Tipy a inspirace

A+ A A-
reptiliáni

Věda o parazitech

Po přečtení příběhu Donalda Marshalla, ve kterém tvrdí, že je klonovanou obětí mučení, způsobovaného královnou Alžbětou a jejími barbarskými přáteli z elity, byla jedna část jehotvrzení, které uvěřit jsem si nemohl dovolit… parazitičtí rap věcí reptiliáni (ještírci) RILV. Můj vědomý mozek mi nedovolil věřit étot části Donaldova tvrzení, i když mě něco podvědomě tlačilo se „na to“ podívat. Nakonec jsem se ozr-hodl povolit mému egu rizika, plynoucí z přijetí možnosti této „absurdnosti“.

Droning

Droning nastává, když VRIL-reptilián vsune svůj „chobot“ do lidského oka, kde parazit převezme nadvládu nad lidským mozkem. Pro člověka je to velmi bolestivé, dokud lidské vědomí neodumře a vědomí VRIL-parazita nepřevezme zcela kontrolu. Veškerá (nebo většina) paměti a schopností dřívější lidské bytosti jsou zachovány a reptiliánské vědomí nyní napodobuje chování dřívějšího člověka.

Poznámka editora (z webu zdroje http://educate-yourself.org): Prezentované informace vyžadují určité znalosti z videorozhovorů s Donaldem Marshallem (http://educate-yourself.org/cn/dona-ldmarshallinterviews30jul14. shtml) a písemných vysvětlení na jeho webu ( http://donald-mars-hall.com/home.html ) k úplnému por ozumění konceptům a referencím, které jsou v textu vysvětlovány. Nabízím zde krátké shrnutí, aby noví čtenáři mohli plně pochopit důležitost a závažnost prezentovaných informací. Přidal jsem obrázky a poněkud zeditoval text a interpunkci oproti originálům, aby byl článek srozumitelnější a čitelnější. Text byl psán v neformálním stylu jakoby ručně psaných poznámek, což je někdy pro neamerické čtenáře matoucí a nepochopitelné, proto jsem text poněkud „uhladil“.

The leader of the Earth's Illuminati is called the "Pindar". The Pindar is a member of one of the 13 ruling Illuminati families, and is always male. The title, Pindar, is an abbreviated term for "Pinnacle of the Draco", also known as the "Penis of the Dragon".

Reptilians Among Us - The Alien Race On Earth

Amatérská kompilace informací z různých zdrojů.

Strana 1 z 3
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar