Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  
TÝDEN 32 TÝDEN 33 TÝDEN 34

Svět a společnost - týden 34/2015

Za všecky multykulturni problemy světa može ...
Jak by bylo na světě fajně, kdyby si lidi hleděli svojeho polička a nelezli přes ploty na to susedove. Kdyby se lidi starali o svoje, bylo by na světě fajně. A za všecko špatne vlastně može logistyka.

Generál Dempsey: u Ruska se objevil hrozný potenciál ve vesmíru
Rusko se snaží vytvořit podmínky, v nichž nebude moci NATO plnit své úkoly, prohlásil předseda Sjednoceného výboru náčelníků štábů USA generál Martin Dempsey na setkání se zástupci Obranných sil Irska v Dublinu. Bylo to oznámeno na oficiálních webových stránkách Ministerstva obrany USA.
Zero: Vyšetřování 11. září 2001 (Proč se musely zřítit budovy WTO)
Dokument italských tvůrců je výsledkem dvou let intenzivního výzkumu a rozhovorů v Evropě a Spojených státech a osmi měsíců práce na filmu. Zdůrazňuje nekonzistence, manipulace, opomenutí a lži oficiálního vyšetřování 11. září. Spoluautorem filmu je italský novinář a levicový europoslanec Giulietto Chiesa, který ve filmu i vystupuje, stejně jako nositel Nobelovy ceny za literaturu Dario Fo, slavná italská herečka Lella Costa, neméně slavný dramatik Moni Ovadia, americký spisovatel Gore Vidal, profesor David Ray Griffin, zástupce pozůstalých Bob McIlvaine a další. Dokument režírovala dvojice Franco Fracassi a Francesco Trento v produkci Thomase Torelliho a to za široké podpory velkého množství soukromých dárců, kteří si přejí nové, skutečně nezávislé a důkladné vyšetřování (105 min., české titulky).
V. V. Pjakin: Otázky - odpovědi ze dne 10 .08. 2015
Přepis pravidelných rozhovorů na aktuální politická témata.
Hrozí zamoření jedné třetiny planety
Radioaktivní voda z Fukušimy stále zamořuje okolí. Mrtvé a umírající mořské savce nadále vyplavuje příliv v neobvyklých a alarmujících počtech podél pobřeží Kalifornie.
NSA ANT catalog
The NSA ANT catalog is a 50-page classified document listing technology available to the United States National Security Agency (NSA) Tailored Access Operations (TAO) by the ANT division to aid in cyber surveillance. Most devices are described as already operational and available to US nationals and members of the Five Eyes alliance. According to Der Spiegel, which released the catalog to the public on December 30, 2013, "The list reads like a mail-order catalog, one from which other NSA employees can order technologies from the ANT division for tapping their targets' data. The document was created in 2008. http://www.nsaplayset.org/
The Mystery Of September 23
What is going to happen on September 23rd, 2015? For months, there has been an incredible amount of buzz on the Internet about the month of September, and in particular there has been a tremendous amount of speculation about the date of September 23rd.
Agenda 21 Will Be Transformed Into The 2030 Agenda
If you didn’t like “Agenda 21?, then you really are not going to like “The 2030 Agenda”. Next month, the United Nations is going to launch “The 2030 Agenda” at a major conference that will be held from September 25th to September 27th in New York City. The Pope is actually traveling to New York to deliver an address which will kick off this conference. Unlike Agenda 21, which primarily focused on the environment, the 2030 Agenda is truly a template for governing the entire planet.
Economists Brace For September: “Building Up To Catastrophe Of Historic Proportions”
Will this be revealed to be a baseless panic, or is these the last weeks above ground? Only time will tell, but take heed according to what information is out there. Just be ready if it really does happen.


RŮZNÉ

Otevře Evropská organizace pro jaderný výzkum portál do jiné dimenze?
Co, pro všechno na světě, to tam provádějí v tom CERNu? Pohrávají si tam snad výzkumníci se silami, které snad ani nechápou? Promluvím si s vámi v tomto článku o některých věcech, které jsou hluboce znepokojující.
Zážitky blízké smrti
Pozoruhodné je, že v okamžiku blízké smrti se všechny věci odehrávají současně. Když lidé později vyprávějí o tom, co prožili, mluví vždy o tom, jak se celá ta zkušenost vyvíjela – mimotělní zkušenost, životní retrospektiva – zároveň pozorovali, co se děje na místě nehody nebo na operačním sále a zároveň mysleli třeba na své příbuzné, ocitli se v jejich přítomnosti a později byli schopni dokonce říci, kterou písničku zrovna hráli v rádiu. To jsou přece věci, které výzkum již tisíckrát dokázal.
Střevní disbakterióza, endotoxikóza a ucpávání kapilár
V posledných rokoch som si na Slovensku všimol jeden veľmi zaujímavý trend. Stále viac a viac ľudí má nešpecifikované zdravotné problémy, sú posielaní od lekára k lekárovi, nakoniec často aj k psychiatrovi. Nikto im však nevie vysvetliť, čo sa s nimi deje a prečo sa to s nimi deje.
Poslední úder Stalina
V roce 1948, když se Evropa ještě zotavovala z následků války, vyšel 20. října v SSSR z iniciativy Stalina dekret Rady ministrů SSSR a ÚV KSSS "O plánu výsadby lesů k ochraně polí, zavedení osevních postupů k zúrodnění půdy, výstavbě rybníků a vodojemů k zajištění vysokých výnosů plodin ve stepi a lesostepních oblastech evropské části SSSR".
Shadow of Nemesis 2: Tales of Zahi Hawass, Chaigidiel & Satharial
The Sphinx Temple and the core of the Valley Temple were encased in Aswan granite which can be dated by inscriptions on it to at least the fourth dynasty.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zqlQ_tusa10
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar