívili národní socialisty v Německu, referovali doma šokovaně o tom, že tam jsou lidé „z nižší střední třídy“, kteří se dostali k moci a tvrdí o sobě, že jsou panskou rasou.

Bilderbergové nejsou v té pozici, ve které jsou, proto, že by hráli poctivě na hřišti kapitalistické konkurence, nebo protože dostali pomoc z planety zonk. Ani ruští či čínští oligarchové nejsou ani o špetku morálnější a nepomohou vám dosáhnout svých svobod. Chcete-li opravdu zlepšit své životy a svět, nepřipojujte se k dalším kultovním maškarádám jako k alternativě. Zkombinujte mj. obory psychologie, sociologie a historie a poučte se, jak jednou provždy porazit zlo.

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar