Tipy a inspirace

Droning

Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Droning nastává, když VRIL-reptilián vsune svůj „chobot“ do lidského oka, kde parazit převezme nadvládu nad lidským mozkem. Pro člověka je to velmi bolestivé, dokud lidské vědomí neodumře a vědomí VRIL-parazita nepřevezme zcela kontrolu. Veškerá (nebo většina) paměti a schopností dřívější lidské bytosti jsou zachovány a reptiliánské vědomí nyní napodobuje chování dřívějšího člověka.

 

Dřívější lidská bytost je nyní dron. To jsou ti „lidé“, používaní VRIL-reptiliány k infiltraci vlád, ná-boženských, právních a finančních systémů, organizací a korporací. Pro mužské i ženské drony není výjimkou, když v mladém věku přijdou o vlasy. Typicky mají znetvořené po tomky a inteli-gence je poněkud snížená s minimální, jestli vůb ec nějakou, schopností rozumět sarkasm ům nebo suchému humoru. Droni se často zdají být neschopni sympatie/empatie a mohou poměrně často vykazovat psychotické chování. Mají rádi perverze, sexuální úchylky a sebeuspokojování. Dron se bude zdát jako nemocnýčlověk, dokud se zcela nevyléčí z parazitické infekce, což může trvat různě dlouhou, obvykle ale minimální dobu. Oko, které bylo použito k vniknutí parazita, ne-bude vypadat zcela normálně a v některých případech se nikdy úplně nez ahojí a vypadá stále jinak, než to druhé. Většina dronů vypadá zcela normálně a chodí mezi námi nerozeznáni.

„Chobot“ VRIL-reptiliánů se spojí s lidským okem a uvolní pěnovou substanci, skrz kterou se pa-razit „injektuje“ do lidského mozku. Postiženýčlověk prožije dočasnou agónii. Jakmileje parazit „na-instalován“ v mozku, lidská bytost přestane existovat a VRIL-reptilián plně ovládá hostitelské tělo. Pradávný symbol „Horova oka“ reprezentuje tento dávný proces droningu, který byl tak efektivně zatajen v historických knihách a textech. Droni zajišťují, že VRIL agenda úspěšně přetrvává a po-kračuje a bázliví a/nebo snaživí povolní lidé jim v jejich misi efektivně pomáhají… do dneška!
Divná zvířata a neznámí tvorové

https://youtu.be/c-kSk0gxaUU#t=34

Komentář od Dona Mar shalla: „Mrtvé tělo VRIL-reptiliána v 33. vteřině. Jeden ze dv ou typů. Tento už je bez šupin s kůží nataženou na paži. Je mladý. Všimněte si „chobotu“ vycházejícího z hlavy. Otvory pro oči dříve držely „stopky očí“ a byl přidán ocas.“

Redakční překlad ze zdrojového textu: http://donaldmarshall.proboards.com/thread/152/droning

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar