Tipy a inspirace

A+ A A-

Paul Craig Roberts: Merkelová se zaprodala Washingtonu, čeká nás válka?

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Washington posilován svými povolnými, leč stupidními loutkami NATO tlačí ukrajinskou situaci blíže k válce. Německá kancléřka Merkel přinesla selhání své země, Evropy a tohoto kusu světa. V Německu spočívá síla EU a NATO. Kdyby Merkelová řekla sankcím na Rusko „Ne“, ta krize, kterou peče Washington, by skončila a nebylo by pravděpodobné, že to vyústí skoro do války. Ale Merkelová odepsala suverenitu Německého národa a předurčila osud Německa jako provincie v Americkém impériu. A tak Merkelová a to chabé německé (?) vedení nasměrovaly svět k válce. Německo, které už viní z I. Světové války a z II. světové války bude tedy teď už vinno III. světovou válkou.

To, jak Washington neukočíroval ukrajinský puč, už Washington stálo Krym, o který Washington stál nejvíce ze všeho, aby Rusko zbavil jeho námořní základny v teplých černomořských vodách. Navíc tím, jak na Ukrajině fušersky vedli svržení zvolené vlády, jim ještě hrozí ztráta ruských měst na východě Ukrajiny. Východní Ukrajina, podobně jako Krym, sestává z bývalých ruských oblastí, které Chruščov v 50. letech přešoupl do Ukrajiny.

 

Washington během svého jasně marného a smysl postrádajícího úsilí dostat Krym zpět od Ruska požaduje, aby se vměšovalo do Krymu, a Krymu zabránilo v odtržení od Ukrajiny. Pokud ruská vláda odmítne uposlechnout washingtonských příkazů, tak Washington oznamuje, že na Rusko uvalí „poškozující sankce.“ Země EU zpočátku vyjádřily neochotu přidat se k Washingtonu, Washington ale úplatky a hrozbami Merkelovou zlomil a má své evropské loutky už postavené v šiku, aby uposlechly rozkazy.

 

Znění celého článku ze kterého jsme pro Vás uveřejnili upoutávku je zde: http://www.blisty.cz/art/72507.html

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar