Tipy a inspirace

A+ A A-

Přírodní - léčebná metoda těžkých a nevyléčitelných nemocí.

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Tuto léčebnou metodu jsem se naučil asi před 25 léty. V té době nebyl internet a takové informace se získávaly z překladů. Dostal jsem od známého, který překládal z angličtiny, list papíru, na němž byla detailně popsána tato metoda i cesta jak přišla do civilizace, protože toto tajemství bylo skryto v hluboko v ruské tajze. Nevzpomínám si na jméno toho lékaře, ale údajně to byl primář onkologického institutu v Kyjevě. Tento člověk, se svým týmem prováděl onkologický výzkum v tajze. Žil tam 3 roky. Popisoval velké problémy, než se místní obyvatelé nechali vyšetřit.

 

Časem se od místních dozvěděl tuto léčebnou metodu, která se vyznačuje tím, že je čistě přírodní - bez vedlejších účinků, je dostupná pro každého, finančně nenáročná, působí velice rychle a účinně.

Já osobně, v té době jsem byl mladý a zdravý, jsem tomu nevěřil.

Zcela určitě bych na vše zapomněl, kdyby se mi nepřihodilo toto: vzpomínám si, že byl pátek večer a začal jsem cítit divnou bolest na tváři. Jdu k zrcadlu a vidím na obličeji vřed, v sobotu jsme měli vstupenky na ples. Vzpomněl jsem si na tuto metodu a poprvé jsem ji vyzkoušel, a když jsem se ráno vzbudil, moje tvář byla čistá.

Od té doby se léčím pouze touto metodou, a bylo se mnou před devíti lety opravdu zle. Měl jsem našedlý kostrbatý nádor, který stále rostl, byl už asi 7cm velký, a nyní je pryč.

 

Příznivě působí – ovlivňuje

 

Nemoci krve

Mozkové kmeny

Nemoci srdce

Rakovinu

Lupenku

Cukrovku

ZánětyLéčí vše najednou, zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak.Čím více nemocí člověk má, tím intenzivnější by měla léčba být.Návod: Léčba spočívá v převalování, nejlépe slunečnicového, arašídového panenského nebo 100% oleje v ústech.

Polévkovou lžíci naplníme olejem, nemusí být plná - podle velikosti člověka a začneme olej v zavřené puse převalovat tak, aby se převaloval po celé ústní dutině.

Převalujeme, cumláme zvolna jazykem, z jedné strany na druhou.

Po chvíli olej zřídne a máte pocit jako byste měli v puse vodu.

Je to bez chuti a bez zápachu, dá se to vydržet. Někdy se stane, že Vám olej v ústech naroste a nemůžete převalovat, potom trochu vyplivněte do záchodu.Za žádnou cenu olej nepolkněte!!!Obsahuje spoustu škodlivin z vašeho těla.

Olej, musíte intenzivně převalovat asi 15-20 minut!!!

Po tomto čase olej vyplivněte do záchodu a ústa důkladně vypláchněte teplou vodou.

Po vyplivnutí musí být olej přeměněn v bílou emulzí podobnou mléku.

Pokud je emulze nažloutlá, znamená to, že jste převalovali s malou intenzitou nebo kratší čas. Začátky nebudou pro mnohé z vás jednoduché, ale nevzdávejte se, po 15 převalování už budete mistři. Převalování provádějte nejméně 3 krát denně. Po první tři dny může, ale také nemusí, nastat bolest hlavy, je to reakce na rychlé vyčištění cévek v mozku, pokud se objeví, během jednoho dne zmizí.

Přeji Vám všem hodně trpělivosti, a za úspěch ručím.Tuto metodu znám, prováděla jsem ji s cedrovým olejem, když jsem dočetla knihy Vladimíra Megreho o Anastázii, olej však byl příliš drahý, ale této metodě skutečně věřím a už opět začínám s olivovým olejem.Zázračné kyselé zelíVěděli jste to?

Oblíbené kysané zelí účinně chrání před vznikem rakoviny jater, plic, tlustého střeva a prsu. Látky zabraňující nádorovému bujení však neobsahuje zelí jako takové, ozdravné účinky mu dodává až proces kysání.

Během něj totiž v zelí vznikají takzvané izotiokyanáty látky, které mají silně protirakovinné účinky.

Uchování celých zelných hlávek nasolením už znali staří Římané.

Dnešní způsob výroby kysaného zelí údajně převzali ve středověku Slované od Tatarů. Při objevných cestách po světových mořích se dávní mořeplavci chránili požíváním kysaného zelí před obávanými kurdějemi, nemocí vznikající z nedostatku vitaminů.

Obsah vitaminu C je v kysaném zelí dokonce vyšší než v čerstvém, což je důsledek činnosti bakterií mléčného kvašení. Již 200 g kysaného zelí, pokryje denní potřebu vitaminu C.Zelí působí také proti depresím a obsah vitamínu B12 je dobrý pro nervovou soustavu.

Vysoké množství vitamínu C zvyšuje imunitu a je velice potřebný ke tvorbě hormonů.

V kysaném zelí najdeme také draslík, železo, vápník, zinek, hořčík, fluor a enzymy.

Kysané zelí rovněž podporuje tvorbu krve a hormonů.

Aktivuje imunitní systém v boji proti virům a bakteriím, posiluje organismus proti infekcím.

Snižuje také vysoké hodnoty krevního tlaku a zároveň aktivuje funkci střev a vylučování toxických látek.

Podporuje i látkovou výměnu a má odvodňující účinek, a proto umožňuje rychlé odstraňování odpadních látek z těla.CITRUS na vyčištění střev

 

Na ideální vyčistění střev je jednoduchý přírodní produkt – citrusový plod.

Každý večer, cca dvě hodiny po posledním jídle, zkonzumujeme jeden celý citrusový plod, nejlépe grep, ale nejčastěji se užívá pomeranč, (i citrón) vše bez kůry.

Ne jen šťávu! Pak už nic nejíme!

Dužina citrusových plodů neprovádí detoxikaci, ale čistí a působí ve střevech jako štětka na vymývání sklenic, odstraňuje veškeré toxické nálepy, usazeniny, i parazity.

Ideálně čistí klky ve střevech, a na rozdíl od léků, pak nemusíme do těla doplňovat vzácné bakterie, které jsou součástí imunitního systému.

Lidé užívající pravidelně 1 plod denně potvrdili, že v minulosti trpěli zácpou, syndromem dráždivého tračníku, těžkou plynatostí a nadýmáním, obezitou, chronickou vyčerpaností, bolestmi žaludku. Odstranili si i problémy s kůží a vlasy, jakož i dalšími častými nemocemi. Chci jen podotknout, že během několika měsíců došlo i k váhovému úbytku až o 6 kg, ale pozor, ne na objemu v pase, ale na váze!

Prostě zbavili jste se odpadů - fekálií, zahnívajících ve střevech, které způsobují výše uvedené problémy, z nichž nejvážnější je rakovina konečníku.

Je to dlouhodobá – doživotní kůra, ale jeden citrus denně není skoro žádná finanční investice. Bez další změny stravovacích návyků.

Zvažte sami, co je lepší.

PS.: A že to funguje, poznáte již po několika dnech, kdy budete z WC utíkat před vlastním zápachem.Játra


Každé roční období, přísluší některému z našich tělesných orgánů.

Příslušná doba je dobou nejvyšší zranitelnosti daného orgánu a zároveň nejvhodnější dobou pro jeho detoxikaci a léčbu.

V této době se zároveň nejsnáze projevuje dysfunkce v dané oblasti.Jaro jako roční období patří játrům a jejich párovému orgánu – žlučníku.

Játra jsou především orgánem detoxikace, ale samozřejmě i trávení.

Zpracovávají tuky, sacharidy, aminokyseliny, redukují hormony, ukládají vitamíny, odstraňují toxiny a těžké kovy.Kvalita činnosti a vitality jater má vliv na zdraví a kvalitu zraku, množství a kvalitu krve, na stav nervů, svalů, šlach, kyčelních kloubů, ramen, šíje a krku, výkonnost a vitalitu (proto jarní únava).Jejich dysfunkce se projevuje sklony k alergiím, extrémům, bolestem hlavy, sníženou imunitou.Nejčastěji se problém jater a žlučníku a jejich podřízených tělesných partií projevuje v čase mezi 23:00 až 03:00 hodin.

 

V rovině emocí a povahy se dysfunkce jater projevuje nezvládnutelným hněvem, předpojatostí, žárlivostí, přecitlivělostí na hluk.

 

Zdravá játra dávají schopnost flexibility, zdravého sebeprosazení a schopnosti plánovat.

 

V období jara se tradičně prováděli různé očistné kůry, rovněž tradice období jara a velikonoc měla a má svůj smysl.

Pro naši civilizovanou dobu je na místě především osobní zájem každého jednotlivce o péči o kvalitu svého potenciálního zdraví.

 

Základní bylinky pro jaro jsou: pampeliška, řepík, smil, jablečník, rozmarýna, také ostropestřec, hořec. Z potravin jsou dobré drůbeží maso, pšenice, pšeničné klíčky, brusinky, mandarinky, ananas, kyselé zelí, zelené jarní výhonky, tvaroh, kyselé mléko, šípkový čaj.

 

Vyhýbejte se: alkoholu, tučnému masu, smetaně, vajíčkům, čokoládě, kávě, chemickým látkám v potravinách. (ID)


8 fíglů, jak přežít zimu bez nemocí.

 

1. pomocník z domácnosti: Olivový olej

Jak pomáhá: Zvláčňuje popraskané ruce a rty. Předtím, než vyjdete do zimy, potřete si ruce a rty olivovým olejem. Funguje také obyčejné máslo či margarín, ale na rozdíl od olivového oleje se tak dobře nevsáknou.2. pomocník z domácnosti: Váleček

Jak pomáhá: Zahřeje nohy. Jeden z nejjednodušších způsobů, jak se zbavit studených nohou je masáž válečkem. Jezděte jím po chodidlech po dobu 3 minut. Váleček má ještě jeden blahodárný vliv. Pomůže vám natáhnout šlachy, takže se vám bude snáze chodit po vánočních nákupech.3. pomocník z domácnosti: Kuřecí/slepičí polévka

Jak pomáhá: Zmírní příznaky nachlazení. Při nachlazení, pijte nejen dostatek tekutin, ale dopřejte si i dva talíře kuřecí polévky denně. Většinu infekcí dýchacího ústrojí způsobuje produkce bílých krvinek, kterým se říká neurophily, ty zvyšují produkci hlenu. Kuřecí polévka zabraňuje tvorbě neurophilů.4. pomocník z domácnosti: Láhev horké vody

Jak pomáhá: Posiluje imunitu. Kdykoliv cítíte, že na vás »něco leze«, přiložte láhev s horkou vodou k vašemu hrudníku. Přesně pod hrudní kostí se nachází brzlík, který vytváří T-lymfocyty, buňky, jež jsou základem obranných funkcí organismu. Teplem jejich činnost posílíte.5. pomocník z domácnosti: Láhev whisky

Jak pomáhá: Likviduje bolest v krku. Někteří odborníci radí kloktat whisky s vodou. To by bylo ale zbytečné plýtvání. Úplně nejlepší je whisky vypít s vymačkanou citronovou šťávou. Připravte si také ozdravný nápoj. Vymačkejte půlku citronu, přidejte trochu horké vody, lžíci whisky a lžičku medu. Pokud nepijete alkohol, kloktejte slanou vodu.6. pomocník z domácnosti: Žvýkačka bez cukru

Jak pomáhá: Udržuje v kondici uši. Zánět uší, patří k nepříjemným bolestem. Bohužel patří k častým nemocem zimního období. Při chřipce se smrkáním dostává hlen i do ušní trubice. Podle vědců se ale riziko, že onemocníte zánětem ucha, snižuje o polovinu, žvýkáte-li pětkrát denně. Akt žvýkání totiž posouvá hlen z ucha.  Sladidlo xylitol, které se dává do žvýkaček bez cukru, navíc napadá bakterie, které problém způsobují.7. pomocník z domácnosti: Polštář navíc

Jak pomáhá: Ničí kašel. Pokud trpíte kašlem, určitě vám neuniklo, že váš stav se v noci zhoršuje. Je to proto, že se řasinky, kterým se říká cilia a které se vyskytují kolem plic a průdušek, narovnají a nemohou posouvat vrstvu hlenu. Hlen se pak hromadí, což způsobuje kašel. Když si hlavu podepřete polštářem navíc, chloupky zůstanou v původním stavu. Pokud netrpíte hlenovým kašlem, ale spíše suchým a šimravým kašlem, zkuste si dát prst do ucha a lehce jím zatřást.8. pomocník z domácnosti: Žárovka

Jak pomáhá: Zlepšuje náladu. V zimě se často cítíme pod psa. Nedostatek sluníčka snižuje hladinu hormonu štěstí - serotoninu. Minutové cvičení s žárovkou vám jej pomůže doplnit. Sedněte si do místnosti, ve které můžete zhasnout. Vezměte posuvnou lampu s 60wattovou žárovkou. Posaďte se metr od lampy, ujistěte se, že ji můžete zhasnout z místa, na němž sedíte. Rozsviťte lampu a dívejte se do ní jednu minutu. Pak ji zhasněte, zavřete oči a soustřeďte se na záblesk světla, které máte před sebou, dokud nezmizí.

 

Včelí lékárna

 

Jednou z mnoha možností přírodní medicíny jsou včelí produkty. Velmi známé a celkem běžné je používání včelího medu, dále je možné použití včelího pylu, mateří kašičky, včelího jedu a propolisu.


Med -je kromě své dobré chuti významným zdrojem potřebných živin.

Jeho působení na zdravotní stav je velmi rozsáhlé, uplatňuje se při onemocnění dýchacích cest, nachlazení, chudokrevnosti, ledvinových potížích, nemocech srdce, nemocech žaludku.

Výhodnější je domácí med, nákup v obchodech obnáší riziko koupě medu syntetického či málo kvalitního.


Včelí pyl– Včely květový pyl sbírají a ukládají do buněk v plástvích, kde jej dál upravují, za pomoci medu, do snadno stravitelné podoby.

Pyl obsahuje velké množství biologicky účinných látek, zejména bílkoviny, minerály, enzymy, kyseliny, vitamíny.

Svojí podstatou je zásadně hodnotnější a pro tělo daleko přijatelnější než v současnosti moderní syntetické multivitaminy.


Mateří kašička– je produktem hltanových žláz včel, které ji používají k výživě včelí matky.

Je to surovina dlouhodobě známá a používaná jako přirozený zdroj stimulačních látek, se širokým spektrem účinků.

Hlavně v oblasti jater, srdce, nervové soustavy, stimulace krvetvorby, podpoře imunitního systému metabolismu bílkovin, tuků, cukrů, k podpoře psychické rovnováhy, fyzické kondice, schopnosti rozmnožování.


Včelí jed– má silné protizánětlivé účinky.

Využití včelího jedu je známé formou včelího bodnutí do postiženého místa nebo jsou na trhu masti s obsahem včelího jedu.

Terapie je účinná ke zmírnění bolestí při artróze, zánětech kloubů, bolestech páteře, namožených svalů, ústřelech, změkčení pooperačních jizev

 

Propolis – je velmi vzácná přírodní látka, kterou vylučují pupeny rostlin a stromů, k ochraně před plísněmi, viry a bakteriemi.

Včely tuto látku sbírají, tmelí jí mezery v úle, ale hlavně ji používají jako jedinou možnou desinfekci na plástvích v úle.

Výrobky, připravené z propolisu vykazují velmi rozsáhlé a dnes klinicky ověřené, biologické účinky na živý organismus.

Mají výborný desinfekční účinek na řadu bakteriálních, virových a plísňových procesů.

Rovněž vykazuje analgetické účinky, uplatňuje se při regeneraci poškozené kůže.


Lupenka (psoriáza)

 

Psoriáza představuje nadměrnou produkci určitých kožních buněk, která způsobuje skvrny stříbřitých šupinek.

Obvykle se vyskytují na kolenou, loktech a kůži temene hlavy.

Na západě je toto onemocnění dosti běžné, v některých případech může přejít do vážnější a velmi nepříjemné formy, kdy postihuje velké části těla a může být ve spojitosti s chronickými revmatickými poruchami.

Lupenka je, jak se zdá, onemocnění, které prochází stálými změnami, často při něm pomáhá sluneční záření a koupání v moři.

Pomoci mohou i byliny s čistícími a protizánětlivými účinky, jako je krtičník uzlovitý a jetel luční.Čaj z krtičníku: 10 g čerstvého kořene lopuchu většího, 5 g čerstvého kořene šťovíku kadeřavého, 15 g čerstvého krtičníku uzlovitého, 10 g čerstvých květů jetele lučního, 750ml vody.Příprava:

Lopuch a šťovík smíchejte v rendlíku a přilijte vodu. Přiveďte k varu a 15 minut povařte, abyste připravili odvar.Do čajové konvice nebo džbánu dejte krtičník spolu s jetelem. Tyto byliny přelijte odvarem z lopuchu a šťovíku a nechte 10 minut vyluhovat.

 

3. Sceďte. Uchovávejte v zakrytém džbánu.

 

Dávkování: Užívejte 3krát denně, dávkujte do sklenky na víno.

Podle potřeby ochuťte medem nebo citrónovou šťávou.

 

Doplňková léčba: K léčbě malých flíčků nebo v raných stádiích lupenky může prospět krém ze svízele přítuly.

Aplikujte malé množství na postižená místa 2krát denně.

 

Pokud je zasažena kůže na temeni hlavy: vyrobte si přípravek na oplachování vlasů.

Použijte 10 ml tinktury z rozmarýny lékařské a 10 kapek smolného oleje na 500 ml teplé vody.

Aplikujte po umytí hlavy šamponem, při posledním spláchnutí vlasů.

 

Zdá se, že lupenka napadá spíše lidi nervózní nebo nesnášenlivé. Někdy mohou pomoci „Bachovky“ - přípravky z květů - jako je plané jablko, řepík lékařský či vrba bílá.

 

Vyhněte se alkoholu a bylinám, jako je řebříček obecný, skořicové větvičky a lipové květy, protože ty podporují periferní krevní oběh a tím stimulují kůži.

 

Užívejte denně 1 g vitamínu C.

 


Léčivé bylinkyZELENÝ ČAJ

Zelený čaj obsahuje látky, které účinně brání tvorbě zubního kazu, je účinný při onemocnění dásní, zpomaluje růst bakterií typu Streptococcus mutans.

Prokazatelně snižuje hladinu cholesterolu v krvi a přispívá k ochraně organismu před zhoubnými nádory.

Přispívá i ke snížení tělesné váhy, posiluje krevní stěny a snižuje cukr v krvi.

 

CITRÓNOVÁ TRÁVA

Podporuje koncentraci a myšlení.

Účinek této byliny je velmi osvěžující.

Neobsahuje kofein.

Dokonce snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Citrónová tráva má výrazné citrónové aroma.

 

MÁTA PEPRNÁ

Mátu pěstovali již staří Egypťané.

Hlavní účinek této rostliny se projevuje na trávicím traktu, protože máta působí na uvolnění křečí hladkého svalstva trávicí trubice (spasmolytikum) a desinfikuje (zbavuje choroboplodných zárodků).

Máta je vhodný prostředek při rozmanitých projevech problematického trávení. Uleví při nadýmání, při nedostatečném vylučování žluči (jako pomocný prostředek se podává při žlučových kamíncích), při křečích v trávicí trubici, při nechutenství. Známý je účinek mentholu na povzbuzení centrální nervové soustavy.

Tiší bolest při menstruaci.

Odstraňuje bolesti hlavy a zvonění v uších.

Využívá se také hojně v aromaterapii.

 

SKOŘICE

Skořice se používá už více než 4000 let.

Podporuje chuť k jídlu, snižuje krevní tlak a zlepšuje trávení.

Zažívací trakt zahřívá a stimuluje, uklidňuje koliky, průjmy, nevolnosti a nadýmání. Díky dezinfekčním a antibiotickým účinkům ji lze použít i jako prostředek proti nachlazení, kašli a chřipce.

Příznivě ovlivňuje metabolismus tuků a cukrů, což je výhodné u pacientů s cukrovkou.

Moderní farmakologické výzkumy, počínaje polovinou dvacátého století, prokázaly antibakteriální, protizánětlivé a antioxidační účinky skořice, a v nedávné době byl prokázán i výrazný účinek antidiabetický.

 

HEŘMÁNEK

Příznivé účinky heřmánku pravého jsou známy již od starověku.

Ve Skandinávii byl heřmánek považován dokonce za posvátnou rostlinu a uctíván jako symbol slunce.

Preventivně lze heřmánek používat při potížích s trávením a stolicí (zácpy, průjmy).

Heřmánek příznivě působí při léčbě zánětů trávicího ústrojí, uvolňuje křeče, působí protizánětlivě, dezinfekčně a potopudně.

Pomáhá při nadýmání, ničí jedovaté produkty látkové výměny mikroorganismů jako jsou streptokoky nebo stafylokoky.

Bylinka je vhodná při angíně či zánětech v dutině ústní nebo hrtanu (jako kloktadlo).

V Matthioliho herbáři je heřmánek popisován jako lék proti zimnicím, nemocem jater, močopudný prostředek a prostředek proti bolestem hlavy.


BEDRNÍK ANÝZ

Anýz má za sebou velmi dlouho historii jako léčivá rostlina.

Používal se také v Číně a Indii.

Význam měl při dehydrataci, při astmatu a nejrůznějších onemocněních dýchacích cest, při všech otravách, při bolestech, při nejrůznějších obtížích souvisejících s trávením, uvolňuje křeče, jako projímadlo a v řadě dalších indikací.

Zevně se používal nálev, k omývání při onemocněních očí.

Dnes plody anýzu používáme vnitřně i zevně.

Anýz povzbuzuje činnost všech žláz, účinek protikřečový je silnější než u kmínu a fenyklu.

Podporuje správnou činnost střev, tlumí bolestivé křeče střev a působí proti nadýmání.

Plod anýzu je známý pomocný prostředek při onemocněních dýchacích cest. Silice se částečně vylučují plícemi (desinfikuje a podporuje produkci hlenu), anetol povzbuzuje činnost řasinkového epitelu dýchacích cest (podporuje pohyb hlenu směrem ven), tento dvojí mechanismus velmi příznivě podporuje vylučování hlenu a tím čistí dýchací cesty.

Podporuje vylučování mateřského mléka.


MATEŘÍDOUŠKA

Mateřídouška se velmi často používá do čajových směsí proti nachlazení.

Skvěle působí při suchém kašli.

Velice vhodná je při potížích s trávením spojených s plynatostí a kolikami.

Pomůže i při křečích hladkého svalstva.

Je doporučována také při chřipce, kterou provází kašel.

V poslední době se začala používat i v aromaterapii.


MEDUŇKA

Meduňka pomáhá odstranit pocity strachu a mírné úzkosti, dobře působí při stavech nervové vyčerpanosti, nespavosti a lehkých depresivních náladách. Zmírňuje také žaludeční a střevní neurózy, má protikřečové účinky a předchází nadýmání.

Meduňka příznivě působí při bušení srdce a srdeční arytmii.


TŘEZALKA TEČKOVANÁ

Je rozšířená v Evropě, Asii a v severní Africe.

U nás rose na slunných stráních, na mezích, pastvinách a houštinách.

Sbírá se v červenci nebo v srpnu.

Užívá se celá nať nebo jen květ ve formě čajů, nálevů, tinktur, tablet, oleje nebo také homeopatik.

Je to bylina mající protizánětlivé a protiekzematické účinky.

Její hlavní místo je při nervových problémech, psychickém napětí a depresích.

Je vhodná na rehabilitaci po mozkových mrtvicích, při sklerózách multiplex a při všech formách zánětů a nervových poruch.

Obsahuje neobyčejně účinné látky pro lidský organismus - hormony, enzymy, stopové prvky.

Zvyšuje obranyschopnost organismu, zlepšuje činnost centrální nervové soustavy a posiluje organismus.

Předpokládá se, že v budoucnu bude léčit dosud neléčitelné choroby.

Omlazuje organismus. Zároveň přitom čistí tělo.

Tato bylina a její produkty mohou mít fotosenzibilní účinky (ID).


Zdravé srdce

 

Srdečně-cévní onemocnění jsou celosvětově nejčastější příčinou úmrtí obyvatel planety.

Srdečně-cévní choroby stále spojujeme s vyšším věkem.

To je ale omyl.

 

Na problémy se srdcem můžeme „zadělat“ svým dětem již před narozením.

 

V současné době se podstatně snižuje stáří nemocných srdečně-cévního systému,

a pacienti středního a mladšího věku nejsou výjimkou.

Dokonce jsou případy, kdy i nenarozené miminko má již v prenatálním věku aterosklerotické pláty v cévách.

 

Hlavní příčinou je jednostranná a málo kvalitní výživa populace, hlavní potravou „náctiletých“ je často bageta a coca-cola z automatu.

 

Svoji roli hraje také psychický stres a dědičné předpoklady.

 

Lékaři doporučují: Do jídelníčku zařadit více syrové zeleniny a ovoce, ryb, přírodních a přírodně upravených potravin, více aktivního odpočinku.

 

Omezit produkty rychlého občerstvení, bagety, hamburgery apod.

 

Takže za své zdraví je víceméně zodpovědný každý sám.

 


Rakovina není nemoc, ale přírodou řízené prodloužení života.

 

Rakovina není nic víc než poslední projev extrémního překyselení organismu a toxicity tělesných tekutin a tkání.

Za těchto podmínek a při dysfunkci imunitního systému by tělo předčasně zemřelo.

Proto moudře, na svou ochranu, začne shromažďovat vnitřní toxiny, obalovat je oslabenou super-kyselou tkání, zapouzdří je pod nepropustnou ochrannou vrstvou, aby zabránilo jejich dalšímu šíření.

 

S tímto důvtipným řešením obdrží majitel smlouvu na delší život. My ovšem tomuto procesu říkáme choroba.

 

Tělo vytvoří tumor proto, aby potlačilo a uklidilo jedy, které nemůže jinak vyloučit a prodloužilo si život na tak dlouho, jak jen je možné, poskytujíc svému majiteli dostatek času k eliminaci interní toxicity. Metastázy jsou poslední pokus těla ke své záchraně.

 

Jestliže je tato interní toxicita úspěšně potlačena, tělo postupně a bezpečně odstraní všechny nádory a navrátí se mu zdraví.

 

Pokud tento proces není úspěšný, osud majitele těla je definitivně určen, ne-umíráme na rakovinu, ale na extrémně jedovaté léčebné postupy, intenzivní emoční zhroucení, zoufalství a stres.

 

Zkuste své tělo z celého srdce co nejvíce milovat a začněte včas s detoxikací.Léčba rakoviny

javorovým sirupem a zažívací sodou.

 

Lze rakovinu vyléčit jedlou sodou a javorovým sirupem?

Očividně ano. Tato informace probleskla novinovými titulky, ale stejně tak rychle byla potlačena.

Léčba popularizovaná Jimem Kelmunem, důchodcem žijícím v Asheville, v Severní Karolíně, znamená skutečný průlom.

Říká: „Podal jsem tu směs více než 200 pacientům, u nichž diagnostikovali rakovinou v konečném stádiu. Z toho 185 lidí pak kupodivu žilo ještě 15 a více let – a téměř polovina se rakoviny úplně zbavila.“

 

Vypadá to jednoduché až k pláči, ale tato prostá léčba zažívací sodou a javorovým sirupem je nesmírně účinná přírodní chemoterapie, která velmi efektivně hubí rakovinné buňky.

Přitom zcela postrádá brutální vedlejší účinky provázející většinu nesrovnatelně méně efektivních „standardních“ chemoterapeutických metod.

Za tepla vytvořená směs chemicky čisté jedlé sody (hydrouhličitan sodný; NaHCO3) a javorového sirupu je velmi efektivní prostředek proti všem druhům rakoviny.

Zahříváním se na sebe pevně navážou molekuly sody a javorového sirupu, a takto vybavená glukóza může zamířit k rakovinovým buňkám.

Rakovinové buňky prostě milují cukr, který přímo nezřízeně hltají.

V tomto případě, je ale na molekuly cukru navázaná silně zásaditá sodíková sloučenina!

Kyselé rakovinové buňky absorbují s cukrem i sodu, a to je jejich zkáza.Recept:

 

3 díly javorového sirupu a 1 díl jedlé sody – (soda bicarbona)

        smísit např.: 15 lžiček sirupu a 5 lžiček sody

Dobře promíchat.

    Dát poté v kastrůlku na sporák, zahřívat 5 minut,

    dokud směs poněkud nezahoustne.

    Nepříliš silně, aby teplota sirupu nepřesáhla 40°C.

    

Na počátku může být užíváno častěji, např. 3x denně jedna čajová lžička.Jinak stačí brát 1 čajovou lžičku 1x denně, dlouhodobě.

    Může být rozpuštěna ve vodě nebo třeba namazána na chléb.Javorový sirup může být dočasně nahrazen medem.Obecně platí: nejíst jinak žádný cukr v nápojích ani v pokrmech, s výjimkou trošky ovoce.

 

Tato léčba je založena na tom, že rakovinové buňky milují cukr, který do sebe vtahují.

Javorový sirup obsahuje čistou glukózu, takže tuhle podmínku dokonale splňuje. Tak se látka dostane přesně do centra nádoru.

Jedlá soda pak dokáže, díky obrovskému obsahu kyslíku, rakovinový nádor doslova rozbít zevnitř. A to už během prvních tří dnů.

Dochází tak k naprosté likvidaci nádoru v jakémkoli stádiu, tedy i v konečné fázi rakoviny.© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar